Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ
Añadido 20 sep. 2021

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ

@goodchernivtsi
Número de suscriptores: 110 924
Fotos: 40,100
Videos: 21,400
Enlaces: 32,800
Descripción:
🔞 БЕЗ ЦЕНЗУРИ - палає 🔥 реклама - @good_adminSHA Спільнота містить ненормативну лексику та сцени, які можуть морально травмувати! Заборонено для осіб із слабкою психікою! Запропонуй новину ХЧ: @good_adminSHA Реклама: @good_adminSHA

👥 Número de suscriptores

110 924
Promedio/Día:: -57
Promedio/Tiempo:: -431
Promedio/Mes:: -506

👁️ Vistas promedio por mensaje

16 607
Promedio/Día:: 22,500
Promedio/Tiempo:: 13,929
ERR: 14.97%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 18
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de nombre

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ 2025-03-21
АХУЄННИЙ ЧАТ 🐏 💨 2025-03-16
ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА 2023-03-21

Historial de cambios de tipo de cuenta

Публічний канал 2025-03-21
Публічна группа 2025-03-16
Публічний канал 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

«Розіграш квартири від лікаря»: кіберполіція та Борис Тодуров попереджають про нову схему шахрайства У новому випуску подкасту «Кіберздоров’я» відомий кардіохірург Борис Тодуров та представниця кіберполіції Валерія розповіли про хвилю фейкових благодійних зборів і псевдорозіграшів від імені публічних людей. Зокрема, у соцмережах масово поширюються дописи, де від імені лікаря «розігрують квартиру» за лайк або репост, або збирають кошти на неіснуючі операції. Сам Тодуров наголошує, що про такі збори дізнається постфактум і не має до них жодного стосунку. За словами лікаря, офіційні збори на дороговартісні імпланти чи обладнання він проводить лише через перевірені платформи та з обов’язковою фінансовою звітністю. Натомість шахраї використовують ім’я відомих медиків, щоб отримати довіру та привласнити кошти громадян. Представниця кіберполіції зазначає, що аферисти часто маскують свої дії під розіграші або мікрозавдання за гроші — від лайків до виконання десятків платних «квестів». Такі схеми нерідко закінчуються втратою не лише коштів, а й персональних даних, що згодом можуть бути використані для оформлення кредитів на потерпілих. Експерти наголошують: перед переказом коштів або участю в будь-яких онлайн-акціях треба перевіряти офіційні сторінки осіб чи фондів, вимагати звітність та не передавати свої дані сумнівним ресурсам. У випадку виявлення шахрайства громадян закликають звертатися на сайт кіберполіції та подавати заяву. Шахрайство в Україні карається за ст. 190 Кримінального кодексу — до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. https://www.youtube.com/watch?v=1DCa6uf87lk
СБУ розпочала кримінальне провадження за фактом ворожого обстрілу Чернівців, внаслідок якого загинули людиСлідчі СБУ в Чернівецькій області кваліфікували російську комбіновану атаку на цивільну інфраструктуру регіону як воєнний злочин і розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України. За даними слідства, в ніч на 12 липня 2025 року агресор здійснив комбіновану ракетно-повітряну атаку на Буковину. Внаслідок обстрілу загинуло двоє людей - 26-річна дівчина та 43-річний чоловік. Ще четверо чернівчан отримали важкі поранення.Пошкоджено декілька житлових будинків, магазинів, адміністративних споруд та автомобілів.Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.Триває обстеження місць влучань і розбір завалів. Спільна оперативно-слідча група СБУ і поліції проводить комплекс першочергових слідчих дій, збирає та досліджує речові докази, опитує потерпілих і свідків, а також з'ясовує усі обставини події. Наші щирі співчуття родинам загиблих і постраждалих.
Стосовно подій у пологовому будинку у Чернівцях на вулиці Рівненській. Я не кажу шо я за те щоб всіх акушерів і персонал роддому звільняли, але мені трохи накипіло. Ті хто народжував там знають шо у роддомі на Рівненські далеко не всі порядні медпрацівники. Шоб там народити дитину треба заплатити персоналу який приймає роди немалу суму. Пару років тому моя сестра народжувала у тому роддомі, і сталося так що її пологи припали на 31 грудня. Вона народила дівчинку за пару годин до нового року. Але те що там відбувалося це просто п#дець. Ті люди які приймали роди накидалися так шо дехто падав з ніг. Одна жіночка взагалі просто у кутку заснула. Слава Богу шо дитина народилася живою і здоровою. І за ці роди чоловік заплатив тоді 10 тисяч і ще й стіл накривав їм. А зараз вони кричать шо ми супер спеціалісти і нас треба берегти. Чесно я рада тому шо може хоч частину тих хапуг звідти викинуть. Треба зробити там ракіровку і лишити лиш хороших акушерів. Тих до кого люди дійсно стають у чергу щоб народжувати, інших розігнати. Якшо я правильно розумію, то зараз ті хто попав під скорочення вимагають шоб їм місто виділяло мільйони на зарплати бо вони не хочуть іти з роботи. Особисто я проти того шоб мої податки, податки моїх батьків йшли на то шоб якісь жіночки сиділи у роддомі пили каву і нічого не робила і та ще й отримувала за це зарплату. У країні війна і дурному понятно шо народжуваність сильно впала і роботи у них нема багато. Можете мене тут захейтит, але це моя думка про цю ситуацію. Реально накипіло.