Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ
Añadido 20 sep. 2021

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ

@goodchernivtsi
Número de suscriptores: 110 924
Fotos: 40,100
Videos: 21,400
Enlaces: 32,800
Descripción:
🔞 БЕЗ ЦЕНЗУРИ - палає 🔥 реклама - @good_adminSHA Спільнота містить ненормативну лексику та сцени, які можуть морально травмувати! Заборонено для осіб із слабкою психікою! Запропонуй новину ХЧ: @good_adminSHA Реклама: @good_adminSHA
Fuente

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ | Керівнику КП «Чернівецьке тролейбусне управління» п. Г. М. ОровцюШанов...

Logotipo de la comunidad de telegram - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ @goodchernivtsi
20 500 Vistas/Alcance 2026-02-16 09:33 Mensaje №87323
Керівнику КП «Чернівецьке тролейбусне управління» п. Г. М. ОровцюШановний пане Григорію Миколайовичу, звертаюся до Вас з ПРОХАННЯМ звернути увагу на ЕТИЧНІСТЬ виконання службових обовʼязків «завзятими» контролерами Сьогодні (13.02.26) відбулася «зустріч» з таким контролером п. НЕГОДОЮ Сергієм Петровичем, а самеЇхала до діагностичного центру (вул. Небесної Сотні) маршрутом N5, завалідувала проїзд банківською карткою - зміна кольору на екрані відбулася, проте, як виявилося, проплата не пройшла. Контролер ЧОМУСЬ не захотів вийти зі мною для оштрафування на зупинці біля центру, а «провіз» мене далі. Оскільки я не мала готівки, погодилася на виклик поліції. Час минав, поліція не приїздила, я запізнювалася на прийом до лікаря… Зрештою виявилося , що можна оплатити штраф карткою - проплатила.Незважаючи на похилий вік, мені прийшлося добігати відстань, на яку мене відвезли від лікувального закладу, щоб потрапити на прийом. В результаті я послизнулася, впала в бруд на тротуарі, побила ноги, руки … З допомогою небайдужих перехожих (щиро вдячна тим, які не втратили людські якості) брудна, з серцевим нападом та чисельними фізичними та моральними ушкодженнями добралася до лікарні, одержавши нові проблеми зі здоров’ям…Формально п. Негода С.П. дуже ретельно виконав службовий обовʼязок і, напевно, навіть заслуговує заохочення, чи не так?!Де ж ЛЮДЯНІСТЬ ??? Можливо все-таки потрібно ЗЧИТУВАТИ ХТО є ХТО (???), а не соромити та принижувати людину, яка за свій поважний вік не присвоїла жодної копійки Дякую за розуміння З повагою пасажири міського транспорту