Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ
Añadido 20 sep. 2021

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ

@goodchernivtsi
Número de suscriptores: 110 924
Fotos: 40,100
Videos: 21,400
Enlaces: 32,800
Descripción:
🔞 БЕЗ ЦЕНЗУРИ - палає 🔥 реклама - @good_adminSHA Спільнота містить ненормативну лексику та сцени, які можуть морально травмувати! Заборонено для осіб із слабкою психікою! Запропонуй новину ХЧ: @good_adminSHA Реклама: @good_adminSHA
Fuente

ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ | доброго вечора, прошу анонімно. закликаю всіх, у кого проблеми з прист...

Logotipo de la comunidad de telegram - ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ ХОРОШІ ЧЕРНІВЦІ CHERNIVTSI БУКОВИНА ХЧ @goodchernivtsi
22 300 Vistas/Alcance 2026-03-12 17:55 Mensaje №88241
доброго вечора, прошу анонімно. закликаю всіх, у кого проблеми з пристроями - не ходіть в сервісний центр МТА. віддала телефон 25.02 на діагностику, сказали причину, сказали ціну за ремонт і чекати до 03.03. час підійшов до сроку, але ніхто не подзвонив, подзвонила сама - сказали передзвонять, чого не зробили. додзвонитись туди з 1 першого разу неможливо - оператори завжди зайняті, а передзвонять вам через годину приблизно. згодом сказали, що прийшла бракована деталь, почекайте до 09.03. і з цього дня по 12.03 мене годували обіцянками, що майстер не встигає, почекайте ще, і ще, дайте один день... сьогодні, я нарешті забрала телефон (в ремонті пробув більше 2 тижнів), але з мене не взяли гроші - на питання "чому" відповіли "там вийшла накладка". в сервісі якимось чудом мені його увімкнули, а вдома він уже не вмикався. подзвонила в сервіс - виявилось, що ремонт навіть не провели бо "в котрий раз прийшла бракована деталь", але мені про це не сказав ніхто. сам працівник кол-центру був здивований, що мені не повідомили причину. ось так більше 2х тижнів мене мучили МТА. єдине, за що можу подякувати - за ввічливих працівників в їхньому кол-центрі, які терпіли усі претензії та спокійно відповідали. дякую за увагу