Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Frog Crypto 🐸
Añadido 14 jul. 2024

Frog Crypto 🐸

@frog_crpt
Número de suscriptores: 7 974
Fotos: 2,680
Videos: 112
Enlaces: 2,620
Descripción:
🐸Канал в якому розвиваємось та заробляємо у всіх напрямках в криптовалюті 🍁 Чат - t.me/+DvHL2W9S6yJhNTli 🍁 Про канал - t.me/c/2134637665/138 👤 Власник @popad0s 👉 Купити доступ в приватку @ulyafrogivna

👥 Número de suscriptores

7 974
Promedio/Día:: -8
Promedio/Tiempo:: -67
Promedio/Mes:: -379

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Frog Crypto 🐸 2025-04-01
Frog Crypto Перехідник 2025-03-06
Frog Crypto 2024-12-09
Frog Crypto | Крипто Жаба 🐸 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 875 26-05-06 10:29
Бичка на $TON🤑 Не очікувано Дуров почав стрімко пушити дану мережу буліш апдейтами, що призвело до міні сезону TONОтже, які зміни чекають на дану мережу?🔵 Вони хочуть пришвидшити мережу в 6 разів, для цього 9 квітня вони активували Catchain 2.0🔵 Хочу зробити мережу дешевшою, знижують комісії в 6 разів, а саме 0.00039 $TON за одну транзу🔵 Ну і тепер сам Пашка, а саме Telegram забирає головну роль у Ton Foundation😎 Ну і логічно що це спровокувало ріст $TON, станом на зараз це ~70% чистого рухуТакож почали стріляти шитки, тут головне не залудитись і не злити депЯ особисто підбирав TON 10.10, того самого чорного дня для крипти і зараз сиджу в гарному плюсі і думаю що варто почати розгружати сумки, адже знаємо ми тенденцію цих хлопців які починають робити а потім забивають і на тому все🧃 Поки спостерігати цікаво, особоливо коли монета є на споті, але в довгу все-таки думаю тут робити нічого нажаль, ринок не дасть заробити всімЦе саме той момент коли хочеться помилятись і щоб всі заробили🐸 Frog Crypto🐸Frog Сhat 🐸 Frog Privat
👁 888 26-02-10 15:02
😁 BackPack - РЮКЗАКЧЬОЧЄК СКОРО ДРОП🚬 Вже закінчився фарм поінтів і зараз триває останній місяць так званого фарму у якому всім хто досі робить волюм будуть насипати поінти себілів яких 40кк.😎 ТОБІШ фарм поінті не закінчився)))))😧 Кожного тижня фарму будуть розподіляти 10кк поінтів між тими хто крутить об'єм.💰 Також нещодавно дропнули нам токеноміку і пішла інфа, що платформа зарейзила $50млн по оцінці $1млрд❗️ Отже, що ж там в токеноміці:▶️ В момент TGE вони анлокнуть 25% від загального саплаю токенів і 24% буде виділено на дроп а 1% це дроп за NFT Mad Labs.▶️Тобто все що виходить на лістингу піде в стакан, всі 100% інішл саплаю - це дроп.👊 З сумного це те, що не буде ф'ючів і премів які нам вже полюбились. 😇 Надіюсь на те, що хтось просто так залістить ф'ючі бекпеку і ми їх гарненько відпрацюємо.😰 Також при клеймі нам буде даний квест - а саме KYC. Згадаємо як в 2022 всі регали бекпек і на кого. Переважно це індуси або щось типу того, тобто перевериф пройти неможливо і ці токени просто залишаться на акках мертвим грузом назавжди.🎰 Якщо рахувати оцінку проекту $1млрд то зараз виходить собівартість одного поінту - $0.57 а це непогані ікси і якщо ви крутите бекпек досі то дуже смарт зараз добивати це все діло.🌈 Зараз триває 2/4 тижнів, останніх перед виходом, тож дотискаємо проект по максимуму.😏 Ну камон, давайте вже дожмем те створіння до якогось логічного завершення і накінецто дамо остаточний вердитк чи бекпек був грошевисмоктувачем чи фомо кейсом.🐸 Frog Crypto🐸Frog Сhat 🐸 Frog Privat