Fuente
Frog Crypto 🐸 | BackPack - РЮКЗАКЧЬОЧЄК СКОРО ДРОП🚬 Вже закінчився фарм поінтів і зара...
888 Vistas/Alcance
2026-02-10 15:02
Mensaje №3090
😁 BackPack - РЮКЗАКЧЬОЧЄК СКОРО ДРОП🚬 Вже закінчився фарм поінтів і зараз триває останній місяць так званого фарму у якому всім хто досі робить волюм будуть насипати поінти себілів яких 40кк.😎 ТОБІШ фарм поінті не закінчився)))))😧 Кожного тижня фарму будуть розподіляти 10кк поінтів між тими хто крутить об'єм.💰 Також нещодавно дропнули нам токеноміку і пішла інфа, що платформа зарейзила $50млн по оцінці $1млрд➖➖➖➖➖➖➖➖➖❗️ Отже, що ж там в токеноміці:▶️ В момент TGE вони анлокнуть 25% від загального саплаю токенів і 24% буде виділено на дроп а 1% це дроп за NFT Mad Labs.▶️Тобто все що виходить на лістингу піде в стакан, всі 100% інішл саплаю - це дроп.➖➖➖➖➖➖➖➖➖👊 З сумного це те, що не буде ф'ючів і премів які нам вже полюбились. 😇 Надіюсь на те, що хтось просто так залістить ф'ючі бекпеку і ми їх гарненько відпрацюємо.😰 Також при клеймі нам буде даний квест - а саме KYC. Згадаємо як в 2022 всі регали бекпек і на кого. Переважно це індуси або щось типу того, тобто перевериф пройти неможливо і ці токени просто залишаться на акках мертвим грузом назавжди.🎰 Якщо рахувати оцінку проекту $1млрд то зараз виходить собівартість одного поінту - $0.57 а це непогані ікси і якщо ви крутите бекпек досі то дуже смарт зараз добивати це все діло.🌈 Зараз триває 2/4 тижнів, останніх перед виходом, тож дотискаємо проект по максимуму.😏 Ну камон, давайте вже дожмем те створіння до якогось логічного завершення і накінецто дамо остаточний вердитк чи бекпек був грошевисмоктувачем чи фомо кейсом.🐸 Frog Crypto🐸Frog Сhat 🐸 Frog Privat