Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX
Añadido 06 dic. 2025

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX

@floor096
Número de suscriptores: 177
Fotos: 3,310
Videos: 272
Enlaces: 569
Descripción:
Сетхорус, він/його, вона/її Анонка: https://t.me/anonymusnovalentinebot?start=879658905 //Сетхорус це нікнейм і він відмінюєтся Рісунки, косплеї та крафти, всякі всякості короч✍️🗿 Tiktok: seth.horus.cos Inst: seth.horus096 Patreon: sth096

👥 Número de suscriptores

177
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +14
Promedio/Mes:: +28

👁️ Vistas promedio por mensaje

56
Promedio/Día:: 36
Promedio/Tiempo:: 50
ERR: 31.64%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 2
Promedio semanal: 5.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX 2026-05-26
floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

"Київ це місто, де нема світла, але є фісташкове лате. Бо по кав'ярнях генератори гудуть як хрущі над вишнями.Київ це місто, де по кілька днів нема ані світла, ані води, але у всіх моїх знайомих чисті голови. Бо вони лишають на ніч увімкнені лампи в спальнях. І коли о другій ночі дають світло і раптом воду, вони підриваються і біжать в душ.Київ це місто, де по кілька діб нема світла, води і тепла, але у дівчат свіжий манікюр. Бо свята. Бо хочеться. Бо манікюрниці мають портативні УФ ліхтарики для просушки лаку. І великі блогерські лампи від павербанку для підсвітки. В Києві, місті, де по кілька діб нема то світла, то води, то тепла, то зв'язку, то всього одночасно - в магазинах є свіжий хліб. Повні полички всякого їдла. Вивозиться сміття. Прибирається сніг. Світлофори через один не працюють, але аварій на вулицях не більше, ніж завжди було. Здається, навіть менше.Колись в підручниках історії напишуть про націю, в якій не тільки воїни перемогли варварів, але й цивільні примудрилися лишитися цивілізованими у штучно створених варварських умовах. Примудрилися підтримувати свій звичний цивілізований спосіб життя, де тільки можливо. I don't know how. It's a miracle."Автор Майя Тульчинска
Депреснявий лонгрід, бо в мене знову свистить фляга-Ще раз нахуй я побачу репости/косплеї моїх коспланів, я кину нахуй все що зараз почав. Мої нерви останнім часом доживають своє і якщо я не дай боже почую шо я "доєл за кєм то" то я нахуй почну стріляти. В мене здаєтся все, менталка, фізичне здоровʼя, я нахуй не залізний. Віднедавня я ще задізморалився по поводу що все що я вже зробив це галіма хуєта тож нахуй я знову на грані піти в йобаний рест чи піти зовсім.Можливо я просто ненавиджу людей і творче комʼюніті, можливо я ображена на все навколо гнида. Мені блять всеодно, мій канал - шо хочу те пишу. Крч я хз коли тут буде актив, бо в мене фотос на днях проте взагалі жодного бажання їхати на нього немає, зовсім блядь. Бо відчуття що я буквальо не підхожу під перса котрого обрав мене тупо давить, відчуття що я позорюсь сам і позорю свого сокосплеєра. Взагалі немає бажання щось зараз робити бо виходить не те чого я від себе прагну, просто галіма залупа, абсолютно нахуй все. Можливо ідея з дієтою все ще має сенс, можливо я поверну свою анемію проте лишусь ненависних щок і потворного вигляду наче я вічно отікший. Я блядь себе ненавиджу нахуй і жоден мейк мене не спасає.