Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX
Añadido 06 dic. 2025

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX

@floor096
Número de suscriptores: 177
Fotos: 3,310
Videos: 272
Enlaces: 569
Descripción:
Сетхорус, він/його, вона/її Анонка: https://t.me/anonymusnovalentinebot?start=879658905 //Сетхорус це нікнейм і він відмінюєтся Рісунки, косплеї та крафти, всякі всякості короч✍️🗿 Tiktok: seth.horus.cos Inst: seth.horus096 Patreon: sth096
Fuente

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | Депреснявий лонгрід, бо в мене знову свистить фляга-Ще раз нахуй я поб...

Депреснявий лонгрід, бо в мене знову свистить фляга-Ще раз нахуй я побачу репости/косплеї моїх коспланів, я кину нахуй все що зараз почав. Мої нерви останнім часом доживають своє і якщо я не дай боже почую шо я "доєл за кєм то" то я нахуй почну стріляти. В мене здаєтся все, менталка, фізичне здоровʼя, я нахуй не залізний. Віднедавня я ще задізморалився по поводу що все що я вже зробив це галіма хуєта тож нахуй я знову на грані піти в йобаний рест чи піти зовсім.Можливо я просто ненавиджу людей і творче комʼюніті, можливо я ображена на все навколо гнида. Мені блять всеодно, мій канал - шо хочу те пишу. Крч я хз коли тут буде актив, бо в мене фотос на днях проте взагалі жодного бажання їхати на нього немає, зовсім блядь. Бо відчуття що я буквальо не підхожу під перса котрого обрав мене тупо давить, відчуття що я позорюсь сам і позорю свого сокосплеєра. Взагалі немає бажання щось зараз робити бо виходить не те чого я від себе прагну, просто галіма залупа, абсолютно нахуй все. Можливо ідея з дієтою все ще має сенс, можливо я поверну свою анемію проте лишусь ненависних щок і потворного вигляду наче я вічно отікший. Я блядь себе ненавиджу нахуй і жоден мейк мене не спасає.