Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX
Añadido 06 dic. 2025

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX

@floor096
Número de suscriptores: 177
Fotos: 3,310
Videos: 272
Enlaces: 569
Descripción:
Сетхорус, він/його, вона/її Анонка: https://t.me/anonymusnovalentinebot?start=879658905 //Сетхорус це нікнейм і він відмінюєтся Рісунки, косплеї та крафти, всякі всякості короч✍️🗿 Tiktok: seth.horus.cos Inst: seth.horus096 Patreon: sth096
Fuente

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | Крч я ментально протрезвів зі вчорашнього, і це відгук на Азіаніш фест...

Крч я ментально протрезвів зі вчорашнього, і це відгук на Азіаніш фест, який відбувся у ДК Ровесник 28.12.25.Це кошмар.Гримерка. Почнемо з того що гримерка була просто жахлива. Гірше немає куди.Мало того що каверденсери, бейбі-каверденсери, косплеєри і вокалісти були в одній гримерці, так ще й гримерка була ДУЖЕ МАЛА. Майже не було стільців, і фініш це те що на стінах висіло два тусклих світильничка, не було верхнього світла, а потім жодного не було взагалі. Мікрофони. Господи поможи, на протязі всього фесту мікрофони не працювали як належить, я не знаю що з ними було але наче відходило живлення бо буквально от людина співає, дві секунди тиші, і знов співає, і так весь фест.Заявки. Жодної звичної схеми, ми давали в формі подачі свої дані і десь там потім анонімний куратор просив наші пісні і назви персонажів та фд, навіть фото костюма не просили.Волонтери. На весь Ровесник я побачив ЧЕТВЕРО волонтерів, двоє коло сцени, і два на вході, а саме білети та гардероб.В основному це все прям з жирнючих мінусів, але були ще моменти, яких я чесно не зрозумів, і це теж була тотальна срака. Висновок - мертвий проект, як і КПІ фест в свій час.