Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Número de suscriptores

6 205
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 799
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 21,100 26-01-29 09:49
Навіть у найважчі дні ми на кілька хвилин зупиняємося, щоб схилити голови перед тими, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя.З глибоким сумом повідомляємо про загибель Героя – Пугача Тимофія Віталійовича.Незважаючи навіть на погоду та важкі тижні для всіх, на прощанні була велика ківлькість оборонців, рідних та друзів нашого Героя. Щира подяка вам за це.Тимофій народився 5 березня 2000 року в Києві. Навчався у школі №104 в Пущі-Водиці. З дитинства займався спортом – греко-римською боротьбою, дуже любив футбол. Завжди віддавав перевагу діям, а не словам.Любив малювати. Вдома залишилась його незакінчена картина – як символ мрій, планів і життя, яке так рано обірвала війна.Після школи вступив до Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Ступінь бакалавра здобував за кордоном, у Вільнюсі. Мріяв завершити навчання та отримати ступінь магістра. Працював разом з батьком за будівельною спеціальністю.15 липня 2025 року був мобілізований. Свідомо обрав службу у 78-му, тоді ще полку ДШВ. Разом із товаришем із навчального центру вирішив залишитися в піхоті. Став командиром відділення, попри те, що був наймолодшим у взводі. Ще з навчального центру заслужив повагу побратимів.Різдво та Новий рік зустрів на Покровському напрямку – на позиціях, разом із побратимами стримуючи ворога.Під час одного з бойових виходів Тимофій у складі групи розпочав рух з метою евакуації особового складу. У складних умовах, після інтенсивного обстрілу, він зумів знайти залишки своєї групи та виявити суміжний підрозділ із пораненими. Отримавши поранення, Тимофій не припинив керувати діями бійців і особисто забезпечив виведення семи поранених військовослужбовців до маршруту евакуації.Тимофій Пугач загинув героїчно 18 січня 2026 року поблизу н.п. Новоолександрівка, Покровський район, Донецька область, до останнього виконуючи бойове завдання та рятуючи життя побратимів.Щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Тимофія.Світла пам’ять Герою.Слава Україні. Героям Слава.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,080 26-01-28 10:54
Нещодавно в нашому районі відбулися дві важливі кадрові події у сфері освіти та культури.Враховуючи, що до підбору керівників ми підходимо максимально відповідально, а також мою повагу до цих людей вважаю важливим повідомити про ці призначення.Перше – довгоочікуване призначення директора школи №210.На цю посаду призначено Валерія Москаленко – досвідченого керівника, добре знайомого оболонцям. Тривалий час він очолював Центр «Єдність», який під його керівництвом демонстрував високі результати та системний розвиток як важливий елемент позашкільної освіти району.Валерій відповідально підійшов до нового виклику, підготувався та має чітке бачення розвитку школи. Цього року для закладу заплановані серйозні капітальні інвестиції: розширення укриття та завершення ремонту фасаду. Переконаний, що з новим керівництвом школа отримає новий імпульс розвитку – як у якості освіти, так і в комфорті перебування для учнів та педагогів.Також хочу відзначити, що школа №210 має надзвичайно талановитих учнів, які вже сьогодні демонструють високі результати, зокрема призові місця в наших районних конкурсах. Один з останніх конкурсі де діти закладу посіли друге місце це конкурс «Мій район - моя ініціатива». Хочу відмітити, що мені дуже сподобався їх проєкт і ми обов’язково докладемо зусиль аби втілити його в життя.Друге призначення — директоркою Дитячої музичної школи №36 стала Ірина Каунова. Вона тривалий час виконувала обов’язки керівника та дуже добре зарекомендувала себе на посаді. Заклад демонструє стабільний розвиток і гарні результати. Впевнений, що вже у статусі директора Ірина покаже ще кращі показники.Окремо дякую Ользі Бондарчук за підтримку та розвиток сфери культури в районі. Переконаний, що цей рік для нашої культури буде ще результативнішим, ніж попередній.Також висловлюю вдячність Департаменту освіти за постійну підтримку наших кадрових пропозицій.Переконаний, що Валерій і Ірина цього року продемонструють прекрасні результати на нових для них посадах.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 4,820 26-01-26 11:59
Шановні оболонці і не тільки, адже ситуація, що склалась у місті, стосується всіх киян, які потерпають від енергетичного терору ворога.Враховуючи, що впродовж останніх тижнів особисто був присутній та координував перезапуск енергоживлення в окремих будинках, а також у телефонному режимі опрацьовуються буквально сотні подібних випадків, хочу звернути увагу на один важливий фактор, який безпосередньо впливає на стабільність відновлення електропостачання.Після російських терористичних ударів, коли відбуваються тривалі екстрені відключення електроенергії по всьому місту, багато приладів, що працюють за накопичувальним принципом (павербанки, холодильники, бойлери тощо), при поверненні електрики створюють значне пікове навантаження на мережі, іноді навіть на зовнішнє обладнання ДТЕК.Тому маю прохання: ми всі локальні аварії, звісно, відпрацьовуємо, але для підвищення стабільності повернення електроенергії у ваші домівки, будь ласка, координуйтесь у домових чатах щодо поетапного запуску електроприладів — хоча б з різницею у 20 хвилин. Також бажано у разі екстрених відключень світла вимикати з розеток потужні прилади. Це напряму впливає на енергетичну стійкість столиці та наявність електрики у ваших будинках.Щиро дякую за розуміння та співпрацю.З усіх питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію:066 356 35 20044 334 61 02Зазначена вище інформація стосується будинків усіх форм управління.Окремо – велика подяка всім комунальникам нашої керуючої компанії, які вже третій тиждень на ногах – без вихідних та відпочинку.Ви проводите величезну роботу, яку ми відчуваємо та дуже цінуємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,100 26-01-25 09:56
Сьогодні день народження у Президента України Володимира Зеленського.Саме наш Президент є головною опорою всього державного апарату, без якого неможливе існування державності як такої.Наш Президент віддає весь свій час у боротьбі за Україну, за наші з вами існування і свободу. Переконаний, що у нього немає часу ні на власний день народження, ні на родинні свята, адже всі останні роки він присвячує себе цій боротьбі - як на внутрішньому, так і на міжнародному фронті.Без результатів його надважливої роботи на зовнішньополітичному напрямі Сили оборони України не отримали б таку значну кількість вкрай необхідного спорядження, яке допомагає стримувати агресію ворога.Президент ніколи не забуває і про внутрішні процеси в країні і включений у вирішення всіх кризових ситуацій.Побажання на день народження одне, як і в усієї країни: щоб наступний день народження Ви зустрічали в мирі та з упевненістю в завтрашньому дні.Дякуємо за лідерство та кожен день, присвячений боротьбі за нашу державу.З днем народження, пане Президенте.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 4,640 26-01-23 18:05
Готуючись до різних сценаріїв, ми відпрацьовуємо роботу опорних пунктів незламності, які в період надзвичайних ситуацій і так працюють цілодобово, а у випадку повного блекауту готові приймати людей на ночівлю.Опорні пункти незламності розташовані у п’яти закладах загальної середньої освіти району: №№ 8 (вулиця Вишгородська, 6) , 233 (вулиця Йорданська, 22а), 245 (вулиця Північна, 26), 252 (вулиця Зої Гайдай, 10в), 285 (вулиця Полярна, 8в).Опорні пункти у закладах освіти № 8, 233, 245 та 285 забезпечені дизельними генераторами потужністю 100 кВт, опорний пункт у закладі освіти № 252 — дизельним генератором потужністю 30 кВт, а також цілим рядом резервних та додаткових генераторів.Кожен опорний пункт обладнаний спальними місцями.Також кожен опорний пункт має запаси технічної та питної води, чай, печиво, цукор, їжу швидкого приготування та гарячу воду. У кожному пункті наявні дрова та пічі-буржуйки для можливості приготування їжі й обігріву.Сподіваємося, що цей сценарій не доведеться реалізовувати. Розуміємо, що кількість місць для ночівлі наразі є обмеженою, однак у разі потреби також буде задіяно великі пункти незламності на базі приватного бізнесу.Перелік всіх пунктів незламності за ПОСИЛАННЯМСоцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 4,580 26-01-22 16:47
Доповідь про усунення надзвичайної ситуації державного рівня в Оболонському районі14 січня було створено штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, який з цього моменту працює цілодобово.Головною проблемою на сьогодні для Оболоні та столиці загалом залишаються екстрені відключення електроенергії, і як наслідок — величезна кількість локальних аварій, що виникають через перенавантаження енергосистеми. Такі аварії неможливо усунути повністю до завершення екстрених відключень, оскільки під час повторних перепадів виникають нові пошкодження.Звертаю увагу: на будь-які відключення світла, їх тривалість, графіки, напругу або режим роботи мереж Оболонська РДА, як і будь-який орган районного чи міського рівня, не впливає. Це зона відповідальності енергетичних структур.Разом із ДТЕК продовжено перебування в районі аварійних бригад з інших міст. Оболонською РДА забезпечено їх проживання та харчування у Києві.У режимі 24/7 працює 671 працівник КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва». Задіяні всі працівники без виключення.Кожна заявка, подана до ДТЕК, реєструється з присвоєнням номера, фіксується одразу після отримання та береться в роботу. Готові за кожною адресою додатково надавати мешканцям такі реєстраційні номери.В Оболонському районі налічується 891 житловий будинок, із них 606 обслуговуються керуючою компанією Оболонського району, решта — ЖБК, ОСББ та приватні керуючі компанії. З усіма ми перебуваємо на постійному зв’язку, але додатково звертаю увагу мешканців: у випадку проблем із прибудинковими територіями чи внутрішньобудинковими мережами вони можуть і мають комунікувати напряму зі своїми мешканцями, адже це їх прямий обов’язок.Окремо дякую асоціації ОСББ та ЖБК, зокрема Олександру, за спільну плідну роботу. Також дякую доброчесним головам ОСББ та ЖБК за постійну підтримку мешканців у цей складний період.Висловлюю вдячність відповідальним приватним керуючим компаніям, зокрема директору компанії «Затишна оселя» Наталії Козачук.На жаль, у районі наявні й недобросовісні приватні керуючі компанії, які не брали участі у жодній міській програмі з енергостійкості та фактично самоусунулися від вирішення проблем мешканців. Зокрема ТОВ «Сервіс Житлобуд-1», директор — Палковська Тетяна Олексіївна, яке обслуговує такі житлові будинки:проспект Володимира Івасюка, 14гпроспект Володимира Івасюка, 24проспект Володимира Івасюка, 24авулиця Левка Лук’яненка, 29вулиця Пріорська, 10проспект Дмитра Павличка, 8Просимо розпочати виконання своїх прямих обов’язків та забезпечити підтримку мешканців, які опинилися в складних умовах унаслідок багаторічної бездіяльності та ігнорування інтересів людей.Наша дійсно гаряча лінія продовжує працювати у посиленому режимі. З 09 січня прийнято та оброблено понад 11 000 заявок, у тому числі у нічний час.Також продовжується цілодобова робота пунктів незламності. Щодня їх відвідують сотні людей.Зокрема надаємо перелік пунктів незламності за ПОСИЛАННЯМ Допоки ситуація з екстреними відключеннями не стабілізується, на жаль, локальні аварії будуть продовжувати виникати, і повністю запобігти цьому фізично неможливо.Якщо хтось має конструктивні ідеї, що можна зробити краще — буду вдячний за пропозиції.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,880 26-01-22 10:02
Сьогодні – важливе державне свято: День Соборності України.Це дата не просто про історію. Це про те, що Україна єдина – і такою буде завжди. Про те, що в найважчі часи ми не розʼєднуємось, а ще міцніше тримаємось одне за одного.Сьогодні ми на кілька хвилин відволіклись від ліквідації наслідків аварій та перебоїв зі світлом і вшанували памʼять на Алеї Героїв – тих, хто виборював нашу незалежність і свободу, хто дав нам право жити й працювати на своїй землі.Окремо відповім на найактуальніші питання, які зараз хвилюють багатьох, щодо екстрених відключень та локальних аварій по місту.Екстрені відключення – це процес, на який ми не можемо впливати. Ні на їх черговість, ні на тривалість, ні на пріоритетність відключення конкретних будинків.Зі свого боку ми щоденно надсилаємо сотні миттєвих заявок та звернень в ДТЕК по проблемним адресам. Але, на жаль, не всі з них можуть бути відпрацьовані оперативно. Зокрема й тому, що під час екстрених відключень проведення частини робіт фізично неможливе.Ми тримаємо ситуацію на контролі, координуємо служби та робимо все можливе, щоб відновлення відбувалося максимально швидко.Не втрачаймо єдності. З Днем Соборності України!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,980 26-01-20 18:03
Шановні мешканці Оболонського району!Після ракетного удару по столиці місто зіткнулося з серйозними наслідками для критичної інфраструктури. На жаль, наразі маємо масові перебої з опаленням та водопостачанням.Водночас повідомляю: відновлювальні роботи вже тривають. Фахівці працюють у посиленому режимі, аби якнайшвидше стабілізувати ситуацію. Очікуємо, що найближчим часом стан справ почне помітно покращуватися.Усі служби залучені на максимум. Комунальні підприємства, аварійні бригади та відповідальні структури роблять усе можливе, щоб якнайскоріше повернути людям базові послуги.Окремо зазначу, що в нашому районі у посиленому режимі працюють також бригади ДТЕК, до розселення яких ми долучились особисто, аби максимально швидко організувати роботу та підтримку на місцях.Нагадую: у разі потреби ви можете скористатися Пунктами Незламності. Там можна підзарядити пристрої, зігрітися, перепочити або попрацювати, поки ситуація в місті стабілізується.Також на території району функціонує Пункт Незламності ДСНС за адресою: вул. Героїв полку Азов, 6.Крім того, дуже зручні простори для підзарядки та роботи доступні й на базі наших торговельних центрів Dream та Blockbuster Mall.Дякую за розуміння та витримку. Працюємо.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,880 26-01-20 09:42
Сьогодні разом з оболонцями ми вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту – легендарних «Кіборгів», які ціною власного життя довели всьому світу, що український дух неможливо зламати.242 дні героїчної оборони стали символом незламності та професіоналізму наших воїнів. Їхній подвиг назавжди залишиться в історії України і в серцях кожного з нас.Щиро дякую всім, хто сьогодні доєднався до вшанування, попри важку ніч і складну ситуацію. Ваша присутність – це доказ того, що памʼять жива, і ми не забуваємо своїх Героїв.Окремо хочу подякувати Дурмасенку Олегу Леонідовичу – голові ГО «Славетні епохи України», батькові загиблого Героя Дурмасенка Олексія Олеговича, який у 2014 році загинув, захищаючи Донецький аеропорт у складі 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».Олег Леонідович був одним із тих, хто разом з нами розробляв проєкт Алеї пам’яті, і був поруч на кожному етапі її створення. Дякую за силу, за слово, за дружбу та співпрацю.Я щиро радію, що поруч зі мною є такі люди – справжні патріоти України.Хочу сказати, що в Оболонському районі незважаючи на те, якими були дні та ночі, зберігається традиція вшанування цього дня, як важливої частини новітньої української історії!Честь і памʼять Героям.Слава Україні.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 2,700 26-01-18 12:07
Енергетики, комунальні служби, а також колцентр продовжують працювати в цілодобовому режимі та приймати сотні заявок щодня. Значна частина звернень оперативно опрацьовується та позитивно закривається.Разом з тим, важливо бути чесними: охопити одночасно все – неможливо. Маємо велику кількість локальних аварій, складні погодні умови та обʼєктивний брак людського ресурсу. Крім того, ми є частиною загальної енергосистеми України, а тому відчуваємо на собі всі виклики та наслідки загальної ситуації.Саме тому останні дні ми не лише реагуємо на поточні звернення, а й паралельно думаємо, як оптимізувати процеси: як підсилити роботу гарячої лінії, як швидше реагувати на найбільш критичні ситуації, як краще координувати бригади та розподіляти ресурси. Є певні зауваження, які ми вже фіксуємо і беремо в роботу.Окремо працюємо над ідеями розширення фонду Пунктів Незламності та посиленням підтримки людей, які щодня забезпечують їх роботу. Це справді сильні та відповідальні люди, які тримають важливу частину життєстійкості району.Продовжуємо працювати в посиленому режимі. Дякую кожному, хто зберігає витримку і підтримує одне одного. Разом впораємось.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook