Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Продовжуючи долати наслідки енергетичної кризи та аналізуючи інформаці...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
4 080 Vistas/Alcance 2026-02-06 13:49 Mensaje №4389
Продовжуючи долати наслідки енергетичної кризи та аналізуючи інформацію, яку ми отримуємо після вивчення всіх локальних аварій, ми розуміємо: необхідно максимально укріплювати та капітально відновлювати постраждалі електрощитові, а також ту частину електромереж, яка знаходиться в будинках і не є власністю ДТЕК.Саме тому протягом останніх кількох тижнів я за кожної нагоди – як перед вищим керівництвом міста, так і перед нашими колегами з КМР – наголошував на цій нагальній потребі. З даною позицією також погоджуються усі мої колеги з інших районів!За останні два дні я взяв участь у двох робочих групах, де, зокрема, розглядалося й це питання.Хочу щиро подякувати депутатам Київської міської ради від усіх фракцій за максимально конструктивну та проактивну позицію у вирішенні цієї проблеми.Вже поставлено завдання всім районам сформувати адресні переліки додаткових потреб для проведення капітальних ремонтів електрощитових. Наш район, відповідно, сьогодні також направив свій перелік потреб.Переконаний, що найближчим часом КМР виділить необхідні ресурси, що дозволить не лише замінити пошкоджені електрощитові, а й капітально оновити ті, які перебувають у групі ризику.Окремо хочу зазначити, що впродовж останніх років ми завжди закладали значний ресурс на цей напрямок та регулярно додатково зверталися за фінансуванням для оновлення електрощитових, яке, на жаль, не завжди вдавалося отримати.Обов’язково триматиму оболонців у курсі щодо цього надважливого питання. Депутатам – подяка за оперативну реакцію.Чекаємо на гарні новини!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook