Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Пост-подяка оболонцям.За час енергетичної кризи в столиці, яка, на жал...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
3 060 Vistas/Alcance 2026-01-30 14:21 Mensaje №4366
Пост-подяка оболонцям.За час енергетичної кризи в столиці, яка, на жаль, не оминула і наш район та вже триває понад три тижні, моя команда і я особисто перебуваємо на постійному зв’язку з величезною кількістю людей.Проблемних питань було дуже багато: відключення опалення, відсутність електропостачання, великі локальні аварії, а іноді – просто нерозуміння того, що відбувається.Для стабілізації ситуації безперервно працюють сотні енергетиків і комунальників – за що їм окрема щира подяка.Але сьогодні хочу подякувати саме мешканцям Оболонського району. Усім, з ким спілкувався особисто, до кого виїжджав на локації, хто приходив на прийом і хто телефонував на гарячу лінію.Понад 90% звернень були у повному конструктиві та з розумінням того, хто наш ворог і в якій спільній біді ми всі опинилися.Оболонці проявили справжню мужність, громадянську мудрість та згуртованість перед спільним викликом.У нас не було перекриттів доріг чи безглуздих звинувачень одне одного – була спільна робота на результат.За це вам щиро дякую і закликаю продовжувати в тому ж дусі. Якщо маєте питання – звертайтесь, пишіть, у тому числі під цим дописом.Також нагадую: працює гаряча лінія за номерами: 066 356 35 20 та 044 334 61 02.Великі системні локації тримаю на особистому контролі. За необхідності готовий виїхати особисто або прийняти людей.Переконаний, що, спостерігаючи за тим, як тримається Оболонь, ворог розуміє: холодом він не зможе зламати наше суспільство зсередини. І можете не сумніватися – саме в цьому була його мета.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook