Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Número de suscriptores: 2 429
Fotos: 2,580
Videos: 1,020
Enlaces: 947
Descripción:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ

👥 Número de suscriptores

2 429
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: +19

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 251
Promedio/Día:: 1,570
Promedio/Tiempo:: 1,099
ERR: 51.5%

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 0
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Коли ти їздиш по фронтовій території вже понад два роки, тебе важко чимось здивувати. Але таки мене здивувала ця дівчинка. Проїжджаючи з колегами біля розбитого мосту на пагорбі сиділа дівчинка, та щось робила. Спочатку ми подумали що вона щось продає (ми таке вже зустрічали з колегами). Дівчинка сиділа на одному стільці, а на іншому були розкладені речі. Ми зупинились, поспілкувались. Як зʼясувалось вона робить уроки та навчається онлайн. А чому тут, бо це єдине місце на пагорбі де хоч якось ловить мобільний Інтернет. Мені згадались слова моєї мами, яку вбили росіяни, «діти війни» так казала мама коли була дитиною у роки війни 40-45 х років. Мені цікаво скільки дітей податківців так вчаться… Я вкотре звертаюсь до всіх, хто ще вірить в цей інструмент демократичного волевиявлення. Це цифрова петиція. Яку прошу підписати.Про недопущення скасування спрощеної системи оподаткування платникам податків сфери електронних комунікацій.На жаль журналісти не дуже хочуть піднімати цю тематику, але це питання часу, коли ми зайдемо у довготривалі блекаути, і тоді всі згадають про малих провайдерів. Але чи буде кого згадувати🤔
Що ми тут бачимо? Вночі два шахеда атакували країну НАТО! Тобто росіяни атакували Румунію! Хоча вибачте, про що я🤦🏻‍♂️ Румуни пишуть, «Російські війська вранці 8 вересня відновили серію атак безпілотників по цивільних об'єктах і портовій інфраструктурі в Україні поблизу кордону з Румунією.» Тобто той російський шахед атакував не Румунію а Україну. Ну буває залетів на територію країни НАТО🤷‍♂️ А що так можна!? Виявляється так:) Починаючи з 2:25 два літаки F-16 ВПС Румунії вилетіли з 86-ї авіабази Борча для моніторингу повітряної обстановки.Далі більше! За ситуацією пересування цього безпілотника спостерігали два літаки F-16, які повернулися на базу близько 4:08.Тобто практично годину вони спостерігали!!! А може шукали 🤔 Спробуй знайти того шахеда у небі. А далі класичне завершення тексту! «Міністерство національної оборони Румунії, рішуче засуджує ці атаки, здійснені Російською Федерацією проти окремих об’єктів та елементів української цивільної інфраструктури, які є невиправданими та такими, що серйозно суперечать нормам міжнародного права.» Засудили, дякуємо:) Хто ще має сумніви щодо того, кого і далі захищає Україна? Ну а НАТО, воно таке, засудило💪
Відбулося засідання фракції, яке вчора анонсував.На порядку денному – кадрове оновлення, яке теж анонсувалося нами заздалегідь.До нас долучився Президент Володимир Зеленський. Вдячні йому за це. За результатами засідання фракції напрацювали загальну картину кадрових ротацій для посилення держави:МЗС - Андрій Сибіга.Мінрегіон-віцепремʼєр - Олексій Кулеба. Він очолить міністерство у тому вигляді, як воно працює зараз. Згодом, як і було задумано, його розділять за напрямками інфраструктури і регіональної політики.Міністр юстиції-віцепремʼєр з євроінтеграції - Ольга Стефанішина.Мінвет – Наталія Калмикова.Міністерство культури та інформаційної політики – Микола Точицький. На даному етапі маємо посилити боротьбу з дезінформацією, для цього завдання потрібен кандидат з міжнародним досвідом.Мінагро - Віталій Коваль. Мінмолоді - Матвій Бідний.Мінекології – Світлана Гринчук.Мінстратпром – Герман Сметанін. Олександр Камишін переходить в Офіс Президента, де продовжить займатися питанням озброєння та інфраструктури. Також в Офіс Президента переходить Ірина Верещук, яка буде працювати профільною заступницею керівника ОП.Обговорили створення нової інституції в уряді з робочою назвою Міністерство повернення українців. Проводимо обговорення кандидатів, які могли би його очолити.
Як депутат отримав таке питання. Доброго ранку!Мій молодший син Ххххх за контрактом пійшов до лав ЗСУ. Пройшов БЗВП та зараз вже у частині.Верховна Рада прийняла "ЗАКОН УКРАЇНИПро соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2011-12#TextУ статті 14: доповнити пунктом 16 такого змісту:"16. Військовослужбовці у разі укладення контракту мають право протягом трьох місяців з дати укладення такого контракту отримати сертифікат на купівлю транспортного засобу в розмірі 150 тисяч гривень в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.Сертифікат на купівлю транспортного засобу видається військовослужбовцю при укладенні контракту лише один раз";Питання:1. Де можна узнати про "порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України."2. Чи є вже якись під законні документи як оформити отримання сертіфикату, бо у в/частині не мають інструкцій та документів як це реалізується.Дякую!✍️ що можу по суті питання доповісти. На жаль станом на сьогодні КМУ не розробив відповідний механізм реалізації Закону. Звернусь з запитами до КМУ, пришвидшити це питання.
Хочу привітати всіх з днем Незалежності України. Для кожного ці слова це своя історія… Саме в ці часи, ми як ніколи розуміємо, що таке Незалежність. На жаль, через величезні втрати нашого Народу. Так звісно у мене є і фото і відео з прапором, з парламенту, але сьогодні я згадую Батька та Маму. Так вони не загинули на фронті, але саме росія, та росіяни винні що їх більше не має… Тому, хочу привітати всіх віршами свого Батька Федієнко Павло. Мега скромної людини, але яка все життя всією душею любила Україну. Ще за життя свого Батька, я завів йому сторінку у ФБ яку намагаюсь підтримувати та викладати туди вірші з його книжок. Але досить часто отримую бан від ботів на вірші батька, де він пише про людей іншої національності на літеру МОС…..І. ✍️ ВЕЛИЧНА МОЯ УКРАЇНАВід Чорного моря і аж до Полісся,Від сивих Карпат і до кряжу ДонбасуПрослалась велична моя Україна,Свята незалежна од віку країна.Усі регіони під прапором спільнимСьогодні будують державність щасливу.Моя Україна нескорена, вільна,Хоч іноді єдність ще в нас вередлива.Та все ж ми єдина сім’я в Україні,Й нам більше не можна збиватись з дороги.Щоб жити сім’єю у вільній країні,Будуємо разом майбутні чертоги. Рости, процвітай, дорога Україно!Лише у єднанні в нас пружиться сила,Серця зігріваються в сонячній дниніІ далі несуть нас відроджені крила.18 березня 2009 року(з книги “Любіть Україну”)✍️ МОЯ УКРАЇНА ТАКА НЕОСЯЖНАМоя Україна така неосяжна – Це землі степів, Лісостепу й Полісся.Це подих моїх українців звитяжних,Це вольності дух, що землею пронісся.Моя Україно, ти є вічна віра.Віками складалась важка твоя доля.О, скільки стерпіла ти недругів-звірів,Та в серці народу кувалася воля.Чому зустрічаються люди байдужіІ разом не йдуть до одного порогу?Єднання –це сила, в єднанні ми дужі,В єднанні ми впевнено станем на ноги.Тебе у обійми приймали багато,Та шкуру із тебе знімали прокляті,А ти все боролась за рідную хату,Щоб всі українці були брат за брата.Майдан розбудив наші душі назавжди.Моя Україно, не схибни з дороги!Коли ми всі разом – здобудемо правдуЙ майбутнього створим величні чертоги.4 серпня 2008 року🙏 Батько так і не дізнався, що 10.02.2023 року зник безвісті його онук Ярослав Федієнко. Молода людина, син мого брата. Для когось це сухі стрічки, але я їх вивчив напамʼять. «Під час безпосередньої участі у бойових діях та забезпечення здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування зброєнної агресії російської федерації. Ну і далі, шукають…» Тому.., так це свято, але якою ціною. Тож святкуючи, згадуйте про тих, хто вже не з нами. Повне вітання за цим посиланням.
Комітет підтримав ЗП щодо відстрочки для неповнорідних братів. За основу та в цілому. 18 -За Якщо коротко, то мова стосується ситуації коли є брати у яких мати одна, а батьки у братів різні. Згідно чинного законодавства це неповнорідні брати. І якщо один з братів загинув, зник безвісті під час захисту України то інший брат не має права на відстрочку. Комітет вважає це несправедливо коли таж сама ситуація, але батько і мати мають двох рідних народжених у шлюбі синів, один яких загинув, зник безвісті, то інший брат отримує право на відстрочку. Міністерство оборони підтримало цей ЗП. Представники ГШ не доєднались до наради, тому їх позиція незрозуміла. Зараз багато питань щодо тих, кого мобілізували за цей період , та тих хто загинув, тощо. Комітет буде збирати статистику (цифри) щодо кількісного складу мобілізованих неповнорідних братів, коли один з братів раніше загинув/зник. Треба зрозуміти чому ГШ та МО змінили свою позицію. Але не варто забувати що війна триває, і мобілізація буде продовжена.
Вже незабаром комітет розгляне відповідні зміни до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо розширення кола військовозобов’язаних чиї близькі родичі, зокрема рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра, загинули або зникли без вісти під час участі у бойових діях, для надання відстрочки від призову на військову служби під час мобілізації».#ЗП11391Цей законопроект розроблений з метою надання відстрочки від призову на військову служби під час мобілізації військовозобов’язаним чиї близькі родичі, зокрема рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра, загинули або зникли без вісти під час участі у бойових діях, для надання відстрочки від призову на військову служби під час мобілізації. ГНЕУ надало відповідні пропозиції:Враховуючи наведене вище, а також з метою більш комплексного вирішення піднятої у законопроекті проблеми рекомендуємо розглянути можливість щодо внесення відповідних змін також і до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».Міністерство Оборони: За результатами розгляду законопроєкт підтримується.
Мій колега Пан Заблоцький Марʼян ініціював встановлення памʼятника Президенту США Рональду Рейгану. Враховуючи те, що від США йде допомога, можна і алею різноманітних памʼятників державних діячів США встановити, аби та допомога йшла #швидше та у #повному обсязі:) Залишається тільки питання, де саме🤔У петиції сказано, що «на місці одного з комуністичних пам'ятників, що були знесені». Що можу згадати, з того що знесли:Памʼятник Пушкіну в парку Багряного;Пам’ятник Щорсу; Пам’ятник екіпажу бронепоїзда «Таращанець», це у Дарниці;Памʼятник Комсомольцям 20-х років" та комуністові Дем’яну Коротченку»Ну і там ще купа пост радянської символіки, десь по районах. Але, Президента США, якось не комільфо ставити у Дарницькому парку, от думаю, може на місце де був колись ілліч🤔 У центрі Києва…Якщо це таки пришвидшить постачання зброї, то давайте вже поставимо швидше памʼятник, бо ну дуже потрібна хлопцям військова допомога…КМДА🙏Але при цьому не варто забувати і про наших героїв, тогож Мазепу. Доброго ранку, незламна країно 🇺🇦
О, бачу на вихідні Костян не відпочиває😂 Все про країну «піклується»:)UPD: заказуха 10000% Бо бачу береза який себе кличе березовим соком теж зробив репости цензора. Не знаю коли це корсун став експертом, хоча на заборі можна написати що завгодно. Але експертом він ніколи не був, хоча брешу, якісь виставки робив! Тобто гроші заробляв:) Навіть я колись допомагав. І фоткав Костяна. Але далі моя думка про цього «експерта» змінилась кардинально. Костян виявився мега продажним, та ще боягузом (ну щоб не писати про сцікуна:) Бо відсидівшись типу у військових (там керував такий собі Еделев, центр Києва), з гордо піднятою головою він пішов на дембель, я не здивуюсь якщо і УБД зробив:)) За гроші я точно знаю що пишу, бо якось телефоную, кажу Костянтине треба допомога країні, на що мені відповідають, пряма мова «ну за десятку зелені» я буду робити що завгодно. 😳 В професійній тусовці з нього давно сміються, бо Костян назвавши себе експертом тупо став виконавцем політичних замовлень. Тематика одна, мочити ДіЯ. Тиражує його суто цензор, що якось до себе у секту він втягнув Жору Учайкіна🤦🏻‍♂️ Мушу визнати, брехати у Костяна виходить складно, шо правда платівка у нього одна й та сама. Хто ворогі, ДіЯ, Федоров, Федієнко і так далі. А ну зараз ще резерв + хейтить. Костян бачу з штанів вистрибує щоб догодити спонсорам. «Але у липні 2023 нардеп від правлячої партії Федієнко (який також є палким  прихильником цифроміністра Федорова) пише офіційний запит міністру оборони Резнікову, де українською по білому пише «У ніч з 13 на 14 січня 2022 року були зламані Дія…»» Корсун ти геть епнувся:)? Де ДіЯ де Резніков, де мої запити:))? Це ти за те що я розігнав вашу шаражку Еделева де ти батьківщину язиком захищав? Так я є прихильником цифровізації, і буду їм надалі:) А на таких брехунів як костян, давно не звертаю увагу. Чому пишу? Бо мені друзі переслали це посилання:))Тому пояснив.
Тепер трошки більш юридичного аналізу стосовно законопроекту #ЗП11340.Мова йде щодо прийняття у першому читанні #проєкту Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності укладення угод про визнання винуватості». Одразу всім хто мені написав відповідаю, так я читаю, так я завжди аналізую, так я ніколи не користуюсь неперевіреною інформацією з телеграм каналів.Бо у нас сьогодні як, спочатку ти експерт з права, завтра ти експерт з протидії корупції, потім ти експерт з РЕБу, ну і так далі.❗️Основна суть законопроєкту - це законодавча можливість ухвалення судом рішення про затвердження угоди про визнання винуватості, що ЛИШЕ при дотриманні обвинуваченим у вчиненні корупційного правопорушення #конкретних умов може мати наслідком зменшення покарання або звільнення від його відбування з випробуванням.Законопроєкт готується у Комітеті ВРУ з питань правоохоронної діяльності до другого читання. І вже визначене бачення реалізації його норм. І звісно будь-які норми про які пишуть Хейтери щодо корупціонерів які начебто будуть уникати вини не відповідає дійсності.❗️❗️Ухвалення угоди про визнання винуватості буде можливе лише у випадку сукупного дотримання таких умов:1️⃣ винна особа надала відомості не просто про співучасника кримінального правопорушення, а про #організатора, який є однією з головних фігур у схемі злочинній діяльності, що буде підтверджено відповідними доказами;Якщо хтось цього не знає, доповідаю. Це і зараз так є. НАБУ Упіймавший спочатку маленьку «рибку», завжди дотискає щоб той вивів на організаторів більш вагомого рівня.2️⃣ винна особа сплатила штраф, розмір якого відповідно до законопроєкту є вагомим (до другого читання розміри штрафів будуть коригуватися на підставі отриманих пропозицій).Так, я вважаю, що реалізація законопроєкту у такому вигляді матиме лише користь для Держави: викриття організаторів корупційних правопорушень та вагоме наповнення державного бюджету для зміцнення обороноздатності України. Тому, якщо ви вже обираєте чиюсь думку, намагайтесь хочаб самі розібратись. Не забувайте, що ми країна фейсбуку, соціальних мереж, та великої кількості маніпуляторів. Працюємо далі!