Доброго ранку. Впевнений, що багато хто знає, що механізм бронювання, призупинено на час перевірки. Перевірити звісно треба. Але тут теж питання… Якщо визначати критичність по грошах, то залишаться одні мегамаркети:) 👉 Що маємо. ТЦК вже почали обдзвонювати керівників підприємств, кажуть му знаємо що бронювання у вас закінчується 14 го, тож чекайте в гості. 👆 Юридично ТЦК мають повне право мобілізувати таких військовозобовʼязаних. Вже маю звернення, працівників одного з елеваторів, та підприємства ОПК. Які хоч і критичні, але працівників вже мобілізували. 🤦🏻♂️Доходить до того, що керівник їх звільняє, та якось переховує, щоб не зупинити роботу підприємства. Завжди вважав, що якщо йде якась перевірка, треба хочаб на час перевірки,рішенням КМУ подовжити терміни бронювання. Принаймі, це булоб системно. Ще одне болюче питання. Це наказ 402 МО який був прийнято разом з МОЗ. Я не знаю зовнішні фактори за якими приймали це рішення. Бо вже тоді, одразу, керівники ТЦК казали, що це повна дурість. Що маємо, мобілізація, ВІЧ, з відкритою формою туберкульозу, нещодавно мобілізували людину яка не чує, та людину де у висновку ВЛК написано, «розумова відсталість такої-то ступені, ускладнене порушення мовлення, часткова атрофія мозоку, ітд. Сподіваюсь, що представники МО та МОЗ приділять увагу цьому наказу 402. Зі свого боку можу запропонувати їм виконати будь яке завдання на полігоні, з умовами, коли вони не чують, а командир дає команду.
До відома володільців трофейної вогнепальної зброї. Кабінет Міністрів України уточнив процедуру застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час їх участі у відсічі збройної агресії проти України.Про затвердження Порядку застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації. Внесено зміни, до пункту 4 Порядку КМУ. 4. Під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії проти України у період дії воєнного стану цивільні особи мають право застосовувати вогнепальну зброю для:1. відбиття нападу або запобігання загрозі нападу на військові та/або цивільні об’єкти, що охороняються;2. запобігання вчиненню та/або припинення протиправних дій чи діяльності осіб, причетних до збройної агресії;3. звільнення захоплених військових та/або цивільних об’єктів або запобігання (перешкоджання) такому захопленню;4. знищення зброї, бойової техніки, транспортних або технічних засобів, які перебувають у користуванні осіб, причетних до збройної агресії;5. захисту цивільних осіб, військових та/або цивільних об’єктів від нападу;6. запобігання та/або припинення діяльності, затримання, роззброєння або знешкодження осіб, причетних до збройної агресії;7. припинення дій осіб, які вчинили або вчиняють правопорушення;8. припинення дій осіб, які перешкоджають виконанню законних вимог осіб, залучених до виконання завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану;9. відбиття нападу на осіб, залучених до виконання завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану, або інших осіб, у разі виникнення загрози їх життю чи здоров’ю. Виходячи з п7 та п9 я так розумію, така зброя може бути застосована до людей у балаклавах, які вам погрожують.
Щодо відновлення бронювання. Трошки дам розʼяснень. 1. Це стосується дуже обмеженого кола військовозобовʼязаних. 👉 онлайн-відстрочки для людей з інвалідністю, студентів та багатодітних батьків. Тобто, сервіс доступний для громадян, що мають діюче пенсійне посвідчення за інвалідністю. А також для студентів, аспірантів та докторантів, що послідовно навчаються. Тобто після бакалаврату магістратура, після магістратури — аспірантура тощо.👆 Вже в невдовзі запрацює відстрочка, для багатодітних, що мають більше 3+ дітей в одному шлюбі.🤔 чому поки це не працює для всіх? 2. Кожна відстрочка залежить від взаємодії з реєстром, де зберігається інформація про всіх людей з певним статусом.Зараз налагоджена робота з реєстром Пенсійного Фонду, бо саме там найбільша кількість користувачів.Доречі, не забувайте про те що якщо ви є визнаним критично важливим підприємством, то рівень вашої середньої заробітної платні по підприємству, повинен відповідати реаліям які вимагає податкова.3. Відстрочку потрібно підтверджувати кожного разу коли ВРУ голосує подовження військового стану. Потрібно подати заяву про продовження відстрочки та підтвердити підстави для її подовження.Зараз залишається проблемне питання для тих військовозобов’язаних, у кого закінчилась відстрочка, і вони не можуть і подовжити через зупинку механізму.Юридично які військовозобов’язані можуть бути мобілізовані, і центри комплектування мають на це всі права.Хоча на мій погляд якщо уряд запроваджує якісь перевірки він зобов’язаний на цей перехідний період подовжити дію таких відстрочок.Сьогодні стикнувся з тим що працівника одного з оборонних підприємств, реально прийшлось аргументовано «відмазувати» від ТЦК, бо підприємство не може подовжити відстрочки. Як на мене то це якийсь бред.
Президент підписав рішення Ради національної безпеки і оборони України. Посилання З того що я для себе зрозумів, дуже пекельно пройдуться по державним установам. 👆#безумовне виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 серпня 2023 року "Про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України", уведеного в дію Указом Президента України від 12 вересня 2023 року № 576/2023, та вжити заходів реагування до посадових осіб уповноважених органів за його неналежне виконання або зволікання з виконанням. Перевірять: «інвалідності посадовим особам відповідних державних органів» Офіс Генерального прокурора, Служба безпеки України, Державнє бюро розслідувань, Національна поліції України, Національнє антикорупційному бюро України. 👉 у разі виявлення фактів необґрунтованого прийняття таких рішень – ініціювання їх перегляду в установленому порядку та інформування за наявності підстав правоохоронних органів. 👉 невідкладно законопроєкту щодо унормування порядку нарахування заробітних плат і пенсій працівникам органів прокуратури України, а також закріплення відповідних соціальних гарантій для осіб, які мають інвалідність, для роботи в органах прокуратури України👉 Оце прям дуже цікаво… Державною прикордонною службою України та іншими заінтересованими органами у місячний строк питання щодо внесення змін до нормативно-правових актів стосовно особливостей перетинання державного кордону України колишніми посадовими особами державних органів, які мають інвалідність, з визначенням переліку їх документів, що підлягатимуть перевірці. 👉 внесення на розгляд Кабінету Міністрів України проєктів законів України про внесення змін до Кримінального кодексу України та Цивільного процесуального кодексу України, які б визначали голову й членів медико-соціальних експертних комісій суб’єктами кримінальної відповідальності за незаконне збагачення
Багато журналістів питає що трапилось.Чесно кажучи це більше питання до кабінету міністрів аніж до народних депутатів. Але можу висловити суто свою власну думку. Тому шановні журналісти та блогери коли будете посилатись на мене, не забувайте згадувати що це власна моя думка.Для того щоб розуміти як відбувається бронювання, треба не забувати щодо того, хто визначає критичність підприємства. Це відповідні профільні міністерства, та обласні та військові адміністрації. Там є відповідний перелік критеріїв і таким чином підприємство може потрапити під критичність. Далі таке підприємство отримує квоту 50 відсотків від загальної чисельності військовозобов’язаних. Дуже важливо перевірити, в першу чергу як надавалась критичність обласними, військово цивільної адміністраціями. Не менш важливо провести аудит по підприємствам, хто з працівників маючи бронювання виїхали за межі України та не повернулись. А також запровадити відповідний механізм запобіжник, під час визначення бронювання. Я думаю що ні для кого не секрет коли керівник підприємства залишав невелику квоту, а у разі коли його працівника десь зупиняли представників центру комплектування одразу подавав його на бронювання. Цифровізація це корисна штука, але не варто під час війни цим було зловживати. І звісно заборонити виїзд заброньованим за межі України. Або, під гарантії керівника підприємства що його працівник повернеться.
Коли суспільство критикує владу, це звісно не завжди приємно. Але це корисно, як то кажуть тримає в тонусі.Інколи деякі дії деяких владних інституцій навіть у мене викликають ступор…Податкова Херсона, настільки відмітились геніально проведеною спеціальною операцією, на тимчасово окупованій території України, а саме місто Каховка, що знову виникає питання. А що так можна?Податкова 03 жовтня, провела камеральну перевірку підприємства яке зареєстровано у місті Каховка, а вже 01 жовтня, прийняла рішення, виключити таке підприємство з реєстру підприємств які мали Законну можливість працювати на спрощеній формі. Так, закон про зимовий час я памʼятаю, але інших часових Законів ми не приймали…Цинізм дій податкової, у тому, що підприємство не працює три роки, більш того, окупована територія, також заборона будь яких перевірок у таких регіонах, але з датами🤦🏻♂️Буду звертатись до головного управління податкової, щоб вони відправили інспекторів з Херсона, на виїзну перевірку у місто Каховка. Щось мені підказує, що з камералочкою вони таки наплутали щось, треба таки перевірити, очно це підприємство.Цікава позиція СБУ. Тобто податковий орган, визнав діяльність підприємства на окупованій території? Я нічого не плутаю? Шановний Мінфін, доведіть до відома ваших прохФесіоналів цей наказ:Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих. Бо вони так скоро десь під москвою будуть перевірки побити, а ДШВ, це у нас інший рід сил. 😉
Комітет підтримав #ЗП12095 щодо СЗЧ/дезертирства під час воєнного стану. Ключове: ☑️ додано щодо воєнного стану, військова служба не призупиняється. ☑️ військовослужбовцям, військову службу яких було призупинено до набрання чинності цим Законом, які #вперше самовільно залишили військові частини чи місця проходження служби або дезертирували, та добровільно прибули до місця проходження служби і висловили готовність продовжити військову службу, не пізніше 72 годин з дня їх прибуття до військових частин чи місць проходження служби, командир (начальник) військової частини зобов’язаний прийняти рішення про продовження військової служби та дії контракту, поновлення виплат грошового і здійснення продовольчого, речового, інших видів забезпечення, пільги та соціальних гарантій, встановлених законодавством України.✅ Досить дискусійне питання, щодо можливого збільшення СЗЧ, серед військовослужбовців. МО та ГШ також підтримали ЗП. Хочу нагадати, що згідно ККУ ст407 СЗЧ (самовільне залишення частини) тривалістю понад три доби, але не більше один місяць, спочатку штраф. Останнє вирішує суд, у разі відсутності помʼякшувальних обставин суд може визнати такого військовослужбовця дезертиром Ст408 ККУ. Покарання від двох до пʼяти років. Комітет пропонує прийняти ЗП за основу та в цілому.
Українці зібрали 25 тисяч голосів, проти беззаконня податкової.Хочу нагадати, з подачі European Business Association, та American Chamber of Commerce is Ukraine's Міністерство фінансів вирішило порадити податковій заборонити спрощену форму оподаткування для тих провайдерів хто надає населенню послуги доступу до Інтернет. Хочу порадити цим поважним організаціям, інколи краще прислухатись до порад. 👉 порада. Особисто я за рівні умови! Але я проти беззаконня! До речі, багато разів звертався до American Chamber of Commerce is Ukraine's з проханням про зустріч, щоб вони пояснили свою позицію. Але бачу, народні депутати України, у цій організації не котуються:) Нещодавно податкова, без жодних перевірок, повідомлень, тупо 01 жовтня скасувала підприємствам які перебувають на спрощеній формі оподаткування реєстрацію! Дехто мене звинувачував у лобізмі🤦🏻♂️Я прийшов у парламент як представник Народу, тому петиція це вже волевиявлення Народу. І поки це не мітинг, не забастовка, це індикатор всій владі, що не грайтесь! Чекаємо наступних кроків від Кабінету Міністрів щодо скасування незаконних рішень податкової. Ми повинні залишити наших громадян з якісними послугами!
🗣️ Шановні громадяни, шахраї не сплять. Вони постійно полюють на вас, на ваші цифрові данні та намагаються вкрасти ваші гроші, данні про вас, важливо не забувати про це. Схема завжди одна й та сама. #Фішинг, викрадання данних, фінансового номеру, викрадання ваших грошей. ☝️ Я вже роками кажу про те, що питання кібергігієни це питання кожного громадянина особисто! 👉 Вже роками кажу про те, що якщо ви маєте фінансовий номер, він повинен бути контрактним! Цей номер не повинен бути десь в анкетах, на сайтах знайомств, або привʼязаним до ваших аккаунтів у соціальних мережах. ✍️ Так дійсно є питання, до банків щодо таких операцій в ночі. Але не забувайте захищати ваші акаунти двофакторною автентифікацією, щоб до вас телефонував банк і питав код доступу. ❗️Зверніть увагу на деталі. З повідомлення. Громадянка пише, що це її номер телефону. Але це не її номер телефону і як не дивно, не її аккаунт у кабінеті. Для оператора це анонімізований номер телефону. А от для банку, це таки ваш номер телефону! Бо банк коли вас ідентифікована на підставі документів ваших, додав цей номер, який і став фінансовий.Тому будьте уважними та обережними! ✅ на банківські картки суто контрактний номер.✅ двофакторна аутентифікація. ✅ кодове слово, або код підтвердження. ✅ складний пароль (мінімум 12 символів)
🫡 Колеги! Щиро вітаю кожного і кожну з Вас з Днем Захисника України! А також Вас і Ваші Родини з Покровою Пресвятої Богородиці! Нехай усіх охороняє і захищає своєю Покровою!👊 А ще сьогодні день знищення малого підприємництва у галузі електронних комунікацій. Малих провайдерів. Вітаю, Державна податкова служба України та Міністерство фінансів України ви як ніхто доклади до цього руку:) Сподіваюсь відсоток грошей які надійдуть до бюджету від цього рішення, збільшиться. Запити буду робити кожного місяця.Колегам депутатам, вкотре хочу нагадати. Зараз триває війна, людям потрібен доступ до інформації. Вас тупо використовують, щоб вирішити власні інтереси. Вчора навіть у депутатському чаті я вкотре переконався в своїй правоті. Бо багато колег писали ті самі, ті самі речі що кажу я. Це шлях до монополізації, це шлях до зменшення якості послуги, це шлях до збільшення вартості, а саме головне! Вчора велика трійка операторів почала скиглити що вони не зможуть виконати ці умови. 😂🤦🏻♂️Інколи дуже шкода що я не мажоритарник. Мені соромно за дії деяких державних установ, до призначення яких я був дотичний.