Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Empaths
Añadido 06 dic. 2025

Empaths

@empaths_kaulits
Número de suscriptores: 1 594
Fotos: 611
Videos: 34
Enlaces: 89
Descripción:
Книжкова серія "Емпати". Українське міське фентезі, лгбтк+. Посилання на чат: https://t.me/empaths2chat

👥 Número de suscriptores

1 594
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -1

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,310 26-03-05 01:41
Гайз, знаєте, про що мені нещодавно нагадала редакторка??? 🐈‍⬛ 27 лютого 2023 року було підписано угоду на "Емпати" Не забудьте напитися А я взагалі пропустив цю дату 🐈‍⬛Тому поки мене поздоровляли, я здивовано кліпав очима пхпххпПам'ятаю, як я в ту ніч ошелешено бігав по кухні, читаючи договір, і був певний, що це сон. Враховуючи, що це була перша година ночі - і недивно пхАле вашу підтримку я отримав задовго до договорів та друку. І це настільки цінний та важливий дарунок для мене... Гайз, я заради вас здатний на все, мабуть ❣️(особливо загризти когось 😈, це мій головний прояв любові!)А в своєрідний "день дорослішання" Емпатів я б попросив про невеликий подарунок для них. Щоб вони продовжували сяяти, підтримайте їх своєю оцінкою чи коментарем на Goodreads:https://www.goodreads.com/book/show/201937178Якщо ще й 4 зірки піднімемо, я точно нап'юся 🐈‍⬛І поки вітають мене, я вітаю вас 🐈‍⬛Адже я неодноразово казав і буду казати - Емпати існують завдяки вам, для вас і з вами 🖤P. S.:дякую, ми це зробили і підняли рейтинг до 4 ⭐️!🐈‍⬛️🐈‍⬛️🐈‍⬛️
👁 2,590 26-01-17 11:41
Фух, працюю з шостої ранку 🐈‍⬛ (це не я жайворонок, це режим так збився) і щось в голові вже повна хурделиця з думок.Пройшов до вас трохи розставити цей хаос по поличках.Що зараз в процесі (інколи зовсім одночасно!!!):🐈‍⬛ Редагування: - Авторське редагування Інсайдерів. 🐈‍⬛Це фактичне 3-4 коло, бо роблю вичитку ще в процесі написання. Але тепер намагаюся охопити весь сюжет, оцінити загальну картину. (А натомість натикаюся на вставки типу *дописати тут щось драматичне*. ААААААА.)Ще буде вичитка перед редакторкою, і потім разом з нею, а ще бажано після неї... *тихо виє, бо горло болить*- Артефактор. 🍴Тут скоріше переписування, по першій главі вже чимало поміняв. Використовував його, щоб трохи розгрузити мізки, поки дописував Інсайдерів. І три нових рукописи:- Білий аконіт, чорний лотос. 🌙Регулярно заходжу накидати туди фрази й сцени. Вже намітив початок, і дуже хочу, щоб події відбувалися взимку.Але основну лінію ще пропрацьовую, якраз є час поки йде редагування Інсайдерів все обдумати.- Демонічна кров. 👁Тут початок готовий давно (ох, ці сни). Вже знаю основний конфлікт (аж два) і сюжет, буде більше демонів, ікл і може навіть гарячих сцен... Але це не точно хд🫦 І невеликий сюрприз, про який я також думаю вже... насправді вже років п'ятнадцять думаю. - Сапфічне фентезі. ❣️Спроби його написати були ще в підлітковому віці, але тоді завадили деякі внутрішні конфлікти. Проте я кожен рік продовжував повертатися до цієї думки. І цієї осені все ж почав робити деякі замальовки, прописав головну героїню (я хочу бути нею, чи хочу бути з нею???)А сьогодні нарешті зрозумів, який хочу сетінг. 🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛Ну і завершу знову Інсайдерами: Вже намальовано дві обкладинки (звичайна та лімітка) від kokhan_art.Повністю готові 5 внутрішніх артів, ще 4 в роботі, один чекає художника (й автора, котрий напише ТЗ). Також в роботі форзац та зворот, а нахзац так само чекає художника (і мене...).Ну, фух.Пішов далі редагувати 🐈‍⬛
👁 2,730 26-01-07 16:46
Я був у кроці від повторного читерського крику на канал, щоб ви допомогли мені познаходити цитати з "Ангельської крові". Але редакторка підказала цікавий спосіб шукати по ключовому слову... 🐈‍⬛️Так от, Самаель просто джерело пафосних цитат й так вертить поняттям кохання, що я в захваті(я не вірю, що це я написав!!! це він сам говоре!)Ну яке ж воно падло маніячне 👁:— Безкорисливої любові не існує — усьому є ціна. Кожному своє, рабе, чи не так? Влада. Захист. Або… господар, якого можна зробити сенсом власного життя. — Згадай, що я казав тобі, напівкровко. Любов завжди сильніша.— Добровільне рабство й безкорисливе кохання — дві сторони однієї медалі. Просто перша позбавлена лицемірства та брехні.— Я шукав істину, а не силу. — Істина в тому, що тільки силою можна змінити світ.— Неможливо пройти крізь світ і залишитися тим самим. Це — доля бездушного заліза.— Знаєш, що дає стовідсоткову вірність, покруче?Кохання. Усі, хто пішов за мною, хотіли отримати моє кохання.— Хіба ти не хочеш, аби тебе розуміли? Приймали таким, який ти є, що б ти не накоїв, де б не помилився? Щоб були готові залити кров'ю весь світ заради тебе?— Усі ми називаємо коханням різні речі. Визнання. Повага. А головне — можливість сумніватися: у світі, у собі, і навіть у мені. Проте щоразу повертатися.— Почуття — це завжди окови, дурне людське хлопчисько.
👁 2,100 25-10-23 17:32
Знайомство з персонажами "Ангельської крові". 🌙Самаель. Темний ангел. Повстанець. Жорстокий, цілеспрямований, безжальний... але демонічно спокусливий. 😈– Що ти тут робиш із цією білою куркою, ангеле мій? – Самаель показово облизнувся, провівши язиком по іклах, що виступали значно сильніше, ніж у Каїна.Навіть зі свого місця Адам бачив його довгий і вузький язик, схожий на зміїний.– Вік смертних такий короткий… – з жалем протягнув Самаель. – Лише мить, ангеле мій, і я повернуся до нашої розмови… і до тебе.Його пальці легким пір’ям ковзнули по напіврозтулених губах Каїна.– Раз… два… три… чотири… п’ять, – проспівав Самаель. Його погляд розпеченим лезом ковзнув по присутніх.Адам здригнувся, миттєво пригадавши цю інтонацію: глузливо розтягнуті голосні й невловний шурхіт розпеченого піску десь за межею сприйняття. Прикрашений емоціями зовні, але абсолютно порожній усередині голос.– К-х-хаїне, – ім'я грішного Самаель вимовляв із помітним шипінням, із насолодою перекочуючи перший склад на язиці. – Який ти в мене… кмітливий.– Ну ж бо, Каїне, ти можеш бути гарячішим! – глузливо крикнув повстанець.Азарт у його очах змінився незрозумілою спрагою, усмішка перетворилася на вищир й оголила довгі ікла. Отруйний фламберг злетів і вістрям уп’явся в плече Каїна. Тріумфально посміхнувшись, Самаель облизав пальці, на яких ще темніла кров після удару кігтями.– Здається, ти програєш. Знову. Мені це подобається.– Як забажає мій кривавий ангел, – іронічно поклонився Самаель.— Ладо, твоє серце завжди було таким спокусливим… але таким крихким… що навіть я поранився.