Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Easy Profit 💵 Крипта
Añadido 14 jul. 2024

Easy Profit 💵 Крипта

@easyprofit_crypto
Número de suscriptores: 25 916
Fotos: 3,810
Videos: 184
Enlaces: 3,330
Descripción:
По питаннях до @VladNech Другий канал – https://t.me/easy_traders1 Рекламамний менеджер @tocatcrypto

👥 Número de suscriptores

25 916
Promedio/Día:: -14
Promedio/Tiempo:: -60
Promedio/Mes:: -980

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 769
Promedio/Día:: 4,200
Promedio/Tiempo:: 5,333
ERR: 22.26%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 0
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1

Historial de cambios de nombre

Easy Profit 💵 Крипта 2025-08-08
Мячи 2025-08-07
Пппп 2025-06-15
Паао 2025-01-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 6,530 26-03-06 15:19
Підсумок тижня по фарму perp-dex 👨‍💻В роботі 5 бірж, 4 декс – GRVT,Extended, Variational, EdgeX і 1 СЕХ – Backpack. Завдяки вдалому хеджуванню, арбітражі спреду і фандінгу, вдалось не те що закрити тиждень з мінімальними витратами, а й заробити 470$. В більшій мірі завдяки цьому спреду. Додатково потенційно ~430$ у вигляді отриманих поінтів.Поінти за тиждень можна порахувати хіба що дуже приблизно, адже на кожній біржі тиждень рахується в різні дні, тому мій відрізок може включати поінти за давніші дні і не включати останні дні. Але результат такий:Variational (код OMNIPROFIT ) – 14.1 ХР з оцінкою 140$. Обʼєм за останні 7 днів 254к$. В основному це XAUT, HYPE. Пози утримував довго, як і на всіх інших біржах, фліпів майже не було.Extended – 96.1 XP з оцінкою 192$. Обʼєм за останні 7 днів 330к$. Торгував XAU, HYPE, EUR, XPT.GRVT – 0.62 ХР з оцінкою 6$. Парі ті ж самі, але обʼєм мінімальний.Backpack – 213 ХР з оцінкою 85$. Парі ті ж самі, обʼєм невеликий.EdgeX – 2.2 ХР з оцінкою 11$. Парі ті ж самі, але обʼєм мінімальний.Якось так. Результатами задоволений, буду торгувати під дроп до самого лістингу. Чат | Трейд-канал
👁 7,200 26-03-05 15:53
Дохідність для ваших стейблів💡Про одну ідею вже писав раніше ТУТ і ТУТ.% стабільно капають, але є ліміт на сумустейкінга + багато хто боїться депати на МЕХС. А найцікавіше це фарм відсотків на депозит і заодно поінтів від перп-декс GRVT.GRVT – це гібридна криптобіржа (CeDeFi). Платформа використовує zero-knowledge технології для приватності, масштабованості та низьких комісій. Отримали 33.3 млн$ інвестицій. Основні метрики:~1.76 млрд$ добовий обсяг торгів~510 млн$ відкритий інтерес ~97 млн$ TVLСтворити акаунт на GRVT можна за найвигіднішою рефкою з усіх можливих. Посилання Вона дає 20% кешбек з комісій та +30% до поінтів. Далі робите депозит в USDT. До 20% суми депозиту можемо відправити в їх LP під ~20% річних. Посилання. Тут загальний ліміт 25 млн$ і 22 млн$ з них вже зайнято, тому не тупіть. Решту переводите з рахунку Funding на Trading. Відкриваєте 5 любих угод на фʼючерсах, які можна зразу закрити. І далі отримуєте 11% APY на суму коштів на торговому акаунті. Посилання. Паралельно можна торгувати під фарм дропу чи використовувати біржу для хеджування. За торгівлю лімітками GRVT доплачує 0.002% від суми угоди.Закинув сюди 30000$, крім % на деп біржа нараховує поінти, за які потім буде непоганий дроп, зважаючи на оцінку GRVT в останніх раундах фінансування.Конкуренція поки мінімальна, тому і за торгівлю поінти йдуть дуже гарно. Оцінюю 1 поінт в 10$.Чат | Трейд-канал
👁 7,190 26-02-25 19:38
Роблю ставОЧКУ на Extended. Як на дроп, так і на PolymarketНа Polymarket купив YES на FDV після лістингу. Думаю зараз занижені очікування через поганий ринок. Але коли буде лістинг (орієнтовно Q4 2026), тоді може бути як і міні-бичка, так і кращі позиції Extended як перп-дексу загалом. Хоча вони і зараз займають хороші місця серед конкурентів. Додатковий плюс це відпрацювання самого Polymarket під потенційний дроп. Мінус – «довго» чекати лістинг, хоча саму ставку можна буде продати і раніше. Стосовно аірдропу, то Extended разом з Variational це основне чим я зараз займаюсь. Якщо порівняти затрати до приблизної ціни поінтів, то при затрачених 40$ на комісію маю 172 поінта, а це мінімум 200-300$ дропом.А найцікавіше, що за рахунок фандінгу чи цінових спредів я ще й в плюсі до початкового депозиту. Зараз з активних позицій це лонг золота на Variational і шорт на Extended та лонг HYPE на Extended і шорт на Variational. По золоту конкретно зараз спред проти мене, але на дистанції така звʼязка дає прибуток. Також ви можете самостійно шукати спреди, просто відсортувавши на Extended токени по фандінгу і порівняти їх з Variational чи навпаки. Друга моя стратегія для набивання обʼєму, тут вже трохи ризику. Відкриваю ліміткою шорт по парі EUR/USD, XPT чи акціях. Потім ставлю тейк ліміткою в БУ. При відкритті угод ліміткою комісії нема. По євро можна ганяти дуже великі обʼєми при мінімальній волатильності. Також по цих активах плюсовий фандінг, йде доплата за шорт. Додатково вони знаходяться «на хаях», потенціал до зниження більший, ніж до росту, тому не западло й потримати угоду при потребі. Тим більше, що за утримання угод гарно дають поінти, не тільки за обʼєм.Ну і найголовніше в цьому пості, рефералка, яка дає вам бонуси до ХР:Посилання для Extended Посилання дляVariational , код доступу OMNIPROFITПопередній постЧат | Трейд-канал
👁 5,430 26-01-21 17:32
Вже завтра лістинг $IMU від Immunefi!Нагадаю, що сейл токена проходив на Coinlist про що писав раніше в каналі. І вже 22 січня, тобто завтра, о 16:00 пройде лістинг на біржах Bybit, Bitget, Gate, MEXC та Kucoin. Крім цього, можемо взяти участь в додаткових активностях, щоб залутати додаткові IMU:• токен-сплеш на Bybit з нагородою 2000 IMU для новачків • лаунчпул на Bitget з пулом в 20 млн IMU • і сейл на Gate з перепідпискою в 28х (нажаль, вже закінчився)Нагадаю про сам проект. Immunefi – це провідна платформа безпеки Web3, яка з’єднує криптопроєкти з white-hat хакерами для пошуку вразливостей ще до їх експлуатації. По суті, це «App Store для безпеки»: єдиний центр управління з усім необхідним, щоб протоколи залишалися захищеними. Проєкт дає змогу масштабуватися й захищати все більшу частину крипто-індустрії. Також WLFI публікували пост на їх підтримку, що натякає про можливе партнерство. Цікаво. А якщо ж будуть питання стосовно взаємодії з Immunefi чи їх токеном, то вирішити їх можна в офіційному чаті. Або просто отримати актуальну інформацію.
👁 8,240 25-12-30 19:41
Крипта для українців у Європі після 1 січня 2026 – DAC8З 2026 року в ЄС почне діяти директива DAC8, яка вводить повну податкову прозорість для крипторинку. Це одна з найважливіших змін для всіх, хто користується крипто-біржами в Європі.Що змінюється:• Крипто-біржі та брокери в ЄС зобов’язані збирати і передавати податковим органам дані про користувачів• Податкові служби автоматично обмінюються інформацією між країнами ЄС• Фактично зникає анонімність у централізованих біржах (CEX)Які дані передаються:• KYC: ПІБ, адреса проживання, податкове резидентство, TIN/ІПН• Усі ключові операції: купівля, продаж, свопи, перекази• Баланси та обороти по рахункахКого це стосується:• Українців, які живуть, працюють або мають податкове резидентство в країнах ЄС• Громадянство ролі не грає – важлива саме податкова резиденціяВажливий момент:• DAC8 не вводить нові податки• Але робить контроль за криптодоходами системним і автоматичним• Навіть біржі поза ЄС поступово підпадають під глобальний стандарт OECD CARF📅 Дані за 2026 рік будуть передані податковим органам у 2027 році
👁 6,950 25-12-25 20:56
X Launch від ОКХ останнім часом активізувався і активно насипає дропиНа відміну від альфи Binance, обʼєми тут достатньо зробити раз в 10 днів, а не щодня, і для отримання дропу є багато часу, а не кілька секунд.Завтра до 10:00 можна зареєструватися для отримання частки з 6.17 млн $VSN.Повторю процедуру фарму для тих, хто ще не в темі:⚫️Переходите за посиланням https://web3.okx.com/join/KITPES (дає -20% на оплату комісій) і створюєте гаманець ОКХ Web3⚫️Поповнюєте його на комфортну суму для того щоб робити торгові обʼєми (300-600$) в USDT, мережа Bep20. Баланс гаманця постійно має залишатись не менше 200$⚫️Раз в 10 днів робимо торгові обʼєми. Тому що обʼєм в статистику йде за останніх 10 днів. В різних токенах обʼєм рахує по-різному. Найкращі торгувати токен (в парі з USDT), який має бонус 50%. Це токени, які залістили на ОКХ не пізніше 10 днів. Щоб їх знайти, натискаєте: Boost → Переглянути відомості (вгорі біля обсягу) → Обсяг Boost (під правилами розрахунку) → Відібрані токени → Вибираємо токен біля якого значок +50% → Торгувати.Торговий обʼєм рахує і за покупку, і за продаж. Останні дні мінімальна планка 600$, значить треба торгувати більше 6000$ раз в 10 днів, або купити на 3000$+ і продати. Краще з запасом. Базовий коефіцієнт у токенів 0.85, з бонусом 50% це 1.275. 6000:1.275=4705$ або купити на 2400$ (щоб був запас) і продати раз в 10 днів у токені з бонусом. Зараз це, наприклад, GAIX і RAVE. Просто зробити свап з USDT на GAIX/RAVE і назад. Так як це гаманець Web3, треба також мати на балансі BNB для оплати переказів/свапів/апрувів. Буквально на кілька $. ⚫️Отримуємо нагороди, на які претендуємо, у вкладці Boost. Спочатку маємо ~24 години, щоб приєднатись до участі, а потім до 2 тижнів щоб забрати дроп
👁 6,500 25-11-29 17:35
По FlipsyВсі зрозуміли, що їх команда всіх заскамила. Я скіпаю 90% реклами, цю взяв, бо проект не новий і давав заробити раніше на своїх NFT. Плюс авторитет моїх колег, які вже писали про Flipsy. Але мій косяк також присутній.На майбутнє, якщо ви куди-небудь збираєтесь інвестувати/заносити гроші, краще 10 раз перепитайте в чаті, а ще краще в особисті, якщо сумніваєтесь. Тому що це ВАШІ ГРОШІ. Я також втратив десятки тисяч доларів на десятках проектів, які виявились потім скамом і нікого не звинувачую, бо за свої гроші тільки я несу відповідальність. Як за прибуток, так і за збиток. Бо люди як на чомусь зароблять, так вони красавчики, а як втратять, так адмін винен. Також зроблю рефаунд на суму, отриманої з реклами. Колегам починають писати одні і ті ж люди, які в кожному з чатів кажуть, що вони заносили саме через них і хочуть від кожного отримати $. По рефералці відслідкувати неможливо, тому буде така процедура: робите запис екрану, на якому видно ваш профіль в ТГ і відправку TON на Flipsy з гаманця (не скрін). І відправляєте це мені в особисті. Також має бути хоча б кілька повідомлень в чаті (щоб хоч якось відсіяти заробітчан з інших каналів). Я порахую і пропорційно відправлю кошти.P.S. заявки на рефаунд зроблені і більше не приймаються. Хто справді свій, той мав час написати, а зальотні мімо.
👁 5,740 25-11-14 17:00
Ще один цікавий сейл від BOB – нового Layer 2 для BitcoinBOB (Build on Bitcoin) поєднує безпеку Bitcoin з універсальністю Ethereum, відкриваючи шлях до DeFi на бітку. Команда вже зібрала $29M інвестицій (Coinbase Ventures, CMS Holdings, Amber Group та ін.).BOB лідер серед конкурентів по TVL – більше 250 млн$, 500к+ користувачів. Серед їх партнерів Uniswap, Chainlink, Lombard, Euler…Сейл проводиться на власній платформі BOB, але з KYC через CoinList або Gate Web3.Посилання – gobob.xyz/saleМодель – Filling Up From The Bottom (без FCFS): обираєте суму, реєструєтесь і чекаєте результатів.Основні параметри сейлуНа сейл виділено: 4% від загального пропозиціїTotal supply: 10 млрд BOBЦіна: 0.023$Аллокація: від $50 до $250,000Дедлайн 16 листопада о 19:0Розлоки: 50% на TGE і 50% рівномірнопротягом 3 місяців. Хороший проект з сильним твітером і партнерами, інвестиції досить свіжі, що добре. На лістингу очікую що дадуть забрати тіло, а далі 3 місяці буде капати ЗП. Якщо берете участь, то дотримуйтесь мані-менеджменту.
👁 5,280 25-11-12 19:41
Відпрацьовуємо Opinion під ретродроп Opinion – нова біржа прогнозів на BNB Chain. Хто знайомий з Polymarket, це по суті те ж саме, але від YZi Labs. Запущена в жовтні 2025, зараз йде третій тиждень кампанії з поінтами, щотижня розподіляють 100000 поінтів. Поки нема шилу, то маємо можливість набити нормально поінтів, потім буде значно важче. Ринок прогнозів зараз дуже актуальна тема, Polymarket отримали 2,28 млрд$ інвесту, Kalshi 565 млн$, тому не пропускаємо Opinion, це може бути як Aster (конкурент топам від YZi Labs, який багато насипав раннім користувачам). 👨‍💻 Що робити:⚫️Переходите за посиланням і підключаєте гаманець ⚫️У вкладці «Referral» вводите код bnqjXX для отримання знижки на комісії⚫️Поповнюєте баланс в USDT (мережа BNB) ⚫️Робите ставки на різні події, можна хеджувати з Polymarket. Поінти нараховують за обʼєми при торгівлі по маркету, за лімітні ордери (тут впливає час утримання ордера і відстань до ринкової ціни), утримання позиції (акцій).По схемі з лімітками, мені подобається така стратегія: вибираємо подію, в якій один з варіантів має 97%+, робимо лімітний ордер по ціні на 0.1-0.3% нижче ринкової. Якщо виконається, можна зразу ж виставити лімітку на продаж на 0.1-0.3% вище ринкової.
👁 8,860 25-10-11 18:14
Думки про ринок, роботу в крипті і мані-менеджмент. СубʼєктивноПісля нічногопроливу (тут описана причина і механіка) я ще більше переконався, що МІНІМУМ 80% коштів в крипті має бути в стейблах. І водночас МАКСИМУМ 50% ваших коштів має бути в крипті. Це не стосується лоу-банків. Решта 50%+ може бути в акціях, нерухомості, золоті, готівці, бізнесі. Стосовно ринку крипти в цілому, то мені сподобалась ця стаття. Не знаю наскільки там правда, але те що більшість проектів переоцінені, що ліквідності в капіталізації токенів мінімум і що самі токени це просто бульбашка це факт. Питання лиш хто залишиться з фантіками у вигляді токенів, а хто з доларами. Альта це сміття, не купуйте її в холд, тільки на короткий період з розрахунком на те, що ви готові втратити суму інвестицій. І по роботі в крипті. На мою думку, щоб тут заробляти, треба забути про таке поняття як інвестиція і просто бути паразитом. Наприклад:• абузити промки на біржах;• зайшов в сейл з швидким лістингом – продав токени і забув про них;• використовувати стейкінг/лаунчпули з низьким ризиком • арбітраж/спреди;• якщо і торгувати на фʼючерсах (що не рекомендую робити, бо фʼючерси це зло), то суто під якусь новину, де є чіткі часові рамки і стоп;• ретродропи без вкладень або із зрозумілою механікою винагород, амбасадорки.Ну і не бути жадними. Всіх грошей не заробиш. Треба вміти витрачати зароблені гроші на себе і близьких. Цифра балансу на екрані це звісно добре, але поки вони не виведені в готівку, це всього лиш цифра на екрані вашого телефону. В любій дії в крипті треба спочатку думати про можливі втрати і ваші дії при найгіршому сценарію, а вже потім про прибуток. Якось так 👀