Fuente
Easy Profit 💵 Крипта | Роблю ставОЧКУ на Extended. Як на дроп, так і на PolymarketНа Polymark...
7 190 Vistas/Alcance
2026-02-25 19:38
Mensaje №6236
Роблю ставОЧКУ на Extended. Як на дроп, так і на PolymarketНа Polymarket купив YES на FDV після лістингу. Думаю зараз занижені очікування через поганий ринок. Але коли буде лістинг (орієнтовно Q4 2026), тоді може бути як і міні-бичка, так і кращі позиції Extended як перп-дексу загалом. Хоча вони і зараз займають хороші місця серед конкурентів. Додатковий плюс це відпрацювання самого Polymarket під потенційний дроп. Мінус – «довго» чекати лістинг, хоча саму ставку можна буде продати і раніше. Стосовно аірдропу, то Extended разом з Variational це основне чим я зараз займаюсь. Якщо порівняти затрати до приблизної ціни поінтів, то при затрачених 40$ на комісію маю 172 поінта, а це мінімум 200-300$ дропом.А найцікавіше, що за рахунок фандінгу чи цінових спредів я ще й в плюсі до початкового депозиту. Зараз з активних позицій це лонг золота на Variational і шорт на Extended та лонг HYPE на Extended і шорт на Variational. По золоту конкретно зараз спред проти мене, але на дистанції така звʼязка дає прибуток. Також ви можете самостійно шукати спреди, просто відсортувавши на Extended токени по фандінгу і порівняти їх з Variational чи навпаки. Друга моя стратегія для набивання обʼєму, тут вже трохи ризику. Відкриваю ліміткою шорт по парі EUR/USD, XPT чи акціях. Потім ставлю тейк ліміткою в БУ. При відкритті угод ліміткою комісії нема. По євро можна ганяти дуже великі обʼєми при мінімальній волатильності. Також по цих активах плюсовий фандінг, йде доплата за шорт. Додатково вони знаходяться «на хаях», потенціал до зниження більший, ніж до росту, тому не западло й потримати угоду при потребі. Тим більше, що за утримання угод гарно дають поінти, не тільки за обʼєм.Ну і найголовніше в цьому пості, рефералка, яка дає вам бонуси до ХР:Посилання для Extended Посилання дляVariational , код доступу OMNIPROFITПопередній постЧат | Трейд-канал