Fuente
Easy Profit 💵 Крипта | Продовжую відпрацювання GRVTПро саму біржу вже писав ТУТ.11% річнихпро...
4 770 Vistas/Alcance
2026-03-19 18:40
Mensaje №6264
Продовжую відпрацювання GRVTПро саму біржу вже писав ТУТ.11% річнихпродовжує капати на пасиві, поінти також за це нараховують. Але саме за активну торгівлю їх дають набагато більше. Використовую GRVT для хеджування з іншими біржами або для заробітку на спредах по фандінгу чи ціні. GRVT поки недооцінена, якщо зважати на витрати за поінт та потенційний прибуток на лістингу. А торгуючи лімітками біржа ще й сама доплачує вам, хоч це і мінімальні суми. Обʼєми ростуть, відкритий інтерес росте, TVL росте, висока оцінка при інвестуванні від фондів є (а висока ціна токена на лістингу напряму впливає на заробіток ретро-хантерів), поінти виходять дешево. Тому зараз дуже хороший час, щоб включити GRVT в свій список бірж для торгівлі. Тим більше, що реєстрація по моїй рефералці дає максимальний бонус з можливих: +30% до поінтів і 20% кешбек з витрачених комісій. Посилання Самі в такі часи, коли ринок в застої, треба робити ретро, бо конкуренція в рази менша. А потім, коли буде лістинг на «бичці», будемо забирати свої ікси від вкладень 👌🏻