Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - e_pytannya
Añadido 14 jul. 2024

e_pytannya

@e_pytannya
Número de suscriptores: 41
Fotos: 35,400
Videos: 11,100
Enlaces: 11,700
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev

👥 Número de suscriptores

41
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +12

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 891
Promedio/Día:: 6,850
Promedio/Tiempo:: 6,751
ERR: 14368.29%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

e_pytannya 2026-01-28
Є ПИТАННЯ 2025-04-19
🇺🇦 Є ПИТАННЯ 🇺🇦 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,930 26-01-07 08:01
"Путін за розвитком переговорів може задовільнитись не тільки "здачею" Донбасу для зупинки вогню", – публіцист Віталій Портников в інтервʼю для "Є ПИТАННЯ". Росія незаконно анексувала до своєї території 4 українські області та Крим. Росіяни контролюють лише Крим та Луганщину, однак Донеччину, Херсонщину та Запоріжжя їм так і не вдалось окупувати повністю. Весною, на початку псевдопереговорів, Росія вимагала вивід українських військ з 3 областей, проте зараз вимагає "звільнення" лише 1 Донецької області.Трамп, зрадівши "компромісу" та "поступкам" росіянам, тисне на Україну, аби ЗСУ вийшли з Донбасу під приводом "вільної економічної зони". Однак у всіх закрадається питання, чи "наїстся" Кремль лише Донбасом, а не вимагатиме після нього "здачу" ще й Херсона та Запоріжжя. На думку Віталія Портникова, Трампу байдуже, як досягти зупинку війни: "Йому потрібно, щоб було припинення вогню і він міг торгувати з Росією"."Трамп хоче однієї простої речі – щоб Путін погодився на припинення війни на комфортних умовах. На комфортних умовах для Путіна, звичайно. Путін поки не погоджується. Але на певному етапі може погодитись, якщо на нього далі будуть тиснути. Може погодитися, тому що вважатиме, що виникли реальні серйозні ризики для його економіки і режиму. Але погодитись, повторюю, на комфортних умовах за наш рахунок". Віталій Портников припускає, що гіпотетично у якийсь момент Путін може задовольнитися тим, що йому віддадуть Донбас. "Просто я не знаю, коли це буде. Це буде теж дуже серйозно залежати від того, що відбуватиметься на фронті і російській економіці. І хто вам сказав, що тільки Донбасом? За розвитком подій Путін може задовольнитися більшим. І це, до речі, те, про що говорить Трамп Зеленському, що ви давайте зараз швидше домовляйтеся, бо буде для вас гірше", – пригадує публіцист."Я не знаю, чи в кінцевому підсумку нам доведеться погодитись віддати Донбас. Може не доведеться, може доведеться ще воювати 3 роки. Це залежить від стану російської економіки й армії, від стану української армії й економіки, від готовності партнерів нас підтримати. Європейці впевнені, що ми 2 роки можемо протриматись. Вони нам дали гроші на 2 роки. У Путіна може не бути цих 2 років. Це рішення європейців може вплинути на його готовність взяти те, що йому дають, бо він може багато не отримати. Може подумати, що краще зараз зупинитись, щоб поновити сили і потім вирішувати: або вдасться Україну отримати політично, або знову доведеться воювати". Який зараз стан російської економіки і чи блефують у Москві? Повне інтервʼю з Віталієм Портниковим тут 👉👉👉 https://youtu.be/qbXYpay3sQM📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися
👁 7,610 26-01-06 08:01
"Путін за допомогою Трампа штовхає нас у пастку з питанням Донбасу, ми вже робимо речі, не помічаючи, що у цій пастці", – публіцист Віталій Портников в інтервʼю для "Є ПИТАННЯ".За підсумками останньої зустрічі Трампа і Зеленського у Флориді стало зрозуміло, що питання Донбасу та Запорізької АЕС нерозвʼязані. На думку Віталія Портникова, в України та Америки є лише один розвиток подій, а у Путіна є кілька варіантів на столі. Один із варіантів полягає в тому, що Україна не погоджується виводити війська з Донеччини і тоді війна продовжується, а інший у тому, що Україна під тиском погоджується на це рішення, однак і це не гарантує припинення війни, а означає певну "пастку", у яку нас веде Трамп на чолі з Путіним.Зеленський уже заявляв, що США пропонують у Краматорську, Словʼянську та в інших містах/селах неокупованої Донецької області так звану "вільну економічну зону". Мовляв, для цього треба провести всеукраїнський референдум. Віталій Портников не погоджується з тим, що для цього потрібен референдум. "Якщо ми створюємо на частині території України вільну економічну зону, то жодні референдуми не потрібні. З юридичного боку це наша територія. Українців можна запитати, чи ви "за", чи ви "проти" тільки в одному випадку – якщо ми відмовляємось від Донецької області України", – пояснює він."Якщо ми визнаємо Донецьку область, а не визнаємо Херсонську область – це "небезпека війни". Ми ж хочемо, щоб не було більше війни. Уявімо, що віддамо ці території, а далі не потрібно буде інші віддавати. Це повзуча капітуляція. Навіщо віддавати? Буде держава з ознаками державності. Але ж ця держава точно буде знати, що нам не допоможуть ніякі Сполучені Штати у разі нового нападу, тому що ми схвалили мирний договір, зґвалтували власну Конституцію. У чому проблема? Це та пастка, куди нас штовхають зараз росіяни за допомогою Трампа. І ми вже робимо певні речі, не помічаючи, що ми у цій пастці". Чи є вихід з цієї пастки і як далі розгортатимуться події? Повне інтервʼю з Віталієм Портниковим тут 👉👉👉 https://youtu.be/qbXYpay3sQM📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися
👁 3,220 26-01-03 08:01
"Після "Міндічгейту" більшість людей з цієї схеми залишились на своїх посадах, є інформація, що вони досі ходять по конверти", – ексочільник "Укренерго" Володимир Кудрицький в інтерв'ю для "Є ПИТАННЯ".Після найбільшого корупційного скандалу в Україні звільнили лише 2 людей з уряду – міністра юстиції Германа Галущенка та міністерку енергетики Світлану Гринчук. Іншим дали втекти за кордон і лише дехто опинився під СІЗО, а хтось і взагалі вийшов з-під арешту, заплативши заставу, зауважує Володимир Кудрицький та нагадує, що в системі залишилось ще дуже багато людей, яких ніяк не покарали."Усі інші люди залишились на своїх посадах. Це десятки, сотні людей. І мені нещодавно інсайдерську інформацію розповіли, що ті люди з НКРЕКП, а це енергетичний регулятор в Міністерстві енергетики, які ходили отримувати інструкції в Мін'юст до одного із заступників Галущенка, Олександра Білоуса, то вони продовжують туди ходити і говорять, що навіть іноді виходять з якимись листами в конвертах. Тобто "бек-офіс" накрили, Міндіч втік і десь на пляжі засмагає, частина в СІЗО, частина звільнені, а всі ці прекрасні люди продовжують оперувати, як і раніше". Володимир Кудрицький зазначає, що люди, які роздавали вказівки досі залишаються на своїх посадах і роздають вказівки іншим людям, які на своїх посадах. "А чи не встигли замінити чи не хотіли замінити? У мене поки що таке враження, що система думає перечекати. Вони чекають, хто буде новий смотрящій", – припускає Кудрицький та погоджується з тим, що якщо навіть нового "смотрящого" не призначить після заміни, то люди всередині системи самі можуть його придумати.Як чотири українські обленерго досі під росіянами? Повна розмова з Володимиром Кудрицьким, а також Юрієм Ніколовим і Віталієм Шабуніним тут 👉👉👉 https://youtu.be/o1C4kxld1go📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися
👁 4,470 26-01-01 12:01
У перший день нового 2026 року пропонуємо вам емоційно підбити підсумки попереднього року з політичним тріо, яке відзначилось у 2025-му. Дехто з цих "неугодних" отримав минулоріч тільки першу підозру, хтось уже другу підозру, а є і взагалі "стерильні". Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін, співзасновник видання "Наші гроші" Юрій Ніколов та ексголова "Укренерго" Володимир Кудрицький до вашої уваги у повному складі. Вирішили у нашій студії знову "розхитати човен", до якого (як ми вже пересвідчились) просочується вода через дірки, а капітан за штурвалом чомусь дуже не хоче помічати матросів, які крадуть наші з вами рятувальні круги.Згадуємо всі головні "пригоди" року, а також уявно нагороджуємо переможців у преміях "Чорти року", "Зради року", "Люди року", "Подія року" та інші. Вирішили знову "потоптатись" по найбільших корупційних скандалах, а також "погадати на кавовій гущі" про майбутню підозру "Алі-Бабі" у 2026 році та продовження нового сезону "плівок Міндіча". Чи змінилось щось насправді після резонансного "Міндічгейту"? Який небезпечний трюк можуть утнути з "воєнними виборами"? Що далі буде з (не)звільненим Єрмаком у Конча-Заспі? Дивіться нове інтервʼю (приперчене прогнозами на буремний 2026 рік) уже на каналі. Відео тут 👉👉👉 https://youtu.be/o1C4kxld1go📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися
👁 6,910 25-12-31 15:43
⚡️⚡️⚡️Уражено Туапсинський НПЗ, “Таманьнєфтєгаз”, нафтобазу росрезерву та низку інших цілей російських окупантів⚡️В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 31 грудня підрозділи Сил оборони України уразили Туапсинський нафтопереробний завод у Краснодарському краї, рф. 🔥Зафіксовано влучання ударних БпЛА по території заводу з подальшою пожежею. Пошкоджено установку первинної переробки нафти (ЄЛОУ-АВТ-12) та комплексні установки глибинної переробки нафтопродуктів.Тупсинський НПЗ входить до десятки найбільших у рф. Підприємство орієнтоване на експорт з потужністю переробки нафтопродуктів близько 12 млн. тонн на рік. Слід зауважити, що Туапсинський нафтопереробний завод є частиною енергетичного тилу агресора, продукує автомобільний бензин різних марок, прямогонний бензин (сировина для нафтохімії), дизельне пальне, мазут та задіяний у забезпеченні збройних сил противника.⚡️Також здійснено вогневе ураження нафтогазового терміналу “Таманьнєфтєгаз” поблизу селища Волна на Таманському півострові Краснодарського краю рф. Підприємство призначене для зберігання та подальшої перевалки нафти, нафтопродуктів, зріджених вуглеводневих газів з метою експорту та забезпечення збройних сил агресора. 🔥Підтверджено ураження двох причалів зі стендерами нафтоналивного терміналу.Цієї ж ночі українські ударні БпЛА успішно атакували федеральну державну казенну установу “Темп” у місті Рибінськ, Ярославської обл. рф. Нафтобаза росрезерву “Темп” займається зберіганням, прийманням, відпуском та обліком стратегічних запасів, включаючи нафтопродукти. 🔥Ціль уражено, на об'єкті спостерігається масштабна пожежа.Ступінь завданих об’єктам енергетичного тилу ворога збитків – уточнюється.⚡️Окрім цього, Сили оборони України завдали вогневого ураження по тимчасовому пункту базування річкових катерів поблизу Оленівки, на тимчасово окупованій території українського Криму, та уражено склади боєприпасів противника в районах населених пунктів Ближнє та Сіятель, що на Донеччині. 💪Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде!Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 5,110 25-12-28 11:01
"Новий мирний план "не полетить", росіяни сказали категоричне "ні", але є "рецепт", як змусити Росію зупинити війну", – дипломат Володимир Огризко у розмові з "Є ПИТАННЯ".Уже сьогодні Зеленський та Трамп мають зустрітись, аби детально обговорити "мирний план" для закінчення війни, яку Трамп так і не припинив до кінця цього року. На думку Володимира Огризка, ця вся ситуація нагадує "дипломатичні танці" навколо того, що ніколи "не полетить". "У дипломатів є такий жаргонний вираз, чи полетить, чи не полетить. Якщо кажуть, що "це не полетить", то цей документ ніколи не реалізується. У мене таке ж саме відчуття, що цей документ нікуди не полетить", – припускає він."Це не план. Це просто перелік ідей, які ще до плану далекуваті. Ми маємо отримати у підсумку позитивну відповідь від росіян. А що нам сказали росіяни, навіть не читаючи того, що зараз на цьому етапі написано? Категоричне ні. Ушаков і Рябков сказали категоричне ні. Путін сказав, що тільки за умов виконання "першопричин конфлікту". Про що ми взагалі говоримо? Це робиться лише для того, щоб була ілюзія якогось руху? Ну, тоді будемо танцювати далі, розповідати, що ці "за", ці "проти", але це ж не про розв'язання питання". Водночас, за словами Володимира Огризка, росіян треба змусити припинити війну, аби почались справжні перемовини з можливістю реального перемир'я. "Тут виникає питання: як? Мій рецепт дуже простий. Це її економічне знекровлення і винищення тих об'єктів військової інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність цієї російської банди. Це те, що ми зараз практично і робимо. Це два напрямки, за якими ми маємо рухатися для того, щоб у Росії більше не було ресурсу для війни", – пояснює дипломат. Як нам першими не "впасти" у війні на виснаження? Повна розмова з Володимиром Огризком тут 👉👉👉 https://youtu.be/JHTfOgozatg📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися
👁 4,810 25-12-27 10:58
За моїми даними, це не та історія, яку анонсувало "Дзеркало тижня" з прослушкою в кабінеті нардепа Юрія Кисіля. Це окремий сюрпрайзний трек. Це історія про те, як Зеленський понабирав шлеперів, а потім мусив їм платити, щоб вони не продавались за п'ять копійок олігархам і іншим центрам впливу. На початку брати гроші навіть примушували, щоб чистоплюї не відмовлялись, і не дєлали нєудобно решті кончених. І щоб виникала залежність від конвєрта, щоб потім вже заради нього ісполняв. Щоб сначала ти купив рендж ровер замість і квартиру на Печерську. А потім постійно алкав нових грошей задля підтримки нового статусу і обідів в "Велюрі", а не "Макдональдсу". Причому в особливо тучні врємєна перед вторгненням, коли основним джерелом для конвертів було Велике Крадівництво, товщина конвертів доходила до 15-20 тисяч баксів у особливо важливих нардепів. Під час війни працювали вже і за набагато меншу пайку. І припиняли голосувати, коли виплати припинялись через нехтування Офісом інтересів парламентського планктону. Деякі нардепи справді служили заради банальних дозволів виїхати за кордон погріть свою жопу на курорті, поки у нас тут кров і обстріли.Це щоб ви краще розуміли, як для нардепів джерелом влади став не народ, а Зеленський. Вони служать саме його апетитам, а не інтересам народу. І як ми бачимо, ці речі дуже часто не співпадають.
👁 4,830 25-12-26 09:48
Прокуратура проти Європи. Як генпрокурор Кравченко стає перепоною для руху України в ЄСЦе ключовий висновок статті Сергія Сидоренка - головного редактора Європейської Правди, яка спеціалізується на темі євроінтеграції України. Багатьох шокували погрози Кравченка, який «за кожним прийде особисто». Але у статті йдеться, що ця ганебна історія є лише продовженням процесів, які відбуваються з прокуратурою. Ще рік тому ЄС згадував прокуратуру нейтрально та позитивно. Зараз, після призначення генпрокурором Кравченка, винятково негативно.❗️У статті йдеться, що дії Кравченка розвертають систему геть від руху в ЄС і ставлять під сумнів те, чи підтримує він ідею європейської прокуратури.ЄС звертає увагу, що кількість антиєвропейських дій не дозволяє припускати, що йдеться про випадкові збіги та ізольовані інциденти.Найбільше проблем відкрилося у липні під час "атаки на НАБУ і САП". Під тиском суспільства влада змушена була скасувати знищення незалежності НАБУ і САП. Але при цьому влада не прибрала норми, які руйнують зародки європейської прокуратури і повертають її до тоталітарної системиЄС про це не забув і тепер вимагає змінити процедуру призначення генпрокурора (відкритий конкурс) та зменшити повноваження, які за Кравченка стали надзвичайними.Вочевидь заяви, а головне дії Кравченка не мають нічого спільного з принципами та цінностями держави, яка прагне стати членом Євросоюзу. «Неясно, чи планує Кравченко "прийти особисто" за єврокомісаркою Кос, але вона підпадає під його опис», - підкреслює автор статті. ❗️Втім, якщо Зеленський продовжує тримати Кравченка на посаді, то виходить, що Президента влаштовує антиєвропейський розворот у виконанні генпрокурора.Стаття про деструктивні дії та заяви генпрокурора Кравченка: https://www.eurointegration.com.ua/articles/2025/12/26/7227875/
👁 7,500 25-12-25 13:10
Останніми днями розмови про так званий "мирний план" хіба що перебивають розмови про "воєнні вибори". До того влада рішуче відрікалась від такої перспективи, однак зараз усе більше натякає на це та навіть каже прямим текстом. Можливість проведення виборів під час дії воєнного стану "вигулькнула" після нещодавніх заяв Трампа, який обурювався тим, що "у них уже давно не було виборів, це вже не нагадує демократію". Однак дехто пов'язує активізацію з виборами не тільки в тому, аби догодити Трампу, а в іншому плані - аби чинний президент Зеленський міг швидко переобратись після того, якщо/коли вибори захочуть провести у найкоротші терміни.Верховній Раді та "ручним" нардепам вже дали "пас" і перекидають на них відповідальність за майбутні "важкі рішення" як із виборами, так і з гіпотетичним референдумом, про який уже заїкнувся Зеленський. У парламенті тим часом створюють робочу групу з питань виборів, а ЦВК уперше за 4 роки відновлює роботу реєстру виборців. Переполох у Раді відбувається паралельно з тим, як в уряді "кадровий голод" з міністрами, а звільнений Єрмак, імовірно, продовжує дистанційно працювати з Офісом Зеленським, сидячи в елітній Конча-Заспі під Києвом. Чому Банкова "перевзулась" з виборами, які у Зеленського є шанси переобратись та кого призначать "новим Єрмаком"? Говорили про це з нардепом Ярославом Железняком. Нове відео тут 👉👉👉 https://youtu.be/U6HwIVG7hAs📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися
👁 6,860 25-12-24 08:22
❗️Зеленський вперше розкрив зміст 20 пунктів мирного плану. Повний список опублікувало РБК-Україна.Найскладніший з пунктів - території. Пропонувалось так: в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях лінія розташування військ на дату цієї угоди є де-факто визнаною лінією зіткнення. РФ має вивести свої війська з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей для набрання чинності цієї угоди.Позиція України. Як пояснив Зеленський, РФ хоче, щоб Україна вийшла з Донецької області, США пропонують компроміс - вільну економічну зону. Якщо не буде згоди на "стоїмо, де стоїмо", то вільна економічна зона може бути прийнята лише шляхом референдуму. При цьому, Зеленський зазначив, що США хочуть референдум, але, за його словами, на голосування слід буде виносити весь документ, а не окреме питання. На референдум треба мінімум 60 днів. І потрібне реальне припинення вогню на 60 днів. Також не знайшли компромісу по ЗАЕС. США пропонують спільне управління між Україною, США і "рускімі" - три сторони отримують дивіденди. США пропонують "33% на 33% на 33%". І американці - головний менеджер. Компромісна пропозиція України: ЗАЕС експлуатується спільно США і Україна - 50 на 50. Але 50% виробленої електроенергії дається Україні, а ще щодо 50% - США самостійно визначає свій розподіл. При цьому ЗАЕС, Енергодар та Каховська ГЕС мають бути демілітаризовані.📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися