Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - e_pytannya
Añadido 14 jul. 2024

e_pytannya

@e_pytannya
Número de suscriptores: 41
Fotos: 35,400
Videos: 11,100
Enlaces: 11,700
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

e_pytannya | Путін за допомогою Трампа штовхає нас у пастку з питанням Донбасу, ми ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Є ПИТАННЯ e_pytannya @e_pytannya
7 610 Vistas/Alcance 2026-01-06 08:01 Mensaje №50377
"Путін за допомогою Трампа штовхає нас у пастку з питанням Донбасу, ми вже робимо речі, не помічаючи, що у цій пастці", – публіцист Віталій Портников в інтервʼю для "Є ПИТАННЯ".За підсумками останньої зустрічі Трампа і Зеленського у Флориді стало зрозуміло, що питання Донбасу та Запорізької АЕС нерозвʼязані. На думку Віталія Портникова, в України та Америки є лише один розвиток подій, а у Путіна є кілька варіантів на столі. Один із варіантів полягає в тому, що Україна не погоджується виводити війська з Донеччини і тоді війна продовжується, а інший у тому, що Україна під тиском погоджується на це рішення, однак і це не гарантує припинення війни, а означає певну "пастку", у яку нас веде Трамп на чолі з Путіним.Зеленський уже заявляв, що США пропонують у Краматорську, Словʼянську та в інших містах/селах неокупованої Донецької області так звану "вільну економічну зону". Мовляв, для цього треба провести всеукраїнський референдум. Віталій Портников не погоджується з тим, що для цього потрібен референдум. "Якщо ми створюємо на частині території України вільну економічну зону, то жодні референдуми не потрібні. З юридичного боку це наша територія. Українців можна запитати, чи ви "за", чи ви "проти" тільки в одному випадку – якщо ми відмовляємось від Донецької області України", – пояснює він."Якщо ми визнаємо Донецьку область, а не визнаємо Херсонську область – це "небезпека війни". Ми ж хочемо, щоб не було більше війни. Уявімо, що віддамо ці території, а далі не потрібно буде інші віддавати. Це повзуча капітуляція. Навіщо віддавати? Буде держава з ознаками державності. Але ж ця держава точно буде знати, що нам не допоможуть ніякі Сполучені Штати у разі нового нападу, тому що ми схвалили мирний договір, зґвалтували власну Конституцію. У чому проблема? Це та пастка, куди нас штовхають зараз росіяни за допомогою Трампа. І ми вже робимо певні речі, не помічаючи, що ми у цій пастці". Чи є вихід з цієї пастки і як далі розгортатимуться події? Повне інтервʼю з Віталієм Портниковим тут 👉👉👉 https://youtu.be/qbXYpay3sQM📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися