Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро. Відгуки про заклади
Añadido 06 ene. 2025

Дніпро. Відгуки про заклади

@dnplace
Número de suscriptores: 71
Fotos: 6,150
Videos: 571
Enlaces: 2
Descripción:
Ссылка для приглашения друзей: https://t.me/joinchat/AAAAAE6rxyUtvmFRa47IRw
Fuente

Дніпро. Відгуки про заклади | Анонімно Як мрія перетворилася на суцільне розчарування 😔 (особливо пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро. Відгуки про заклади Дніпро. Відгуки про заклади @dnplace
3 200 Vistas/Alcance 2025-03-27 14:26 Mensaje №10576
Анонімно Як мрія перетворилася на суцільне розчарування 😔 (особливо прикро, що це вітчизняний виробник Wear me).Вагалася, чи писати цей відгук, але зважилася, адже кожен день маю "нагадування" про невдалу покупку й марну витрату немалої суми грошей, які теж не з неба падали.Після тривалого пошуку бажаного пальто, натрапила на магазин, приміряла і зрозуміла - це воно, отже було таким як треба (фасон, колір, утеплення; на складі тканини не заморочувалась, адже є ненатуральні речі з популярних магазинів одягу , які добре носяться)👌Правда вартість перевищувала заплановану суму на покупку майже вдвічі, але вже втомилася шукати, тож витратилась. Отже, після другого вдягання пальто вже "покаталося" на рукавах та з боків (добре, не критично, рано чи пізно це мало статися), через тиждень порвалася підкладна тканина в кишені (відвезла в магазин - відремонтували за свій кошт), через місяць пальто виглядає наче йому вже роки зо три, хоча ношу одяг дуже акуратно і дбайливо ☹️Повернути такий товар вже не можливо, продавець аргументовано відмовляє. На скарги та коментарі чемно вибачається та відповідає, що врахують. Але ж, сорі, що мені ваші вибачення, коли отримуєш таку якість, за немалі для мене гроші 🤨Нажаль мені перед покупкою не трапилися правдиві відгуки про якість продукції цього виробника та магазину - напевно зекономила б свої гроші, час та нерви.Тож хочу убезпечити покупців : ціна речей в магазині Wear me ≠ якість, забудьте про витрачені гроші - ніхто нічого не поверне і не компенсує 😠Фото додаються...🔵 Дніпро. Відгуки про заклади | Підписатися✉️ Надіслати відгук