Fuente
ТЮТЮН | До речіЯк бачите, найбільше у мене виходить говорити про сіські, піськ...
320 Vistas/Alcance
2024-08-14 14:06
Mensaje №665
До речіЯк бачите, найбільше у мене виходить говорити про сіські, піські та жопи)Деякі коміки уникають таких тем і кажуть, шо це примітивщіна, але не я. Надивленість в гуморі не заважає сміятися з жопних тем. Це різні речі.Так, на ці теми дійсно легше пожартувати, і з точки зору спортивного інтересу, подібні жарти дійсно мають меншу вагу, ніж хитровиїбаний панч. АЛЕ. Давайте признаємось, шо оцей найгучніший, тваринний сміх у нас викликає шось про пердьож, пісюни, або коли хтось падає. Я супер-респектую за цікаві та неординарні жарти, але жоден з них мене не роз'єбе так, як відос в тт, де хлопчик біжить по сходам і пукає на кожен крок. Це взагалі різні види сміху насправді.Так, може я і не супер-вишуканий в цьому плані, але я не бачу нічого поганого в тому, щоб бути ближче до мас. Хіба це не краще з точки зору клієнтоорієнтованості?) Та і окрім цього, камон, подивіться на скрін. Як бачите, сісєпісєчні відоси набирають найбільше переглядів, це факт. Тому мушу засмутити людей, які засирають укр стендап за низькосортні жарти - сорі, але вони нікуди не зникнуть. Не можна у людей відібрати оцю жагу посміятися з області паху. Попит на це буде завжди, а поки він буде - коміки будуть таке знімати. Це сісє-пісєчний круговорот. Люди з цього сміються -> артисти таке створюють. В кожному відосі з Джозефіной Джексон на ютубі ви зустрінете комент "нашо тягнути цю прошмандовку?". І на кожному з цих каналів відос із нею скоріш за все в топі))Впевнений, шо проктолог скоро буде на цьому скріні в топі відосів по переглядам. Скріньте