Fuente
ТЮТЮН | ЦЕ ОФІЦІЙНО МІЙ НАЙУЛЮБЛЕНІШИЙ ТРЕК ДЛЯ ГРИ НА БАРАБАНАХ🥁Взагалі він т...
1 300 Vistas/Alcance
2025-01-21 14:19
Mensaje №959
ЦЕ ОФІЦІЙНО МІЙ НАЙУЛЮБЛЕНІШИЙ ТРЕК ДЛЯ ГРИ НА БАРАБАНАХ🥁Взагалі він триває 5 хвилин і виснажує так знатно, але я вам підрізав початок, тим паче враховуючи, що вже його кидав сюди, коли починав вчити. Щоб вам не було так скучно дивитись, на цей раз додав в тексті на відосі свої коментарі, може вам так цікавіше буде)Я порахував, я ходжу на барабани вже 10 місяців. Власне, ось він, мій прогрес за цей час. Я думаю, ніщо так краще його не покаже, ніж цей трек.Сам трек ультра-топ: ахуєнні брейки, цікаві зміни темпів та ритмів, над ним працювати було дуже цікаво. Я вивчив уже майже 10 пісень і можу сказати, що в більшості випадків ти часто граєш одне і те ж по колу. Але цей трек прям виділяється своєю різноманітністю в плані драм-партії. Якщо вам його погано чутно на відосі, то це Sonic Syndicate - Aftermath. Коли будете слухати, почуєте, що там трошки більше бочок. Це тому що в оригіналі вона грається на кардані (подвійна педаль). Мені таке ще рано + такої приблуди нема на моїх електронних барабанах, тому трек був адаптований під одну бочку. Короче, кайфуйте🤘Ну і як завжди, піхаю усю інфу в один пост))Я потроху виходжу з відпустки, завтра на каналі знову виходить розмова🥳