Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ТЮТЮН
Añadido 14 jul. 2024

ТЮТЮН

@dmytro_tyutyun
Número de suscriptores: 3 094
Fotos: 738
Videos: 148
Enlaces: 568
Descripción:
Я Дмитро Тютюн і це мій телеграм-канал! TWITCH: https://www.twitch.tv/dmytro_tyutyun INSTAGRAM: https://www.instagram.com/dmytro_tyutyun МЕРЧ: https://www.instagram.com/tyutyun.shop.ua ЗАПИСИ СТРІМІВ: https://www.youtube.com/@dmytro_tyutyun_twitch

👥 Número de suscriptores

3 094
Promedio/Día:: +18
Promedio/Tiempo:: +28
Promedio/Mes:: +142

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 3
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,110 26-03-27 16:17
Якщо ви слідкуєте за стендапом, то певно вже бачили новину, що на війні загинув комік Артур Петров під час евакуації поранених. Я вже поплакав пару разів і готовий поділитися своїми емоціями Втрата дуже болюча. Ми не були з Артуром близькими друзями, скоріше колегами і хорошими знайомими, але я все одно можу сказати, що це була дуже світла і приємна людина, без краплі токсичності всередині. (що в нашій сфері рідкість) Завжди, коли ми бачились на вечірках, він був у гарному настрої та міг підтримати будь-яку розмову. Шкодую, що не знав його ближче, як людину Артур не збирав мільйони переглядів і тисячні зали, але беззаперечно був одним з топів України по рівню комедійного таланту і професіоналізму. І як же шкода, що масовий глядач не встиг це в ньому розгледіти. Як коміка, мене це гнітить найбільше. Гляньте його сольник чи якісь шоу на підпільному і певен, що ви переконаєтесь в моїх словахТому цінуйте теперішнє, людей в ньому і закиньте сьогодні терапевтичний донат, щоб пришвидшити кінець йобаної підорашки. Якщо буде банка на підтримку рідних, обовʼязково сюди закину. Вічна памʼять герою!
👁 1,690 26-02-02 06:47
На це банально немає часу зазвичай, коли він є і коли я відчуваю, що тема недостатньо розкрита, я питаю у людей питання з залу. Учасники часто не встигають розповісти все з того, що їх дратує, ще й додавати сюди питання з залу буває ту мачЧому я їх перезадаю від себе. Це банально простіше і легше для сприйняття глядачем в ютубі, ніж виводити питання субтитром з поганим звуком чи передавати людині мікрофон Люди дійсно можуть задати цікаві питання від себе, не спорю, але по досвіду, не сказав би що вони достатньо посилюють випуск, щоб робити з цього прям окрему рубрику чи якось акцентувати на цьому. Зазвичай коли люди задають питання гостю, я чую всього пару хороших питань, інші часто досить посередні або можуть не підійти по іншим причинам, тому я не готовий на це витрачати багато часу. А казати глядачу одразу «ваше питання хуйня, давайте не витрачати час» теж не сильно хочеться)Тому зазвичай коли я це починаю, мені приходиться вислухати усі питання з відповідями, щоб потім залишити у випуску 1-2В будь-якому випадку мої питання, які я готую здебільшого і так розкривають достатньо тему, завжди буде відчуття що шось можна було обговорити ще, але щоб його не було, треба робити подкасти по 2-3 години, як це робить до прикладу Байдак. Випереджаючи вас, відповідаю чому так не роблю я:Оптимізація контенту та живий зал. Мені дешевше зняти 4 випуски за один день, аніж по одному чи навіть по два. Щоб все це влізло в знімальний день, на одного гостя виділяється година з запасом. Плюс до цього, не всі теми достатньо широкі, не всі гості достатньо розкуті, через що деякі мотори можуть виходити по пів години, а викладати такий відос після 2-х годинного - це вистрілити собі в ногу алгоритмами ютуба. Тому випуски по 50хв - 1год це золота середина, яка була виведена органічно на практиці після початку існування шоу. Ну і стосовно глядачів в залі, їм теж елементарно важко буде сидіти довше по таймінгуНаостанок ще прокоментую стосовно того, що у глядачів в залі горять очі і з інтерактивів тільки оплески. Дивіться, їх більше і не має бути. Це зйомка контенту, а не офлайн івент. На якомусь стендапі чи подібному шоу я готовий питати у людей питання, викликати їх на сцену та і в цілому робити багато чого, щоб цих людей розвеселити і задовільнити. Тут ситуація інша, в пріоритеті зйомка контенту, а не бажання глядачів, тому це нормально, що нема ніяких інтерактивів, люди прийшли дивитися зйомку шоу і я від них дійсно нічого більше не очікую, аніж оплески та сміх
👁 1,330 25-12-15 21:34
Добрався до «Ти космос». Кажу свої враження, не бийте пажалусто🙃 По-перше, це тупо сюжет мого улюбленого музичного кліпу)))По-друге, фільм хороший, питань нема, але я би не сказав, що він мене сильно зачепив. Його безумовно багато за шо є похвалити, але і є за шо розкритикувати теж.Смішний гумор присутній, але діалоги іноді неприродні. Є класна графіка і картинка космосу, але також є чимало кліше з космічних фільмів. Ніби і історія хороша, але Лариса пробила головний плот твіст на середині фільму. От якось так.Можливо мені також зіпсували враження завищенні очікування, бо було багато хайпу навколо цього кіно, але мені здається там дійсно є обʼєктивні недоліки. АЛЕ, які насправді не роблять це кіно прям поганим. Повторюсь, фільм хороший, але я просто звідусіль чую ну прям ультра-ахуєнні відгуки і наразі з ними не дуже погоджуюсь. Паша Остріков супер-тіп, дуже круто шо у нас таке знімають, ще й в теперішніх реаліях, але сліпо хвалити все українське теж не зовсім хочеться, самі розумієте. Шоб ставало краще, важливо і покритикувати іноді, коли є за що.Завтра буду стрімити, якщо хочете, можемо детальніше обговорити, поки шо отакі думки, всім добраніч✌️
👁 1,170 25-12-03 18:22
Блять, ну я злий пізда!!!У мене, якщо чесно, останнім часом не те шоб багато ресурсу на стрімінг є, самі бачите шо багато пропускаю і от блять день нахуй, коли я налаштувався, був настрій, запал, вся хуйня і все блять обірвалось через їбаний технічний момент. Я блять на такій продуктивній хвилі сьогодні був, шоб блять зіпсувать собі в пізду настрій в кінці дня!Я вам скажу чесно, якщо я колись зайбью хуй на стрімінг, це буде тупо по причині того, шо я не вивожу це все налаштовувати, це блять реально складно. Я сука щас так ціную стендап та ютуб за те, шо тобі там просто все знімають окремі люди. На твічі треба бути більш технічно підкованим та самостійним, на кожен стрім людину за гроші я кликати не буду, самі розумієте. Про які нахуй емоути та бали каналу може йти мова, якщо у мене через раз блять камера запускається, чи ломається телек чи ще якась хуйня🫠Ще й сам сьогодні вдома знову, замість того шоб з вами флексіть, зараз буду сумно курить банку і маяться хуйньой, всім гарного вечора✌️
👁 1,330 25-08-06 15:34
Ну і звичайно, тримайте мою рефлексію стосовно цього юбілею:Чесно, я оце коли раніше займався стендапом, ніколи не думав що зніму взагалі щось у кількості 100 штук. Мені подобається це досягнення, бо воно каже не про якісь абстрактні речі, такі як смішно / не смішно, а про дуже конкретні. Субʼєктивно, можна сказати шо мої випуски погані, але їх ОБ'ЄКТИВНО ДОХУЯ! Так само мене можуть називати інтервʼюєром, не коміком, наркоманом, жінкоподібним теплічним хуйлушой, але ніхто не сперечатиметься з моєю працьовитістю та регулярністю. От за шо шо, а за це я реально можу себе похвалити, власне чим я і займаюсь останнім часом і в особливості сьогодні!Що дали мені 100 випусків "Несерйозної розмови"?1. Я став ще більш емпатичним. Я і раніше таким був (шо до речі, напевно і стало однією з причин народження формату), але після такої кількості розмов я тепер єбать лояльна людина. Це не завжди добре, але мені подобається таким бути. Я вважаю, світ був би набагато кращим, якби всі були такі ж емпатичні як я)))У всіх же таке є, шо у вас наприклад кєнт - офіціант і через це ви краще ставитесь до людей в общєпіті, бо часто чуєте проблеми людей у сфері? Можете не відповідати, я знаю, шо є. А тепер уявіть, що у мене 100 таких кентів різних професій, і от як мені блять тепер злитись на людей навколо?!!!2. До речі, про людей. Розмова познайомила мене з купою ахуєнних людей! Я зустрів неймовірну кількість професіоналів своєї справи, цікавих, веселих, харизматичних, або просто приємних людей. Я користувався послугами своїх гостей, з деякими з них я навіть запустив окреме шоу, з кимось просто підтримую контакт, все це реально надихає! Розмова нагадала мені, як це кайфувати від людей і до речі, через це я реально більше знайомлюсь та іду на контакт в реальному житті.І ще, як же мені подобається факт, що найбільше переглядів збирають не медійники, а звичайні, як то кажуть «работягі». Погодьтесь, шо лікар швидкої, пожежник чи провідник потяга дадуть на рота по харизмі половині комікам та блогерам на ютубі))Оце реально трушно!3. Ну і звичайно, розмова принесла найбільший успіх і вивела мене у "вищу лігу", за шо я завжди буду їй вдячний. Понятно, шо 160к це далеко не вища ліга в ютубі, але я можу займатися тим що люблю, не думаючи про гроші і саме оця творча свобода - це найбільший розйоб, рібята. Замовляти пиво, не дивлячись на цінник це все звичайно заєбісь, але розуміти, що ти зараз можеш з ніхуя зняти новий формат, не залізаючи в борги - це такий кайф, шо я вам не передам словами. Це знімає єбать який тягар всередині. А з ним працює дуже багато моїх колег-коміків: з ким скинуться на зйомку, а може просто на одну камеру, а якщо не зайде, а може ну його нахуй. Ці думки є у всіх і у мене також були.Єдина порада, яку можу дати: єбаште в одну точку і колись вийде. Колись. Точно. Вийде. Все шо я маю зараз, тупо через те шо я не зупинявся. А повірте, за 8 років приводів було достатньо. Розумію, що це звучить як наїбатєльський мотиваційний курс за всі ваші дєньгі, але нічо не можу поробити з тим, шо істина як завжди в простоті)І НАОСТАНОК:Дякую вам що дивитесь, дякую усім хто працює і колись працював над "несерйозною розмовою", ну і звичайно дякую моїм психічним травмам, через які я думаю, шо без успіху, слави і визнання в житті немає сенсу!Найближчий тиждень я хочу відпочити, тому відоса в наступну середу не буде. Як повернусь з відпочинку, планую зробити святковий стрім. На цьому все, всім гарного дня✌️
👁 1,500 25-05-04 09:10
🔥НАРЕШТІ МІЙ РЕСЛЕРСЬКИЙ МАТЧ НА КАНАЛІ🔥Хто, як не ви, знаєте наскільки я за останній час полюбив реслінг і наскільки цей перфоманс був для мене кайфовим. Я дуже радий, що у вас є можливість подивитися на цей розйоб. Як і обіцяв, на початку відео я розповів УСЮ свою історію в UWA від першого судійства по сьогодні, щоб ви були максимально в контексті. Ще одне нагадування для скептиків. Спробуйте відкритися цьому жанру, хоча б трохи постарайтеся викупити прикол реслінгу. Це як з переходом на українську мову: поки ти сприймаєш українську крінжово, тобі важко буде на неї перейти. Не сприймайте це, як реальний бій, звичайно він таким не є. Реслінг варто сприймати більше як театральну виставу і, до речі, саме цей аспект я в ньому і обожнюю!Дуже раджу подивитися відео повністю: з промками, нашими виходами і тд, бо реслінг це також дуже часто не просто про бій, а про конфлікт і контекст між фігурами на ринзі. Так шо якщо хочете повністю окунутися в атмосферу - нічого не проматуйте)Всьо, нарешті запрошую вас подивитися на найкращий вечір у моєму житті👇https://youtu.be/M1G1LfH5Ft8
👁 1,300 25-01-21 14:19
ЦЕ ОФІЦІЙНО МІЙ НАЙУЛЮБЛЕНІШИЙ ТРЕК ДЛЯ ГРИ НА БАРАБАНАХ🥁Взагалі він триває 5 хвилин і виснажує так знатно, але я вам підрізав початок, тим паче враховуючи, що вже його кидав сюди, коли починав вчити. Щоб вам не було так скучно дивитись, на цей раз додав в тексті на відосі свої коментарі, може вам так цікавіше буде)Я порахував, я ходжу на барабани вже 10 місяців. Власне, ось він, мій прогрес за цей час. Я думаю, ніщо так краще його не покаже, ніж цей трек.Сам трек ультра-топ: ахуєнні брейки, цікаві зміни темпів та ритмів, над ним працювати було дуже цікаво. Я вивчив уже майже 10 пісень і можу сказати, що в більшості випадків ти часто граєш одне і те ж по колу. Але цей трек прям виділяється своєю різноманітністю в плані драм-партії. Якщо вам його погано чутно на відосі, то це Sonic Syndicate - Aftermath. Коли будете слухати, почуєте, що там трошки більше бочок. Це тому що в оригіналі вона грається на кардані (подвійна педаль). Мені таке ще рано + такої приблуди нема на моїх електронних барабанах, тому трек був адаптований під одну бочку. Короче, кайфуйте🤘Ну і як завжди, піхаю усю інфу в один пост))Я потроху виходжу з відпустки, завтра на каналі знову виходить розмова🥳
👁 320 24-08-14 14:06
До речіЯк бачите, найбільше у мене виходить говорити про сіські, піські та жопи)Деякі коміки уникають таких тем і кажуть, шо це примітивщіна, але не я. Надивленість в гуморі не заважає сміятися з жопних тем. Це різні речі.Так, на ці теми дійсно легше пожартувати, і з точки зору спортивного інтересу, подібні жарти дійсно мають меншу вагу, ніж хитровиїбаний панч. АЛЕ. Давайте признаємось, шо оцей найгучніший, тваринний сміх у нас викликає шось про пердьож, пісюни, або коли хтось падає. Я супер-респектую за цікаві та неординарні жарти, але жоден з них мене не роз'єбе так, як відос в тт, де хлопчик біжить по сходам і пукає на кожен крок. Це взагалі різні види сміху насправді.Так, може я і не супер-вишуканий в цьому плані, але я не бачу нічого поганого в тому, щоб бути ближче до мас. Хіба це не краще з точки зору клієнтоорієнтованості?) Та і окрім цього, камон, подивіться на скрін. Як бачите, сісєпісєчні відоси набирають найбільше переглядів, це факт. Тому мушу засмутити людей, які засирають укр стендап за низькосортні жарти - сорі, але вони нікуди не зникнуть. Не можна у людей відібрати оцю жагу посміятися з області паху. Попит на це буде завжди, а поки він буде - коміки будуть таке знімати. Це сісє-пісєчний круговорот. Люди з цього сміються -> артисти таке створюють. В кожному відосі з Джозефіной Джексон на ютубі ви зустрінете комент "нашо тягнути цю прошмандовку?". І на кожному з цих каналів відос із нею скоріш за все в топі))Впевнений, шо проктолог скоро буде на цьому скріні в топі відосів по переглядам. Скріньте