Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 💗your Di | ментальне здоров’я
Añadido 06 ene. 2025

💗your Di | ментальне здоров’я

@dianavelly
Número de suscriptores: 1 014
Fotos: 227
Enlaces: 79
Descripción:
мене звати Діана ❀ я знаю, як це – бути емпатичною і вразливою, але все ж таки обрати себе, а не інших і прийти до любові до себе ∞ тепер хочу допомогти тобі на цьому шляху ♡ inst: dianavelychkoo tiktok: diana.di.v запити: @dianavelychkoo

👥 Número de suscriptores

1 014
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

433
Promedio/Día:: 511
Promedio/Tiempo:: 379
ERR: 42.7%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Як жити без емоційних тягарів, якщо ти емпатична дівчина?Я задавалась цим питанням постійно, коли жила у вайбі старих установок, таких як: ⁃ «Я маю бути для всіх хорошою, й тоді всі також будуть до мене ставитися добре» (спойлер: це одна з найбільших ілюзій, яка постійно розбивала мене і я намагалася старатися х100 для інших, а вони продовжували і продовжували цим користуватися); ⁃ «Я боюся зробити вибір на користь себе, інакше я розчарую інших» (спойлер: доки ти не поставиш себе на 1 місце і не забʼєш на думку інших /в хорошому здоровому сенсі/, доти ти будеш ЗРУЧНОЮ, а не тією, кого щиро і безумовно ЛЮБЛЯТЬ); ⁃ «Я маю триматися за людей до останнього і тягнути спілкування (спойлер: навичка, якої ти обовʼязково маєш навчитися – легко відпускати людей через усвідомлення (!) і прийняття (!), а не картаючи себе і не розуміючи причин, для чого ти це маєш зробити); ⁃ «Я маю підлаштовуватися під вподобання інших, а справжню себе показувати я боюся, щоб ці люди не пішли» (спойлер: вони всі пішли все одно 😃, тому що найголовніше, що тут варто усвідомити – з твоїми людьми ти зможеш бути собою на 100%, тебе буде достатньо, не потрібно буде грати ролі).🤷🏼‍♀️Цих всіх установок довелося позбутися, тому що саме вони були ДЖЕРЕЛОМ всіх тягарів. Чи є у тебе таки установки або схожі? Вони і є причиною.Але як позбавитися від цих причин? Як почати жити в легкості? Натхненні? Любові? Особливо, якщо ти емпат? ❤️‍🩹 1. Приймаємо від сьогодні здорову і адекватну позицію – я не маю весь час відповідати очікуванням інших, їх бажанням, їх маніпуляціям і тиску. Те, що подумають вони – це не про тебе, а про них. Не треба боятися здатися неправильною або поганою, не такою, не зручною, дивною, незвичною. Як я почула колись - «Не бійся бути крінжом». Це абсолютно окей) Це життя 🤷🏼‍♀️ І прикол в тому, щоб проявляти себе різну, навіть якщо комусь там не сподобається. І що? 2. Від сьогодні починаємо заявляти про свої бажання і про свої «ні». Спочатку це страшно…а раптом хтось не зрозуміє, засудить, подумає «не те?». Але прикол в тому, що ти маєш розпочати йти в свій страх, який потім ти майже не будеш відчувати, а навпаки, у тебе зʼявиться бажання ще більше в нього йти 😳 І все чому? Тому що ти нарешті почнеш бачити в собі і розкривати той потенціал, який завжди ховала від себе і від світу. 3. Фільтруємо оточення і сфери діяльності. Те, чим ти займаєшся кожного дня і ті, хто тебе регулярно оточує – це твоє відображення любові до себе. Тебе це влаштовує на сьогодні? Або тебе постійно щось тригерить і ти терпиш? А потім застряглі в тілі емоції виливаєш в злість/агресію/апатію без розуміння, чому так? У всього завжди є причина. Прибираємо причину - налагоджується і твій стан. І не треба роки копання в собі і змушування. 4. Шукаємо справу, яка про тебе і не боїмося невдач. Тому що саме так можна отримати досвід і новий погляд на напрямок руху. Не бійся просто переступити невдалий день чи ситуацію й піти далі. Не кидай свою мрію, просто зроби крок в іншу стратегію, щоб досягти цієї мрії 🫶🏻 Спробуй зробити те, що непритаманне тобі. Наприклад, боїшся знайомств з новими людьми - хоча б спробуй познайомитися з однією людиною раз в декілька місяців. Не треба робити щось супер грандіозне і тривожне. Просто маленький крок 💌Ці 4 дії точно зрушать тебе до зовсім нового вайбу і атмосфери життя 🙌🏻 Головне питання лише в тому, чи готова ти до змін? Тому що це щоденна робота.став ❤️, якщо взяла щось корисне для себе з цих роздумів
Більшість твоїх проблем через те, що ти боїшся пізнати себе.Я переконалася в цьому декілька років тому, коли мала емоційні залежності від інших і боялася бути собою.І знаєте, у що це перетворилося?Навкруги мене було: ⁃ неправильне оточення, яке мене не підтримувало і викликало почуття провини за мої вибори; ⁃ неправильна сфера діяльності, яка мене пригнічувала і викликала апатію; ⁃ відсутність джерела щастя всередині.Знайомо?Але є шанс вибратися із цього.Припинити боятися в першу чергу СЕБЕ. Так, ти не знаєш себе і тому боїшся не лише проявитися світу, а і зізнатися собі в справжніх бажаннях і подивитися на ті куточки душі, які зараз закриті на 10 замків. Лише після того, як я пізнала себе, я змогла почати жити в легкості і задоволенні від того, чим я займаюся і від того, що мене оточує.Ділюся з тобою кроками, які допоможуть тобі почати пізнавати себе, щоб змінити кожну сферу життя:1️⃣ Розпиши ту версію себе, якою ти хочеш бути. Як вона виглядає? Що вона відчуває? Що її наповнює? Чим вона займається?2️⃣ Почни поступово вводити цей вайб в життя. Почни вводити ті звички, які допоможуть стати тобі цією версією.3️⃣ Визнач 1 діяльність, яка тебе надихає і яку ти хотіла спробувати, але боялася, і спробуй себе в ній. Навіть, якщо не вийде, зате у тебе буде досвід, а це і є найцінніше. І + ти відчуєш, що ти можеш – можеш зробити те, що обіцяла собі(!).4️⃣ Почни йти в свій страх. Якщо ти боялася завести блоги, то заведи їх. Боялася поїхати сама в подорож? Зроби це. Ти навіть не уявляєш, який це кайф, ти відчуєш сміливість і це життя х 100. І так, нарешті зʼявиться купа нових ідей, енергії і бажання зробити ще щось подібне. (І купа людей, які з тобою в одному вайбі)5️⃣ Спробуй кайфувати від процесу, не сильно концентруючись на результаті. Пофіг, що будуть невдачі. Ніколи ні у кого нічого не виходить з першого разу. Просто продовжуй йти вперед і ти виграєш всіх. (Але не спеціально, а тому що просто не побоялася спробувати)6️⃣ Спробуй проаналізувати, чи справді твої мрії – твої?! Можливо, ти хочеш зовсім іншого? Можливо, тобі навʼязали думку і ти віриш в неї, але десь всередині не погоджуєшся з нею? Повір, відповіді можуть шокувати тебе.7️⃣ Починай довіряти собі і приймати рішення, бо так вважаєш правильним саме ти. Ні хтось інший, а ти. Тільки так ти можеш йти справді своїм шляхом, а не ілюзорним.8️⃣ Заведи щоденник і записуй всі свої думки. Це розвантажить твою нервову систему і знизить тривожність, а ще готуйся до купи усвідомлень. Вони ховаються у тебе в підсвідомості, а ти навіть не бачиш їх.9️⃣ Почни створювати щось своє попри думку інших. Якщо тобі є що сказати/показати/проявити – це просто максимальний сигнал, що це комусь потрібно. Лише ці 9 кроків вже змінять тебе на 180° в найближчі тижні.став ❤️, якщо зробиш щось з цього
«Як припинити боятися бути собою і до кінця року стати новою версією себе? Причини, які тобі заважають і як втілити ці цілі в життя.»Раніше у мене був вайб дівчини, яка постійно намагалася підлаштуватися під інших, бо вважала, що треба бути для всіх правильною і вдягати «маски», інакше ті люди просто підуть від мене.Але десь далеко в душі я відчувала, ніби зраджую себе і я хочу бути справжньою, а не ідеальною.Чому так виходить, що ми не можемо/боїмося бути собою поряд з іншими?1️⃣ Ця поведінка сформована в наслідок минулого досвіду, де ми зіштовхнулися з ситуаціями, де нас проігнорували/звинуватили/без причин зробили винною в чомусь, коли ми щиро відкрилися людині.2️⃣ Через роль «хорошої дівчинки», яка боїться здатися не такою.3️⃣ Через страх зустрітися з правдою і винести «розчарування/біль».4️⃣ Через страх відчути провину і не впоратися із цим.5️⃣ Через те, що боїмося розкритися не лише комусь, а і навіть собі тощо. Ти не приділяєш час на пізнання себе і забиваєш на свій розвиток, думаючи, що розпочнеш «завтра/з понеділка». 6️⃣ Через те, що нас оточує: люди, які не вірять в тебе і викликають почуття провини; місця, які ти регулярно відвідуєш і які пригнічують тебе тощо. Але є способи впоратися із цим. І якщо ти відчуваєш в собі сили і бажання, я готова поділитися з тобою конкретними кроками, які допоможуть тобі в кінці року відчути себе зовсім на іншому рівні:1️⃣ Розпочинаємо з того, що усвідомлюємо, що твої вибори, рамки, стереотипи і віра в те, як воно має бути – привели до тієї ситуації, де ти є зараз. Але ти й сама можеш це змінити. Розірвати стереотипи, зламати рамки, які тобі навʼязали, зробити протилежні вибори і спробувати діяти по-іншому. Завжди є шанс на зміни.2️⃣ Приймаємо той факт, що якщо ми відпускаємо СТАРЕ, тільки тоді приходить НОВЕ. Якщо ти не готова до змін, до відпускання людей, місць, то буде складно змінитися в середовищі, яке тягне назад. 3️⃣ Аналізуємо кожну сферу життя і дивимося, де зараз у тебе є страхи. Хто навʼязав тобі, що це правда? Можливо, якщо ти підеш в свої страхи, то нарешті твоє життя зміниться? Можливо, це зовсім не страхи, а те, в що тобі треба йти? 4️⃣ Очевидний пункт – починаємо поступово розширювати свою зону комфорту і йти туди, де страшно. Там твій шанс для нового досвіду, нових відчуттів і нового вайбу життя. 5️⃣ Максимально змінюємо оточення, а саме: поступово припиняємо спілкування з тими, хто тягне назад і викликає негатив; йдемо з місць, які приносять лише апатію; починаємо йти в нове й те, що давно відкладали, і навіть знайомимося з новими людьми, які з вами на одній хвилі (!).6️⃣ Починаємо довіряти власним виборам. Не тому, що хтось так сказав і ви зробили, а тому, що вам всередині відгукується це і ви вважаєте це правильним рішенням. Так ви зможете йти реально своїм шляхом. 7️⃣ Регулярно знаходимо час для себе, а не для відмовок і прибираємо все, що забирає наш ресурс безцільно. Ці 7 пунктів вже зрушать з місця твою свідомість, підтягнуть новий вайб і рівень, і, що важливо, НОВЕ оточення, де не буде страху бути собою. Тому що з правильними людьми ти не захочеш бути фальшивою. Навпаки, ти захочеш розкритися. Ти почнеш пізнавати себе і просто вже не захочеш залишатися там, де ти є зараз, якщо це тебе не влаштовує.став ❤️, якщо було корисно
чому «полюбити себе» = мати змогу втілити свої справжні бажання АБО як нарешті реалізувати те, чого ти хочеш роками?усі кажуть, що треба полюбити себе і тоді ти нарешті притягнеш все, чого бажаєш. але мало хто каже про те, як саме конкретно цього досягнути, і що станеться, коли ти станеш на цей шлях. скоріш за все, у тебе з дитинства тягнеться дуже багато установок й патернів поведінки, які ти перейняла від когось зі свого близького оточення. ти живеш роками в своїй правді і навіть не усвідомлюєш, що можна по-іншому. не всі люди живуть відповідно до твого світогляду. раніше я про це не замислювалася. я думала, що є тільки один сценарій розвитку життя і він єдиний правильний. але чим більше я розширювала свою зону комфорту і намагалася йти в нове, тим більше я усвідомлювала, що можна робити інші вибори, брати на себе нову відповідальність і цим самим твоє життя припинить бути схожим на те, що зараз.як ти вже розумієш, все починається з нашого мислення. з наших сформованих установок. з нашої звичної реакції на зовнішні обставини. але якщо ти все це не змінюєш, чому ти чекаєш, що буде новий результат? давай уявімо, що зараз ти бажаєш стати відомою письменницею. але у тебе є установки: «мене засудять за мої думки. я боюся проявити себе. я боюся думки знайомих.» і через це твоя мрія так і залишиться назавжди лише мрією. а потім ти будеш жалкувати, що не знайшла сміливість на створення тієї версії тебе, якою ти хотіла бути все життя.от тут і грає роль твоя любов до себе. [коли ти вчиняєш так, як очікують від тебе інші – ти не любиш себе, ти зраджуєш.][коли ти не окреслюєш свої особисті кордони, а дозволяєш іншим користуватися тобою – ти залишаєшся в ролі жертви.][коли ти боїшся бути собою і боїшся виділятися – ти не рятуєш себе, ти втрачаєш можливості й не живеш життя наповну.]але коли ти нарешті стаєш на шлях любові до себе – кожен крок буде не лише до себе, а і до своїх справжніх мрій, про які ти завжди думаєш.як все це втілити в життя? розповідаю те, що допомогло мені. 1. усвідом, випиши, проаналізуй свої установки. 2. зміни їх на протилежні на практиці. 3. прибери все зайве з життя: речі, людей, місця, і чим швидше, тим скоріше у тебе звільниться нова енергія і зʼявиться купа ідей. 4. почни діяти незвично для себе. спробуй здивувати себе й інших. 5. почни робити нові вибори (вони приведуть тебе нарешті до нових результатів). 6. почни бути поступово(!) такою версією, якою ти хотіла завжди бути. повір, це притягне до тебе нових щирих людей і події. 7. забий на всіх і довірся нарешті своєму рішенню. це твоє життя. це тобі жити із собою і проживати відчуття.всі ці дії ведуть до любові до себе. тільки таким чином ти зможеш щось змінити у житті і через рік раптом усвідомити, що ти маєш все, чого хотіла.найголовніше: ~саме любов до себе дозволить тобі почати йти в свій страх, щоб здійснити твої бажання; ~саме любов до себе дозволить позбавитися від жалю про минуле, відпустити його і людей й збудувати нове щастя тут і зараз; ~саме любов до себе і є твоїм ключем, яка розкриє твої сторони, які зараз ховаються і про які ти не підозрюєш.ось так, чарівних паличок немає, зате у себе є ти 💌практики, які врятували десятки дівчат від емоційних залежностей – тутмоя консультація – тутякщо зловила інсайти, став ❤️
дівчата 💌я вирішила розпочати регулярне проведення персональних розборів ваших запитів+план дій по їх вирішенню у вигляді індивідуального пдф-гайду з саморозвитку.кому підійде персональний гайд з саморозвитку?-тій, хто не знає, як полюбити себе і почати шлях саморозвитку;-тій, хто збилась зі шляху і хоче стати іншою версією себе;-тій, хто не зробила поки що ніяких кроків назустріч до себе і зовсім розгублена;-всім, у кого запит стосується тем любові до себе (як почати шлях, що робити тощо), саморозвитку, прийняття і пізнання.що ви отримаєте:персональний гайд у пдф-форматі на 20+ сторінок з усією інформацією, як вам діяти, а саме:-детальний розбір вашої ситуації;-виявлення негативних установок;-план дій (кроки);-поради+практичні завдання;-питання для пізнання себе, які ви ніколи собі не ставили;-зв’язок зі мною декілька днів для обговорення успіхів/результатів.формат: текстовий формат (чат зі мною в тг та/або голосові + індивідуальний пдф файл-гайд з усією інфою на 20+ сторінок).вартість, запис, детальніше: пишіть в особисті @dianavelychkoo 💌
знаєте, яка одна з найголовніших навичок є у дівчини, яка любить себе безумовно? вміння не здаватися при невдачах, переступати і йти далі!я цю навичку, як емпат, і досі здобуваю. раніше я просто завжди боялася невдач і пробувати нове. а потім почала пробувати навіть попри невдачі . спочатку було складно, хотілося все кинути і закритися від усіх. але я не здалася, тому що хотіла знайти те, що про мене.і потім я зрозуміла, що головне – це отримувати задоволення від того, що ти робиш, а результат – це бонус.наприклад, я спробувала десятки діяльностей, поки знайшла себе саме в блогах про ментальне здоров’я і створенні свого простору, де я відчуваю себе спеціалістом.я створила щось своє і навіть якщо спочатку не було результату (або мінімальний), то зараз він є, тому що на свою енергію я обов’язково притягну тих, кому потрібна моя думка/блог/посібник/інформація.якщо у вас є щось, що вас надихає, не кидайте це через думку інших або через миттєву відсутність результату. продовжуйте робити і вірити в себе й свій вибір 🫶🏻💌
я не могла полюбити себе, поки не зробила ці 5 кроківя припинила знаходитися в оточенні, яке тягне мене до низу. [протягом останніх пари років я припинила спілкування з усіма людьми, навіть давніми знайомими, які постійно були в негативі і токсичному вайбі, тому що це впливало на моє моральне здоров’я.]я пішла з місць, які більше не про мене. [з останнього – це звільнилася з роботи, на якій працювала майже 5 років, але де вже не було мого зростання і розвитку.]почала обирати себе, навіть якщо це комусь незручно. [ти не зможеш бути для всіх хорошою. те, що подумають інші – це їх проблеми. головне те, як почуваєш себе ти після свого вибору й рішень. чи щаслива ти?]почала йти в свій страх і робити те, що давно відкладала. [наприклад, завела блоги попри думку інших, поїхала сама в іншу країну заради мрії, відпустила минуле і не зациклююся на невдачах, не боюся окреслювати особисті кордони.]знайшла справу, в якій можу реалізуватися і припинила залежати емоційно від інших людей. [я емпат і завжди дуже сильно відчуваю людей, тому й натрапляла постійно на токсиків, яких хотіла «врятувати», але це лише руйнувало мене. і я поставила в пріоритет себе. тепер для мене головне - я і моя справа.]❤️, якщо плануєш або вже зробила якусь з цих дій
3 неминучих кроки, які треба пройти, щоб наблизитися до любові до себе й прийняття:відпустити людей. [навіть якщо у вас спільне минуле або вони для вас важливі. це все йде на 2-й план. твій пріоритет – ти. мені довелося відпустити взагалі всіх. от просто всіх людей. для мене головне зараз – сімʼя.]зміна рутини і звичних виборів/реакцій. [так, тобі треба буде стати більш свідомою і робити дії вже після того, як подумаєш, чи варте щось твоєї енергії і часу. таким чином я позбавилася від токсичного оточення і негативних дій по типу засудження когось/плітки/занурення в ситуації, які взагалі нічого корисного не дадуть]зміна твоїх звичних установок. [у нас є установки/переконання, які закладені з дитинства. вони і формують нашу реальність. де твій фокус уваги, там і енергія. я поступово виявила свої установки і на практиці замінила їх на інші, через це в один момент почала заробляти більші суми, більше зустрічати людей, які зі мною на одній хвилі, знайшла справу, яка про мене і попри вразливість і емпатію обрала себе].📕в моєму посібнику зібрана вся інформація, яка допомогла мені змінитися і пройти ці кроки
#саморефлексіяраніше я постійно жила в знеціненні себе і навіть не помічала цього . -я боялася висловити свою справжню думку;-я боялася вести блоги;-у мене не було бажання знімати себе на відео/фото і викладати щось в соцмережі;-я була закрита і не розуміла, в чому взагалі я можу себе проявити.мої думки підтверджувалися в реальності:-справа, яка не про мене;-неправильні люди поряд;-ситуації і події, від яких у мене було емоційне вигорання.але я усвідомлювала той факт, що прийде момент, коли треба буде вибиратися з цього. і одна з практик, яку я почала робити ще на початку 2022 року – це ведення списку своїх інсайтів . така вправа допомагала мені бути в моменті, записувати раптові думки, щоб потім перечитувати і бачити певні причинно-наслідкові звʼязки, щоб не будувати більше ілюзій. я і досі веду такі інсайти, але вже викладаю їх публічно в тік-ток або обговорюю з чатом джпт. тому що така рефлексія – це ключ до себе . поки ви не знаєте себе і не пробуєте робити хоча б маленькі кроки до змін – ви будете залишатися роками на одному і тому ж місці, яке вам не подобається.[детально про цю практику й ще 18, мій досвід і 66 питань, після яких ви пізнаєте себе – тут]
ти довго не можеш нічого змінити у житті, тому що живеш в рожевих окулярахфакт : я постійно дивилася на цей світ через ілюзії і малювала людей в своїй уяві такими, якими я хотіла їх бачити, але якими вони насправді не були . я думала, що я зможу їх змінити своєю турботою і щирістю.спойлер : це все захисна маска, щоб не стикатися з правдою і не робити собі боляче. особисто я емпат і максимально вразлива людина, тому таким чином, дивлячись на все через рожеві окуляри, я намагалася захиститися .спойлер № 2 : від цього було ще гірше.то ж в один прекрасний день прийшов момент, коли я вирішила це припинити, як би складно це не було . я почала довгу роботу над собою, яка продовжувалася кожного дня (і досі продовжується). у мене почали відкриватися очі. люди, які раніше були важливими – розкрилися для мене з іншого боку. вони зовсім не ті, кого я варта. місця, в яких я проводила багато часу – виявилися зовсім не про мене. я визнала це. усвідомила. і я шляху назад більше не було .в момент, коли ти усвідомлюєш певний факт, у тебе є вибір: або залишити все, як є і далі терпіти/боятися/страждати; або зробити сміливий крок (дію) й розпрощатися з неправильними людьми/місцями тощо . і якщо ти обереш не терпіти, а зробити сміливий крок – будь впевнена в тому, що нарешті ти розпрощаєшся з минулим і відкриєш нову главу з новими щасливими подіями і з людьми, яких ти варта. так і змінюється життя – діями, а не надіями .коли я розбила всі ілюзії, я змогла нарешті:-знайти справу, яка про мене;-піти з місць, які більше не мої;-відпустити людей і минуле;-стати собі подругою і пізнати себе;-стала сміливішою в рази;-більше не спілкуюся з токсичним оточенням;-знаю свої джерела щастя, що не залежать від інших.[до речі, все, що мені допомогло розбити ілюзії – є в моєму посібнику, який я написала для всіх сміливих дівчат]