🌸💗✨☘️речі, які має зробити в кінці травня кожна дівчина, яка любить себе: • проаналізувати кожну сферу свого життя за цю весну і визначити свої досягнення. похвалити себе за них і відсвяткувати. • визначити свої цілі на літо, подумати, що нового ти би хотіла додати, а від чого/кого позбавитися? це нормально — відпускати все старе, що більше не приносить щастя й заряду енергії. • написати список «за що я вдячна життю за останній час?». • написати life list: «список того, що я хочу зробити до кінця року, щоб круто змінити своє життя». • написати список людей, які приносять щастя й підтримку, а які — негатив. • навести порядок в кімнаті: зробити перестановку, купити новий декор, викинути все непотрібне, тим самим звільнивши простір і почистивши свою енергію. поряд в будинку — порядок в голові і більш кращий настрій. • скласти план по саморозвитку на літо: що хочеш нового прочитати, спробувати, створити, здійснити, піти у страх, здивувати всіх і стати сміливою, розширивши свою зону комфорту; спробуй проаналізувати, що корисного тобі це дасть. • продовжувати приділяти час для занять, які тебе надихають і не забувати відпочивати. спочатку наповнись енергією, а потім дій 💗[готова це зробити? якщо так, став ❤️]
привіт ❀❀❀сьогодні останній день зими, і хочеться розпочати весну із зовсім нового етапу у житті. згадую себе рік тому, у мене ще не було блогів про ментальне здоров'я, я ще не створила посібник Любові до себе для всіх дівчат, у мене було вигорання від SMM, я ще не розуміла, де би я конкретно хотіла проявити себе.а потім з березня я почала поступово пробувати себе в нових діяльностях, намагалася знайти себе і визначити сферу, якою б хотілося регулярно займатися, отримувати натхнення і енергію. шукала і тільки в кінці літа я знайшла цю справу, а саме - ділитися своїм досвідом шляху любові до себе, порадами про ментальне здоров'я, щоб допомагати іншим дівчатам. пере цим я визначила, які саме мої навички найсильніші і де я їх можу використати (у мене це аналітичність ; вміння гарно і корисно викласти думки в текст; вміння збирати інформацію тощо). так і шляхом проб прийшла до ведення блогів саме про ментальне здоров’я.а що би було, якщо я би боялася, не тестувала? я би досі залишалася на тому ж місці.нічого не зміниться, якщо ти не перебориш страх: страх змін, страх невдач, страх відповідальності.ось декілька дій, щоб зробити цю весну особливою для себе і що допомогло мені :1. забий на поради й установки інших людей . вони точно не знають, як для тебе буде комфортніше і що відгукується твоєму серцю. тільки ти це можеш знати. спробуй прислухатися до себе при кожному прийнятті рішень. чи відчуваєш ти, що це твоє?2. позбався від своїх старих установок . як це зробити, я писала раніше в пості. наші установки = основа нашої реальності. у що ти віриш, те і відображається у твоєму зовнішньому світі. ти маєш змінити спочатку свій внутрішній світ, а потім зовнішній зміниться під твої нові установки. спробуй це перевірити з маленьких дій і змін.3. почни робити нові дії . спробуй змінити свій звичний графік дня, свої звички, свої вибори. спробуй створити зовсім нову версію себе. ту, про яку ти мрієш. почни вже зараз діяти так, як вона. зміни можеш розпочати з мого посібника (клац) .4. не применшуй свої досягнення і свої "хочу" . ти варта більшого, ніж ти можеш собі уявити. якщо ти дозволиш собі більше, тоді воно прийде у твоє життя. проте, мало "просто хотіти". треба поступово розширювати свою зону комфорту, не применшувати себе, а навпаки хвалити. ти варта. повторюй собі це частіше. 5. зміни оточення, якщо ти більше не зростаєш у ньому . раніше я тримала поряд тих, з ким давно вже мали розійтися шляхи. я відчувала, що ці люди більше не наповнюють мене і вони - частина минулого, але зараз їх час відпустити. і після цього, як я це зробила, у мене додалося стільки енергії , що нарешті з'явився час для реалізації своїх ідей і більше часу для пізнання себе.6. стань собі підтримкою і подругою . навчися в будь-якій ситуації ніколи не сварити себе, а навпаки підтримувати і хвалити, пам'ятай, що у тебе завжди є ти, й тоді ти зможеш впоратися з будь-чим. навчися ходити сама в кіно/кав'ярні/на заходи. просто спробуй. так ти віднайдеш щастя всередині.❤️, якщо було корисно
привіт ♡💌сьогодні ділюся із вами діями, які робить та дівчина, яка стала або стає на шлях любові до себе .хочу, щоб більше дівчат усвідомили це і почали йти до цього почуття, яке більше не дозволить вам бути залежним від когось або бути не щасливою, бути не собою.- вона не перекладає відповідальність за своє життя на інших, навпаки, вона усвідомлює, що все, що її оточує - це результат її виборів. а для того, щоб це змінити, треба змінити свої звичні вибори;- вона не тримає образ на людей з минулого, тому що тоді вони були частиною її життя і здавалися важливими, вона сподівалася, що вони будуть ставитися до неї так, як вона до них, але це була ілюзія і вона розуміє це. вона не живе цим минулим, а живе моментом "зараз";- вона не тримає образ на себе і не корить себе за свої вибори, вона розуміє, що все, що сталося - це досвід, який веде її до того, про що вона так довго просила;- вона не живе у стражданнях 24/7, тому що вона розуміє, що ми прийшли сюди радіти життю і вона обирає жити у піднесеному стані, а не вестися на зовнішній негатив;- вона не тримає поряд людей, які роблять їх боляче, тому що вона нарешті пізнала себе, свої кордони, вона усвідомила, що вона варта інших людей поряд і вона не дозволить, щоб хтось зруйнував її спокій;- вона не сподівається, що хтось зміниться і все буде як раніше, вона відпускає все, що змушує її тривожитися;- вона не живе фантазіями, а обирає дивитися на правду, вона обирає себе кожен момент життя . у моєму посібнику любові до себе є всі інструменти, які приведуть тебе до цього стану (клацай)
всім привіт 🫶🏻готувала пост в тік-ток з незручними питаннями до себе , ділюся з вами й тут, щоб ви змогли краще пізнати себе і можливо усвідомити речі, про які раніше не замислювалися 💌10 незручних питань до себе, щоб краще пізнати себе: 1. Чи залежить моя самооцінка від схвалення/критики інших людей? (якщо так, то які ситуації із минулого до цього призвели). 2. Чи є в мене на когось образи, які я постійно згадую і не можу прийняти? (якщо так, то як я можу це відпустити і не жити минулим). 3. Що мене стримує рухатися до своїх мрій? (думка інших, страхи, невпевненість тощо). 4. Щодо кого я будую ілюзії в своїй голові, хоча насправді ці люди не ті, хто мені потрібен поряд? 5. Я йду зараз своїм шляхом чи нав’язаним? (хто мені нав’язав це?) 6. Хто зараз регулярно негативно на мене впливає із мого оточення? (яким чином я можу припинити із ними спілкування). 7. Чи не стримую я постійно свої емоції, боючись здатися комусь поганою/не такою, як вони очікували? 8. Чи не чекаю я, що хтось прийде і врятує мене? (можливо, час взяти на себе відповідальність за свої вибори). 9. Якщо б можна було завтра розпочати все з чистого аркуша, як би виглядав мій ідеальний день? 10. Я би хотіла через десятки років залишитися на цьому ж місці, з цим оточенням і з цією сферою діяльності?[ще 66 питань, практики і мій досвід пізнання й любові до себе є в моєму посібнику]
ніколи не пізно для змін і для нового етапу у життіу кожного з нас є певні установки/переконання, які тягнуться ще із дитинства. чи замислювалася ти колись над цим? те, що у нас всередині, те й відображається у реальному світі .наприклад, якщо ти не віриш у себе, всі зовнішні ситуації будуть тобі це підтверджувати. так само, якщо ти зміниш цю установку на «я вірю в себе і у те, що я роблю, я заслуговую на краще», то все буде відбуватися на твою користь і ти будеш бачити цьому підтвердження у своєму житті.у кожного в житті може прийти той момент, коли ти розумієш, що все, що тебе оточує - більше не про тебе. але ти занадто боїшся змін, ти боїшся пробувати, ти боїшся нової відповідальності, тому продовжуєш залишатися на одному і тому ж місці. чому так відбувається? тому що це твої нав‘язані установки, наприклад, «ну вже пізно щось змінювати, я вже отримала професію, вже мало часу, щоб реалізувати себе у чомусь новому» або «я вже влаштувалася на роботу, вона мені не зовсім подобається, але я не буду нічого змінювати, бо я боюся, що про мене подумають інші, нібито вона нічого не досягла».та знаєш, хто в кінці кінців виграє? та, хто звільниться від цих установок, стереотипів і шаблонів. та, хто знайде сміливість діяти так, як вважає вона за потрібне, а не за нав‘язаною суспільством думкою. ти не прийдеш до нового життя, поки будеш боятися змін і підкорятися чужим порадам й чужим установкам . усвідом: хоч тобі 15, хоч 25, хоч 35, ти маєш право взяти і розпочати все по-новому. і не важливо, хто і що скаже. важливо тільки те, як почуваєш себе ти. важливий твій комфорт і твоє щастя. ♡
моє мислення і вайб у 2021 :-я маю підлаштовуватися під людей, щоб вони залишалися поряд, а справжню себе я боюся проявляти, тому що ті люди можуть не прийняти мене і піти із мого життя. мені здається, що моя справжність нікому не буде цікава, тому я маю бути для всіх зручною і хорошою. мені здається, що моє щастя залежить від інших.моє мислення і вайб у 2025 :-я не тримаю поряд тих людей, які порушують мої кордони і тягнуть до низу своїм токсичним ставленням до інших і до світу. я розумію, що моє оточення - це відображення мого внутрішнього світу, моєї самоцінності і моєї любові до себе. я з легкістю відпускаю людей. я не дозволяю нікому викликати у мене тривожність і тримаю подалі таких людей, тому що наше тіло нам завжди підказує, якщо щось не так. я довіряю собі, своїй інтуїції і відчуттю, а не нав’язаним порадам і стереотипам. я для себе найкраща подруга і підтримка. у мене більше немає емоційних залежностей від людей. як я прийшла до такого стану? все зібрала в моєму посібнику (клац) 💌