Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером.Не про гормони і мордор.На прохання Владислава Проко...
252 Vistas/Alcance
2024-08-08 14:13
Mensaje №344
#діалог_з_тренером.Не про гормони і мордор.На прохання Владислава Прокопенко ( @AMAXACLA ) висловлюю свої думки стосовно частини скандалів, які відбулись протягом Олімпійських ігор в Парижі.Отже, одним з найбільш обговорюваних, став випадок зі спортсменкою в боксі, яка нібито хлопець, але виступала серед дівчат. (складне для формулювання і для розуміння речення).Що маємо (про що говорили). Дві спортсменки, які виступали в вагових категоріях до 57 та 66 кг, перемогли достроково своїх суперниць і виглядали не дуже жіночно. Була ціла історія з тим, що їх суперниці достроково програвали зі словами “мене ще ніхто так сильно не бив” та “ хотіла врятувати своє здоров’я”. Насправді все в цій історії максимально просто і складно водночас:Обидві ці спортсменки народились дівчатками.Вони не робили операції зі зміни статі.Все ж просто, це означає, що вони дівчата і проблеми немає.Звідки ж тоді “ростуть ноги” претензій стосовно статевої належності?Виявляється на Чемпіонаті Світу в них начебто брали тест, який показав наявність Х та Y хромосом і тест показав, що в них ХY поєднання, що означає належність до чоловічої статі (жіноча ХХ), але тест на рівень тестостерону (“чоловічий” гормон і за його кількістю можна ідентифікувати стать, або вживання стероїдних препаратів). Тож наче вони і чоловіки?, але це не точно і МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) заперечує достовірність зроблених тестувань.І от тут ми підходимо до місця, з якого таки “ростуть ноги” ІВА міжнародна боксерська організація, яка проводила отой “хромосомний тест” станом на зараз не є легітимною в світі і очолює її Умар Кремльов (роzіянин). І після втрати, всіх позицій своєї педерації, вони, як ніхто зацікавлені в дискредитації Олімпійського турніру з боксу, о їх туда не пустили.Так от тепер, коли пазли склались в картинку, картинка виходить така собі.1.Те, як виглядають ці дівчата, це відбиток виду спорту і їхньої генетики та бачення краси. Можна подивитись на борчинь, важкоатлеток, штовхальниць ядра і т.д. Вони виглядають дууже по різному, хтось більш жіночними, хтось менш (на наш суб'єктивний смак), але можуть собі це дозволити, чи не так?2.Коли ти кажеш, що тебе ще так не били, то може варто краще тренуватись? (бо дівчата, яких звинувачують, насправді в своїй кар’єрі неодноразово програвали дівчатам).3.ВСі, хто знайомий з антидопінговими вимогами МОК, розуміє, що спортсменок тестують постійно, в тому числі тоді, коли вони не очікують і проскочити в цьому потоці тестів. надзвичайно важко.Тож, коли бачите новину, поцікавтесь, чи не тхне від неї болотом, бо рашка, як не нашкодить, то хоч нагадить…