Fuente
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромНе про Олімпіаду.Весь цивілізований світ спостерігає ...
297 Vistas/Alcance
2024-08-06 10:21
Mensaje №342
#діалог_з_тренеромНе про Олімпіаду.Весь цивілізований світ спостерігає за перебігом подій на Олімпійських іграх в Парижі.Смакуються та обговорюються перемоги, поразки, особливо резонансними є речі, які для одних здаються неприпустимими, а для інших в межах норми.Тож, колишній тренер в мені, лізе назовні, щоб висловити власні думки, вони будуть в контексті Олімпіади, але не зовсім про неї.Історія Олімпійського руху говорить про те, що в усі часи на час Олімпійських ігор, припинялись війни.Але де країна-гній і де Олімпійські чесноти… Олімпіада, дала чітко зрозуміти, як і які Федерації з видів спорту ставляться до бойкотування країни-терориста. В деяких видах, вони не просто присутні (типу під нейтральним прапором) а ще й входять до складу суддівських бригад і впливають на підсумкові результати. Ми все намагались зрозуміти, чому занижуються оцінки наших спортсменів, тепер ясно. Імпотенція керівництва федерацій стає наочною, тож кожен зробить свої висновки.Виступи українських спортсменів дарують кардинально різні емоції… Бо як і в усьому нашому суспільстві, хтось їба..ться “на зубах” не шкодуючи себе і вигризає перемогу, або як мінімум демонструє бойовий дух країни, яку він представляє.А хтось знімається зі змагань, через те, що захворів, або приїхали не готові, отже ні на що і не розраховували, та намагаються просто насолодитися атмосферою Олімпіади.Ви серйозно???? В вашу підготовку вбухали купу бабла, вас делегували і ви насолоджуєтесь? Це коли волонтери вмовляють пожертвувати ранковою кавою та задонатити на потреби війська, бо кожна гривня важлива?Так, спортсмени мають кричати на весь світ про геноцид українського народу, про тероризм країни-агресора.І Олімпіада, це потужний інформаційний майданчик Але світовим ЗМІ цікаві переможці та призери, інших не запрошують на прес конференції та не беруть інтерв’ю. То якого біса ви попхались витрачати такі потрібні нам гроші?І на завершення, те що вкурвлює більше за все.Репліки від коментаторів типу “Зустрінемось в Лос-Анджелесі”, “ Він (вона) молоді, тож це досвід, який реалізуємо на наступних Олімпіадах” Насправді? Що ж я поясню вам (хоча цього пояснення потребують і пересічні українці, для яких війна десь там…)Так от, в нас може не просто бути наступних Олімпійських ігор, бо може не бути України, або ”вони” нас вб’ють, депортують. ув’язнять. Тому, для того, щоб говорити про наступні Ігри (які відбудуться через 4 роки) треба їб..шити ВСІМ не Перемогу, а не відсторонюватись від того, що відбувається.І спортсменам не можна очкувати називати війну-війною, а “Z” - країною терористом. Хоча скоріше за все там багато тих, кому пох під яким прапором виступати … а це означає, що вони зацікавлені в своїй “нейтральній позиції” - спорт поза політикою, бо це дає їм шанси на зраду (яку потім назвуть виходом з ситуації яка склалась…А взагалі займайтесь спортом (поки є здоров’я) та дивіться Олімпійські ігри (поки п..дари не відібрали в вас світло, телевізор, домівку)Всім спорт!