Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромДо Дня Вчителя.Я періодично плутаюсь в датах, тому то...

#діалог_з_тренеромДо Дня Вчителя.Я періодично плутаюсь в датах, тому точно не знаю, коли він, цей день, але люди кажуть. що завтра, тож, скористуюсь нагодою.Хочу привітати всіх Вчителів, які зустрічалися на моєму життєвому шляху та поділитись власними міркуваннями про те, що для мене Вчитель. Бо сам мав трохи менше 30 років педагогічної діяльності. А якщо шо, то Тренер також має бути Вчителем та не завжди так буває.Вчитель, це не про повчати, бо повчають багато, хто, а Вчитель дарує вміння навчатись, бо якщо людина не хоче, навряд її хтось змусить. Старокарб Спасу каже “Не вчи того, хто ще не вміє”, тож ми є лише провідниками, а чи підуть за нами багато від чого залежить.Вчитель, це про власний приклад, бо на тебе дивляться, намагаються наслідувати і якщо ти допустив помилку ( а помиляються всі, бо вчителі також люди), важливо знайти в собі сміливість це визнати, та вчасно виправити. Не соромно показувати учням, що можеш помилятись, важливо навчити виправляти.Вчитель сьогодні, це про стійку та усвідомлену Позицію. Про сміливість називати ворога - ворогом, чорне - чорним, а біле- білим. До палітри напівтонів повернемось, коли переможемо та відбудуємо країну.І головне, Вчитель, це про учнів. Бо вчитель, який не має учнів, може бути оратором, демагогом, та ким завгодно, але він перестає бути Вчителем.Пишу цей текст і усвідомлюю, що навіть війна може тебе вирвати з професії вчительства, але само вчительство з тебе ні.В мене були гарні вчителі, від яких я намагався брати щось для себе (і як треба і як не потрібно робити), вийшло, що вийшло, але ДЯКУЮ ВСІМ і ВСІХ пам’ятаю!Зі святом колеги!!!