Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки з війни Діалог з тренером
Añadido 14 jul. 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Número de suscriptores: 787
Fotos: 259
Videos: 41
Enlaces: 107
Descripción:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Fuente

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромнеПолітична аналітика.Подумав, нещодавно. (іноді це к...

#діалог_з_тренеромнеПолітична аналітика.Подумав, нещодавно. (іноді це корисно) А чому б не проаналізувати те, що відбувається навколо? Може в мені десь глибоко спить аналітик? Отже, по гарячих новинах.📌Дональд Трамп зустрівся з Зеленським і пообіцяв гарантії безпеки для України. І це круто! Правда є ньюансик, гарантії будуть, але після нашої перемоги в цій війні, проте Трамп впевнений, що ми переможемо, повернемо свої території і навіть більше (цитата близька до оригіналу), в ідеалі власними зусиллями. То якщо Дональд Джонович так в нас вірить, чи можемо ми його підвести? звісно, що ні.📌Невідомі Москальські літальні апарати вже декілька разів перетнули кордони інших держав, з якими рашка поки не воює, а потужна спільнота членів НАТО могли б збити, влупити в відповідь, посилити санкції, але вони настільки жорсткі, що зберігаючи спокій та холоднокровність спостерігають. І будуть спостерігати, бо дати відсіч агресору, це так нецивілізовано, а спостереження дарує насолоду відчуття власної сили (але це не точно, бо коли окупанти перетнуть кордона, або почнуть обстріли, спостерігати буде не так зручно).📌А що в Україні? Активно обговорюється прийняття закону про посилення відповідальності за СЗЧ. Це ж так логично, що люди, які ВЖЕ пішли в СЗЧ, після прийняття цього закону ломануть повертатись, бо ув’язнення, це ж так прекрасно. А от ті, хто планував піти в СЗЧ, звісно, що передумають, (хоча в СЗЧ йдуть не від гарного життя), бо прочитають закон і усвідомлять всю глибину своєї потенційної помилки...Я міг би аналізувати ще і ще, але перечитавши текст, розумію, що все це схоже не записки божевільного.Тоді виникає питання, якою логикою керуються ті, хто є безпосередніми учасниками та авторами подій, що наведені вище.Або в мені не спить аналітик і не варто думати... взагалі.