Трамп готовий і далі допомагати Україні воювати та посилити тиск на Путіна, але в обмін хоче допомоги від любих друзів щодо Ірану, пише зашкварне PoliticoЗа даними якихось дипломатів, Трамп заявив лідерам G7, що для реалізації угоди з Іраном йому знадобиться допомога друзів у розмінуванні Ормузької протоки.В обмін європейські країни очікують, що Вашингтон збереже підтримку України та продовжить тиск на Кремль. За словами одного з дипломатів, Трамп запевнив лідерів G7, що залишиться на боці УкраїниЧитаєм поміж крапельок. Політіко - як завжди ідіоти. Вони видають слова окремих дипломатів типу каі калас за істину. Це раз. Друге - все це ріал політік, шановні, і в цю цинічну гру світ навчився грати давно і дуже вдало. Жертви цієї гри, Україна одна з таких, схожі на жертв фільмів про маньяків. Але в нашому випадку є нюанс - маньяки за столом грають в руську рулетку, а ми на лобному місці. І найгірше, шо на це лобне місце нас ніхто силою не тащів. Саме тому схема кінця залишається сталою - точка біфуркації, катарсис, «Міша, всьо хуйня, давай по новой». Кармічне шось в цьому є, може пороблено
От здавалося б, дорослий чоловік, мільйонер, а дебіл дебілом. Чому? Ну, ці ущербні значить придумали байку, на яку самі дрочать і самі ж з неї кінчають (від слова кінчені). Байка така - Ані Лорак допомагає ЗСУ. Деякий час тому ця ж группа дивних людей кинула в мережу фейковий документ, де начебто якась адміністрація якогось російського міста пояснює причини скасування концертів Лорак тим, шо остання наче допомогає ЗСУ, а її брат взагалі служить (брат Лорак загинув на війні в Афгані, і це знають всі). Надія наших гумористів на те, шо ця інформаційна кампанія реально породить сумнів в росіян і ту Лорак там відмінять (реально дитячий садок). Але насправді тут трохи глибше..І ось після гучного концерту Коржа, на який поїхала велика группа українців, ці ж єбобо типу гороховського почали крутити тему, наче Корж допоміг ЗСУ, фондам і тд. Ціль - шоб росіяни побачили цей крііінж і а тя тя тому Коржу зробили. У висновку самі придумали, самі ржуть, як дурні. Але ж вони дурні, їм нема коли думати про те, шо і кого вони популяризують серед української молоді, багато хто з числа якої знати не знав, шо це за Макс Корж такий. Тепер знаютьІ стосовно трохи глибше. Такі кампанії проводяться не для дискредитації Лорак чи Коржа. Це і не для сміху вони роблять. Це технологія, шановні, бо зараз знову дуже треба провести перепис дебілкуватих рибок, які вірять в умовних распятих мальчіков. І цей перепис успішно проводиться
«За словами співрозмовників УП, Порошенко прийшов в ОП із роздруківками різноманітних фотожаб та інших матеріалів із соцмереж і почав скаржитися, що Зеленський з оточенням системно його дискредитують."У всіх наших на кілька секунд аж відняло мову", – розповідає один зі свідків з владної команди.Слова для відповіді знайшлись швидко: у мить розмова перейшла на підвищені тони й на єдину незамінну форму культурної присутності ворога – російські мати.Президент обурився тим, що Порошенко намагається виставити себе жертвою, хоча, на його думку, "порохоботи" п'ятого президента поводяться в мережі не менш агресивно і коштують "мільйони доларів". Як мінімум, вважав Зеленський, Порошенко не має морального права дорікати йому подібним.Натомість президент висловив претензії щодо підтримки Петром Олексійовичем потенційних конкурентів чинної влади, передусім посла України в Лондоні Валерія Залужного.Тут уже добирати вирази довелося Порошенку, і він, за словами учасників зустрічі, швидко знайшовся з відповіддю. Мовляв, якщо проти нього використовується вся державна машина і доступний владний ресурс, то немає нічого дивного в тому, що він шукатиме допомоги у всіх, хто здатен скласти конкуренцію нинішній владі.Попри важкий початок, зустріч поступово вийшла на певний конструктив.»Коментуйте самі
Цілий день в думках похмільних, роздумах, з цього приводу склали вам список з десяти причин, шоб назавжди поїхати звідси і так само десять - шоб залишитисьОтже, 10 причин, шоб поїхати з України назавжди прямо зараз:1) Війна і небажання всіх окрім вас її завершувати. Тобто - пряма загроза життю 2) Економічна срака і відсутність будь яких покращень найближчими роками. Загроза якості життя3) Найгірша шкільна і вища освіта на континенті. Загроза майбутньому дітей4) Корупція. Загроза всьому5) Екологія на нулі. Загроза життю6) Конституція на паузі. Загроза всьому. Вас ніхто і ніщо не захистить, бо хтось вище, тому що7) Вам тут вже нічого не належить. Все продано, а якщо не продано, то значить ще немає покупця 8) Політичний поділ на своїх і чужих, коли півкраїни людей відчуває себе вдома чужими. Мова і віра стравили без того нещасних і тупих9) Куди б ви не поїхали, там доведеться пахати в рази менше, шоб заробити на достойне життя10) Куди б ви не поїхали, там на вас дивляться, як на людинуА тепер 10 причин, шоб залишитись в Україні і не нити:1)Як умру, то поховайте2) Мене на могилі3) Серед степу широкого4) На Вкраїні милій5) Щоб лани широкополі6) І Дніпро, і кручі7) Було видно, було чути8) Як реве ревучий9) Батьківщина це моя10) Всіх люблю на світі яЯк бачите, треба залишатись. Але є пара нюансів. Ви так просто і не зможете поїхати звідси назавжди, тому шо (див пункт 6 частини першої). І, звісно, всім там ми вже надоїли, всі вже від нас там шарахаються. Тож терпіт, це ваш хрест і ваша вина, треба було голосувати не по приколу всі ці 35 років
Голова українського інституту національної памʼяті Алферов:– Сьогоднішній Київ у стані, близькому до гуманітарної катастрофи через російські удари по енергетиці і шалені холоди. Чи класифікує Інститут нинішні події як геноцид українців?– Так, ця війна має ознаки геноциду проти українців.Росіяни знищують українців за національною ознакою. Росіяни свідомо атакують цивільне населення і цивільну інфраструктуру. В Інституті національної пам'яті також немає опалення. Температура в моєму кабінеті близька до нуля.Є низка ознак, які вказують на геноцид: підрив Каховського водосховища відповідно до Міжнародного права – майже співмірний з ядерним ударом.Викрадення дітей і спроба перетворити їх на манкуртів – також характерні імперські дії.Для мене є очевидним, що росіяни зробили свої висновки з історії 20-го століття і більше жодних УРСР-2 не планують. Саме тому в їхній термінології зараз "Новоросія", "ЛНР", "ДНР", "Малоросія". Ціль війни – абсолютне знищення України як такої. Вони не пробачать собі створення якоїсь УРСР- 2. І це треба зрозуміти нам всім.Від України їм зараз потрібні діти та історія.У нас немає діамантових копалень у Чернігові чи нафтових родовищ у Чернівцях, їх не цікавлять херсонські кавуни. Їх цікавлять два ресурси: історія і діти для поповненення їхньої демографічної ями.В київській дурці забули видати пігулки
Ладно, не хотіли розповідали, але якшо сьогодні день шоубізнесу, то Днями зустріли в магазині давню знайому, не бачились з нею років пʼять. Це відома співачка рівня топ. Без прізвищ, звісно. І от обнялися, говоримо і, традиційно, починаємо перемивати кістки спільним знайомим. Співачка наша дуже патріотична, але природньо, вона завжди несла українську культуру, співала класні модні пісні і не лягала під шароварну конʼюнктуру. Зараз вона в топах всіх чартів. Так от, питаємо, чи спілкується вона ще з однією нашою знайомою з Луганська, яка вже років десять засіла в столиці. Та каже, шо перестала спілкуватися з останньою через постійне в кожній розмові «русня, русні пизда, русня, русня, русня, русні пизда». От просто набридло, от просто зрозуміла, шо дівчина з Луганську на фоні війни трохи поїхала, бо трохи перебор, відмітивши, шо чоловік дівчини ніхуя не збирається йти на фронт, і вона сама лишень пиздить, а користі фронту дає нуль. Ми теж це спостерігали, на собі особисто від горе-патріотки це відчули, тому просто зробили висновки. І ви зробіть висновкиЦе все, шо ми хотіли сказати
Два слова стосовно Києва і Кличко. Душе шкода, але за десять років Кличка Київ зі столиці перетворили на регіональне місто. Це всі бачать і знають, особливо кияни. Ті, хто переїхав зі свого хутора, а таких сотні тисяч, дуже раді Києву, дуже він їм подобається, бо у них вдома гімно і сіно, а тут хоча б асфальт є і концерти в Палаці спорту, тут зрозуміло. Але Київ реально в поганому стані: комуналка на нулі, радянську спадщину ремонтують аварійно, нічого не реконструюють. Подивіться на стан мостів, вони всі в столиці офіційно аварійні. Дороги роблять з поганого асфальту, шоб вже за два-три роки перестиляти його за шалені гроші. Жодної станції метро. Жодної нової розвʼязки (останні відкривав Азаров, як і станції метро). Хрущовки, панельки у жахливому стані і ззовні і всередині. Прибудинкові території наче після Чорнобиля. Хаотична страшна забудова в історичному центрі. Найгірша в Європі ситуація з пробками. Дніпро в жахливому стані. Влітку після кожного ливня потопи. Взимку після кожного морозу прориває труби. Київ - єдина європейська столиця без обʼїздної дороги, фури просто вбивають і дороги і трафік. Криміногенна ситуація жахлива. Проституток і шалену кількість жабраків кришує поліція. Мафія евакуаторів процвітає З хорошого? Ми всі любимо Київ за його атмосферу і серце. Ще люди тут особливі. Київ пахне історією, бачиш у ньому велич століть. Але ж це ніяк не повʼязано з владою. А владу, конкретно Кличка, обрали ті самі селюки, шо переїхали і прописались тут. Нагадати вам кількість проголосувавших за Віталіка? 250 тисяч. З 3,5 мільйонів мешканців. Такі діла. І звісно треба рятувати столицю. Звісно треба шось робити
І ще дещо по виборам в державі самого мудрого наріду, а саме по виборам в сумнівній прозі під назвою ДіяПерші кричать, шо хочуть так голосувати, бо це зручно (тупі завжди так кричать)Другі кричать, шо не можна голосувати в дії, бо це фальсифікації і найобка І жодна зі сторін не кричить, шо дирява дія абсолютно ніяк не захищає персональні дані в принципі, вона не захистить і анонімність голосу виборця. Вибори це анонімність, тупі ви аболтуси, це прописано в Конституції. Це фундаментальна річ будь якої держави. Бо завтра умовний черговий майдан або режим і за ваш голос першими поплатитесь на всіх рівнях. Саме тому від онлайн голосування відмовились всі демократичні країни, коли лишень придумали це. Придумали, відпустило, подумали, передумали. Бо знають ризики. Ні, аде якшо ви тупі до чортиків, то шо ж ..До речі, чому Дія є лише в Україні? Ну ось така от прога з паспортами і всіма документами, які приймають з екрану мобільного? Звісно тому шо Федоров геній, а не тому шо всі нормальні країни дуже турбуються про безпеку своїх громадян, основою якої є захист їх (громадян) персональних даних
Синочка присиночка Байдена, Хантер, назвав Україну «розсадником зла» з «неймовірним рівнем корупції», а свою роботу в українській компанії Burisma «абсолютною помилкою», таке пише New York PostНаркоша увійшов до ради директорів Burisma Злочевського в 2014 році, де отримував мільйон доларів на рік, не маючи досвіду роботи в газовій галузі«Я був дуже, дуже наївним щодо того, яким розсадником зла є Україна. Який же це абсолютний, просто неймовірний рівень корупції, який досі вражає уяву», — сказав Хантер.«Це була абсолютна помилка (робота в Burisma) не через те, що я зробив щось, за що мені соромно або що викликає у мене будь-які суперечливі почуття у зв’язку з тим, що я робив для Burisma. А через політичну позицію, в яку це поставило нас усіх»Нагадаємо, у Трампа через роботу Байдена-молодшого в Burisma звинувачували сім’ю Байдена в корупційних зв’язках з Україною. Також в адміністрації Трампа, як повідомляли ЗМІ, закликали Зеленського у 2019 році відкрити кримінальну справу з цього приводу, що викликало спробу імпічменту Трампа на його першому термініПоверніть Шокіна, падлюки
Зеленський назвав 20 пунктів "базового документа щодо закінчення війни": - Суверенітет України буде перепідтверджено.- Повна та беззаперечна угода про ненапад між рф та Україною. - Створення механізму моніторингу для контролю за лінією зіткнення.- Україна отримає міцні гарантії безпеки. - Чисельність ЗСУ лишатиметься на рівні 800 тисяч у мирний час.- США, НАТО та європейські держави-підписанти нададуть Україні гарантії безпеки, які відзеркалюватимуть статтю 5. Якщо рф вторгнеться в Україну, на додаток до скоординованої військової відповіді, будуть відновлені всі глобальні санкції проти Росії. - Росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у всіх необхідних законах, всіх необхідних документах про ратифікацію.Україна стане членом ЄС у певний конкретно визначений час, а також отримає короткостроковий привілейований доступ до ринку Європи. - Міцний пакет глобального розвитку для України, який буде визначено в окремій угоді про інвестиції та майбутнє процвітання.- США та європейські країни утворять фонд капіталу і грантів з цільовим розміром 200 мільярдів доларів для прозорого та ефективного інвестування в Україну. - Україна пришвидшить процес укладення угоди про вільну торгівлю зі США.- Україна підтверджує, що вона залишатиметься без’ядерною державою.- ЗАЕС буде експлуатуватися спільно трьома країнами – Україна, США, рф.- Обидві країни зобов'язуються впроваджувати освітні програми, що сприяють розумінню та толерантності до різних культур, усувають расизм і упередження. Україна запровадить правила ЄС щодо релігійної толерантності та захисту мов меншин. - В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях лінія розташування військ на дату цієї угоди є де-факто визнаною лінією зіткнення – це один з варіантів. Рф має вивести свої війська з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей для набрання чинності угоди.- Після узгодження майбутніх територіальних домовленостей як рф, так і Україна зобов'язуються не змінювати ці домовленості силою.- Росія не перешкоджатиме Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море для цілей комерційної діяльності. Кінбурнська коса буде демілітаризована.- Обмін полоненими всіх на всіх, повернення цивільних, дітей та політв'язнів.- Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди.- Угода буде юридично обов'язковою. Її виконання буде контролюватися, гарантуватися Радою миру, під головуванням президента Трампа. - Після того, як усі сторони погодяться з цією угодою, негайно набуде чинності повне припинення вогню.Єдине питання - нас хтось питає?