Fuente
де я нахуй | Голова українського інституту національної памʼяті Алферов:– Сьогодніш...
4 280 Vistas/Alcance
2026-02-17 07:28
Mensaje №4467
Голова українського інституту національної памʼяті Алферов:– Сьогоднішній Київ у стані, близькому до гуманітарної катастрофи через російські удари по енергетиці і шалені холоди. Чи класифікує Інститут нинішні події як геноцид українців?– Так, ця війна має ознаки геноциду проти українців.Росіяни знищують українців за національною ознакою. Росіяни свідомо атакують цивільне населення і цивільну інфраструктуру. В Інституті національної пам'яті також немає опалення. Температура в моєму кабінеті близька до нуля.Є низка ознак, які вказують на геноцид: підрив Каховського водосховища відповідно до Міжнародного права – майже співмірний з ядерним ударом.Викрадення дітей і спроба перетворити їх на манкуртів – також характерні імперські дії.Для мене є очевидним, що росіяни зробили свої висновки з історії 20-го століття і більше жодних УРСР-2 не планують. Саме тому в їхній термінології зараз "Новоросія", "ЛНР", "ДНР", "Малоросія". Ціль війни – абсолютне знищення України як такої. Вони не пробачать собі створення якоїсь УРСР- 2. І це треба зрозуміти нам всім.Від України їм зараз потрібні діти та історія.У нас немає діамантових копалень у Чернігові чи нафтових родовищ у Чернівцях, їх не цікавлять херсонські кавуни. Їх цікавлять два ресурси: історія і діти для поповненення їхньої демографічної ями.В київській дурці забули видати пігулки