Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - де я нахуй
Añadido 06 dic. 2025

де я нахуй

@deyanakhuy
Número de suscriptores: 9 553
Fotos: 1,690
Videos: 678
Enlaces: 209
Descripción:
самі в шоці
Fuente

де я нахуй | І ще дещо по виборам в державі самого мудрого наріду, а саме по вибора...

Logotipo de la comunidad de telegram - де я нахуй де я нахуй @deyanakhuy
5 690 Vistas/Alcance 2025-12-29 09:58 Mensaje №4046
І ще дещо по виборам в державі самого мудрого наріду, а саме по виборам в сумнівній прозі під назвою ДіяПерші кричать, шо хочуть так голосувати, бо це зручно (тупі завжди так кричать)Другі кричать, шо не можна голосувати в дії, бо це фальсифікації і найобка І жодна зі сторін не кричить, шо дирява дія абсолютно ніяк не захищає персональні дані в принципі, вона не захистить і анонімність голосу виборця. Вибори це анонімність, тупі ви аболтуси, це прописано в Конституції. Це фундаментальна річ будь якої держави. Бо завтра умовний черговий майдан або режим і за ваш голос першими поплатитесь на всіх рівнях. Саме тому від онлайн голосування відмовились всі демократичні країни, коли лишень придумали це. Придумали, відпустило, подумали, передумали. Бо знають ризики. Ні, аде якшо ви тупі до чортиків, то шо ж ..До речі, чому Дія є лише в Україні? Ну ось така от прога з паспортами і всіма документами, які приймають з екрану мобільного? Звісно тому шо Федоров геній, а не тому шо всі нормальні країни дуже турбуються про безпеку своїх громадян, основою якої є захист їх (громадян) персональних даних