Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маркетинг та Соцмережі
Añadido 14 jul. 2024

Маркетинг та Соцмережі

@d_kolomys
Número de suscriptores: 7 598
Fotos: 833
Videos: 99
Enlaces: 468
Descripción:
🔹TT блогерський: https://www.tiktok.com/@d.kolomys?_t=8dZvwuTW3ft&_r=1 🔹ТТ експертний: https://www.tiktok.com/@dariya.pro?_t=8dZvctzJz2v&_r=1 🔹Інста: Instagram.com/dariyakolomys 🔹Подкаст: https://open.spotify.com/show/1Al0NNvrYbx1HafucvzTte

👥 Número de suscriptores

7 598
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 081
Promedio/Día:: 2,000
Promedio/Tiempo:: 882
ERR: 14.23%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 2
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Маркетинг та Соцмережі 2024-07-24
Заробіток через TikTok і Reels | Dariya Kolomys 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🤩Ці ШІ замінять монтажера і фотографа? 🔸Якщо ви витрачаєте мільйон годин на монтаж і редагування фото; 🔸Ненавидите вписувати вручну субтитри і вам легше виставити відео, як є. Тоді вам точно потрібно подивитися мій безкоштовний урок про додатки з нейромережами, які пришвидшать створення контенту! ‼️УРОК ДОДАЛА ВИЩЕ, скачуйте і дивіться‼️ Там інструкції до всіх трьох додатків з цього reels 👉🏻 Або дивіться на YouTube, кому так зручніше 👈🏻 (клікабельно)Але не забувайте — за успіх відео відповідає не лише це. Мої учні отримують мільйони переглядів і сотні клієнтів не через крутий монтаж (часто монтаж елементарний і секрет не в ньому👀)👇🏻 На успіх ваших відео найбільше впливає правильний сценарій, стратегія, тригери, хуки, освітлення і зйомка, знання психології вашого глядача🧠 І з цим усім теж може допомагати ШІ, в нас є цілий модуль про це в основному курсі Академії🤖 Тож якщо ви хочете навчитися створювати якісний відеоконтент, який буде приводити вам цільових підписників і допоможе вийти на дохід від 1000$ з вашого блогу легко і швидко🥂Тоді напишіть моєму менеджеру @kolomys_help слово «ШІ» і вона розповість про доступні навчальні програми в моїй Академії маркетингу під ваш запит🤍
Як за 2 дні можна повністю змінити мислення і вийти зі стану вигорання? Ці вихідні я провела в Карпатах зі своїми колегами — діджитал спеціалістами, продюсерами, експертами. Чесно, народ, я інтроверт і спочатку їхати не хотіла. Сприймала нетворкінг як «напряг» і «запару». Те, що просто «треба» робити в будь-якій сфері, щоб мати класні проф. контакти. 😜 АЛЕ, я змінила думку дууууже сильно після поїздки. Бо я не вигоріла, а наповнилась. А спілкування з колегами, навіть неформальне (типу гра в мафію чи просто розмови про життя), підсвітило мені, як перебудувати свою роботу, щоб я справді кайфувала. Моя проблема, якою я не ділилась в блозі — я ніби вигоріла після покупки квартири і машини, бо гроші самі по собі вже закрили мої великі цілі, а нових мотивацій не знайшла🥲. І від цього я перестала відчувати такий самий азарт і щастя від продажів, як раніше. Це стало просто чимось рутинним, зрозумілим і простим. Знаю, що можна прочитати це і подумати: «Мені б твої проблеми😤». Але я зрозуміла, що багато моїх колег в діджиталі теж стикнулись з тим що певна сума на карті повного щастя в роботі не приносить. А що приносить — треба ще зрозуміти, щоб мати баланс. Я зрозуміла на розборах і вже почала міняти все🤫 і знову впевнилась, що класне оточення це шлях до росту, але люди просто так не зʼявляться, якщо нічого для цього не робити)😉Якщо вам цікава тема реалізації, того як зрозуміти себе і знайти те що не просто буде приносити 💰, а й відчуття щастя та сенсу — можу записати подкаст про свій шлях і інсайти) дайте знати кому цікаво 🙏
Як знайти реально високооплачувану роботу, де з тебе не будуть вижимати всі соки?Вчора, коли вивчала український ринок праці, то зрозуміла, що якщо у вас немає навичок, за які готові багато платити — знайти високооплачувану роботу нереально🥺 Просто є сфери де зараз нема грошей, і як ви не старайтесь — не платитимуть нормально.Жахливо бачити, що людям, які вчилися по 4-6 років в університеті, готові платити в кращому випадку 15 000 грн в місяць🤯. І це на повний робочий день і за відповідальну посаду. Читаю ваші коментарі під вчорашнім постом і бачу стільки підтверджень, що вижити на таку з/п дуже тяжко. Цілий день сьогодні думаю про те, а що б я робила в такій ситуації?🤔Розумію, що точно аналізувала б ринок, дивилася, за які вміння платять багато і де зараз є гроші. А далі просто повторювала б свій шлях - ЙШЛА В ОНЛАЙН! І саме в контент-маркетинг.Бо тут є:💰велика заробітня плата🙌вільний графік 🔥постійний ріст І саме тому, коли я відбирала професії, яким буду навчати в своїй академії, то підібрала тільки ті, де зараз не велика конкуренція і де готові дійсно багато платити. Зверніть увагу на сьогоднішні скріни, що навіть на сайтах пошуку роботи ті ж самі монтажери та сценаристи мають вже більш приємні перспективи. Хоча я б не радила йти на біржу, бо якщо ви знаходите клієнтів самі, то можете заробляти і вдвічі і втричі більше з кількох проектів, працюючи не увесь день💫 Так вонлайні за годину спеціалісти часто заробляють стільки, як інші на тяжкій роботі за цілий день👀Тому щиро раджу вам опанувати одну із професій, які будуть в академії. Бо це перспективи та хороші гроші.☺️А чи влаштовує вас ваша робота та чи хотіли б вийти на вищий дохід?
🤯 «Не виходить знайти нормальну роботу в Україні!»Недавно була на весіллі в родичів і зайшла така розмова за столом. Люди просто жаліються на відсутність достойної роботи. Я зразу вирішила перевірити чи справді все так погано, як вони розказують. Бо з тих пір, як я почала стабільно заробляти в онлайні, то живу в трошки іншій реальності🤯 Відкриваю біржу вакансій...🙈 і м'яко кажучи, я у шоці. ❗️Заробітна платня: 8500 грн., 9000 грн., навіть 10000 грн. — і це на керівній посадіОплата вказана за місяць та здебільшого з повною зайнятістю😱Тобто, уявіть, це навіть не оплата за якусь просту роботу без кваліфікації чи особливих навичок. Це посади, на які люди навчаються 5-6 років, потім на роботі несуть відповідальність, мають купу обов'язків! А часто ще й доводиться не лише свою роботу виконувати 🥺 Скоріш за все, і за перепрацювання тут рідко доплачують🙁😰Виходить, що людина витрачає на роботу абсолютно увесь свій час, і не отримує навіть достатньої суми, щоб забезпечити себе на місяць усім необхідним.Відчуваю себе трохи пенсіонеркою😅 але ви бачили ціни у магазинах? Тут якщо банально порахувати комуналку і гроші на дорогу до роботи, то, мабуть, вже й на харчування повноцінно не вистачить😔Як гадаєте, чи можливо прожити на ці гроші? Та яка сума, на ваш погляд, потрібна для більш-менш комфортного життя?
🤯Більше 80% людей не працюють за спеціальністю…І розумію чому — визначитися у 17 років зі справою, якій ти хочеш присвятити своє життя, дуже важко, але:☝️Я вважаю, що проблема ще й в тому, що ми не вивчаємо різні напрямки. Бо коли людина йде в університет, то починає вивчати щось одне, наприклад: туризм. Це забирає час. І потім, як розуміє, що це не її, або що в цій сфері нормально не заробиш — доводиться вже шукати будь-яку роботу, щоб себе забезпечити. А час вже витратили, інших прибуткових навичок нема😢 Так люди і хапаються за якусь погану роботу і шкодують. А як змінити ситуацію і що пробувати далі — не знають.👨‍💻Так і в онлайн професіях. Часто до мене приходять новачки, які загорілися темою SMM, пішли на курс, зрозуміли, що це не воно, заробити реально тяжко. Конкурентів в цій сфері багато. І просто закидають спроби реалізувати себе в онлайні, так нічого і не заробивши🥺А гроші ж вже заплатили, час витратили. Що ж робити в такій ситуації?☺️Взагалі найкраще рішення — йти в мою академію онлайн-професій в маркетингу. Серйозно👌🏻 Якраз проблема з освітою в Україні і спонукала мене до створення академії. Поясню, чому.Я дуже багато разів бачила, як люди ходять колами по різних курсах, шукаючи себе, і розчаровуються. Плюс як зливають гроші на інформацію, яку можна знайти в вільному доступі😰. Тому в один момент поставила собі за мету створити те, що допоможе вирішити ці проблеми раз і назавжди🙏Так і народився проєкт масштабного навчання «Академія Маркетингу та Соцмереж». Тут кожен із вас зможе опанувати 5 затребуваних професій у сфері маркетингу в соцмережах. І це не звичайний СММ, а більш прибуткові і трендові ніші. Саме цей формат допоможе зрозуміти, що вам подобається найбільше і почати заробляти в цій сфері, або ж поєднувати все разом (як це роблю я)☺️.Створення академії вже на фінішній прямій😃, тому я думаю над тим, коли ж презентувати вам анкету предзапису, щоб всі вмотивовані навчатися змогли потрапити по 🔝найкращій ціні. Дуже цікаво почути вашу думку, чи чекаєте на анкету? Чи готові до академії?
🔥Краще один якісний курс, ніж 10 поганих! Для тих хто не в темі, зараз я активно працюю над створенням своєї Академії Маркетингу та Соцмереж і вчора, коли прописувала урок – зловила інсайт⬇️ Я згадувала всі свої курси, які колись проходила🙈Це були десятки різних навчань, від 300 грн до 120 000 грн за курс, більшість із яких була вода💧І зараз я усвідомила, як же мені бракувало одного якісного комплексного навчання, де можна було б отримати практичну інформацію з різних напрямків. Якби тоді у мене була можливість потрапити в таке місце, як Академія, я б побігла 😁 Бо так я провтикала місяці життя на окремі дорогі курси і розчарування після них. Наприклад курс по таргету за 2000$, який я просто пройшла, досі згадую і трохи жаба жме😅 Плюс був в тому, що я після перегляду уроків зрозуміла, що не буду таргетологом, але блін, хотілось би до цього дійти не за 80 000 грн, розумієте? 👌🏻 Того мені здається, що одразу пройти кілька напрямків в одному курсі — це кайф🔥 Особливо для тих, хто ще шукає себе і не розуміє, чи йому хочеться писати сценарії, чи монтувати, чи бути СММ в ТікТок, в Reels чи взагалі UGC для брендів знімати.Я коли переглядала, що зараз є на ринку, побачила, що просто немає продуктів, які б давали практичні інструкції та всю необхідну інформацію від 0 до пошуку клієнтів в цих нішах🤯І коли новачок проходить якесь не дуже якісне навчання з одного напрямку, то потім розчаровується, бо треба ще купувати курс по пошуку клієнтів окремо, по просуванню окремо і т.д. І так ходить по колу, ніяк не заробляючи😢Тому вихід з цієї ситуації лише один — йти на хороше комплексне навчання затребуваним професіям в маркетингу (яке я якраз створюю😉). Там будуть і інструкції з пошуку клієнтів і потужна інформація по кожній з професій і навіть детальні уроки про штучний інтелект🤫🫂Вже скоро розповім вам все детально🙌. А поки що поділіться своїм досвідом навчання: які результати ви отримували після курсу та що вам не заходило у продукті? 🤍
Найкраще моє рішення за останні півроку роботи👇🏻 Заповільнитись, перестати гнатись і почати їздити у відпустку надихатись кожні місяць-півтора. І я вам скажу, що для трудоголіка зі стажем — це було прям складно😅Але 2 тижні в Греції в кінці цього літа дали мені розуміння, ЯК я хочу жити і працювати далі, щоб бути щасливою на 100% в своєму проекті. І при цьому досягти всіх фінансових цілей, найближча з яких — будинок під Києвом🏡 Якщо цікаво, який план я побудувала, дайте знати в коментах👌🏻Після цього я взяла паузу, щоб підготувати Академію Маркетингу і Соцмереж так, як я хотіла. Взяла час на навчання і побудову команди. За цей час я нічого активно не продавала, але все одно отримувала оплати з автоматичних продуктів в моєму блозі💫І ще дозу тривожності, бо не впахувати щодня для мене ще поки незвично😂 Але за цей час я тисячний раз впевнилась, наскільки ж правильно я обрала онлайн-сферу 6 років тому. Бо тут як з заліковкою в універі: спочатку ти працюєш на свої активи в онлайні, а потім онлайн працює на тебе, поки ти на площі Сан Марко в Венеції пʼєш кавуньку за 10€🤝😅❤️ І плануєш ще одну подорож через місяць😍 Того давати собі час і відпочинок, щоб досягти успіху — найкраще що ви можете зробити для себе.Ви не втрачаєте, а навпаки здобуваєте, коли спочатку вчитесь, а тільки потім робите. Здобуваєте, коли якісно відпочиваєте. Здобуваєте, коли витрачаєте час на підготовку до чогось нового в житті. Навіть якщо здається, що це не веде до успіху тут і зараз. Якраз в такі моменти і стаються найважливіші зміни, того давайте собі час❤️Я в вас вірю💫
🎯 Найбільша мрія, яку я реалізувала завдяки своїй роботіЗазвичай у таких постах люди розповідають про те, як вони купили машину, квартиру або брендову сумочку і живуть життям своєї мрії. І моя робота також дала мені ці можливості, але я хочу поділитися іншим — нематеріальною мрією, яку я колись навіть не уявляла, як можу досягти. Щоб при цьому ще й квартири і машини купувати😅Сім років тому, коли я тільки починала свою кар'єру, я мріяла про повністю вільний графік і цікаву роботу, де я впливаю на свій фінансовий результат🎯Ще з дитинства мені було складно вставати зранку. У школі я постійно пропускала перші уроки, а в університеті ходила в другу зміну і все одно іноді пропускала перші пари😅Коли я бачила людей, які кожен ранок збираються до офісу, роблять укладку, одягають дрес-код і йдуть на роботу, мені ставало зле від однієї думки про таке життя. Я ніколи не хотіла так жити💫Моя мрія, яка здійснилась завдяки онлайну — це самій визначати свій графік, працювати, коли мені комфортно, коли є енергія, коли я готова вкладатися в роботу. Не думаю, що робота на когось — це щось жахливе. Просто це менша свобода і дохід, на який ти не впливаєш напряму, завжди маєш фінансову стелю. Я знала, що хочу контролювати свій час і жити життя. Іти зранку на каву, вдень на тренування, ввечері на масаж і при цьому класно заробляти. 💸 Їхати у відпустку не 2 рази на рік, а коли захочу і на скільки захочу. Це не означає, що я лінива і хотіла уникнути роботи — на початку я працювала по 12-14 годин на день, і навіть без вихідних. Але я при цьому була щаслива, бо сама собі поставила графік і працювала над проектами, які подобаються. І навіть при такій насиченості роботою в той час, я не вставала рано і ходила посеред дня гуляти. Зараз вже мій бізнес працює на мене і це те, чого, на жаль, не досягають в роботі на когось😔 Тому я дуже вдячна онлайну і блогу, що я здійснила таку важливу для мене мрію❤️🥹 А які у вас мрії та як бачите стратегію їх досягнення? Саме нематеріальні, а повʼязані з організацією вашого життя🤔
🎯 Як стати затребуваним спеціалістом?Неочевидні риси характеру, які допоможуть зі спеціаліста з низьким доходом перейти в лігу затребуваних і високооплачуваних.Часто говорять лише про хардскіли — ваші навички в професії. Але факт у тому, що навіть компетентні спеціалісти не завжди високооплачувані. Вони можуть чудово виконувати свої обовʼязки, але все одно боротися за клієнтів або навіть благати їх купувати. То які ж тоді риси спеціаліста, якому багато платять?💰🖇️ Емпатія — це база!Важливо не просто робити свою роботу добре, а й розуміти емоційний стан клієнта. Коли ви відчуваєте його страхи, настрій, настроюєте спілкування під ці емоції, підтримуєте - клієнт відчуває вашу людяність. Це робить вас спеціалістом, з яким хочуть працювати, і будуть вас рекомендувати, це і впливає на сарафанне радіо.Відсутність емпатії, навпаки, може відштовхнути — особливо, коли під час співбесіди або роботи ви не зчитуєте емоції клієнта.💫 Вміння відстоювати свої кордони — це ще одна важлива риса. Багато хто погоджується на меншу оплату, додаткові завдання, про які не домовлялися, чи взагалі не можуть відмовити клієнту. Якщо ви дозволяєте себе "використовувати", то клієнти це відчувають і не сприймають вас серйозно.Тут важливо навчитися м'яко, але впевнено відмовляти. Я пройшла цей шлях через роботу з психологом — навчилася цінувати свою працю. Якщо ви себе не цінуєте, інші вас теж не будуть цінувати. Дуже проста математика.🔥 Давати більше, ніж очікує клієнт. Це не означає, що потрібно дозволяти порушувати свої кордони або працювати понаднормово. Це про готовність виручити клієнта, надати йому більше цінності в рамках обговорених обовʼязків. Проте важливо знайти баланс — не дозволяти "сісти собі на голову", але й створювати лояльність через додаткову допомогу. Такий підхід формує повагу та прихильність клієнтів. Яка з цих рис, на вашу думку, є найважливішою для переходу в ряд високооплачуваних спеціалістів?🤔
Перший вересень в житті, коли мені не треба на пари 💅😅І вже 7-мий рік, як мені не знадобились синуси, косинуси, тангенси і котангенси🫣 Прекрасне відчуття — займатись лише своїм бізнесом по спеціальності і своїм ментальним ресурсом. Але без навчання я все ж всидіти не можу, тому вирішила з подружкою піти на нове наставництво, щоб дійти до більших обертів проєктів і підняти на новий рівень свій контент💫 Поки забронювала місце і вирішую чи піду в особисту роботу чи в групу🤔 З цілей, які ставлю на цю осінь: 🔥 Побудувати найпотужнішу Академію контент-маркетингу на ринку 🔥 Зʼїздити в Венецію на авто і злітати на море ще раз. І в Франківськ, ніколи там не була) 🔥 Відсвяткувати з коханим 2,5 роки разом 🥹 🔥 Показати вам мою ціль Х, на яку я так довго чекала, вже фінішна пряма🥳 Ставила ще на літо ціль — розбір гардеробу зі стилістом, але переношу на осінь. Щось не хотілось літом збирати якісь образи, бо було спекотно і не до того) Зараз хочеться💅 Які цілі ставите собі (робочі і особисті)? Діліться, обовʼязково здійсняться 💫👇🏻