Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маркетинг та Соцмережі
Añadido 14 jul. 2024

Маркетинг та Соцмережі

@d_kolomys
Número de suscriptores: 7 598
Fotos: 833
Videos: 99
Enlaces: 468
Descripción:
🔹TT блогерський: https://www.tiktok.com/@d.kolomys?_t=8dZvwuTW3ft&_r=1 🔹ТТ експертний: https://www.tiktok.com/@dariya.pro?_t=8dZvctzJz2v&_r=1 🔹Інста: Instagram.com/dariyakolomys 🔹Подкаст: https://open.spotify.com/show/1Al0NNvrYbx1HafucvzTte
Fuente

Маркетинг та Соцмережі | Не виходить знайти нормальну роботу в Україні!»Недавно була на весіллі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маркетинг та Соцмережі Маркетинг та Соцмережі @d_kolomys
883 Vistas/Alcance 2024-11-20 16:43 Mensaje №993
🤯 «Не виходить знайти нормальну роботу в Україні!»Недавно була на весіллі в родичів і зайшла така розмова за столом. Люди просто жаліються на відсутність достойної роботи. Я зразу вирішила перевірити чи справді все так погано, як вони розказують. Бо з тих пір, як я почала стабільно заробляти в онлайні, то живу в трошки іншій реальності🤯 Відкриваю біржу вакансій...🙈 і м'яко кажучи, я у шоці. ❗️Заробітна платня: 8500 грн., 9000 грн., навіть 10000 грн. — і це на керівній посадіОплата вказана за місяць та здебільшого з повною зайнятістю😱Тобто, уявіть, це навіть не оплата за якусь просту роботу без кваліфікації чи особливих навичок. Це посади, на які люди навчаються 5-6 років, потім на роботі несуть відповідальність, мають купу обов'язків! А часто ще й доводиться не лише свою роботу виконувати 🥺 Скоріш за все, і за перепрацювання тут рідко доплачують🙁😰Виходить, що людина витрачає на роботу абсолютно увесь свій час, і не отримує навіть достатньої суми, щоб забезпечити себе на місяць усім необхідним.Відчуваю себе трохи пенсіонеркою😅 але ви бачили ціни у магазинах? Тут якщо банально порахувати комуналку і гроші на дорогу до роботи, то, мабуть, вже й на харчування повноцінно не вистачить😔Як гадаєте, чи можливо прожити на ці гроші? Та яка сума, на ваш погляд, потрібна для більш-менш комфортного життя?