Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛОВБАНК
Añadido 14 jul. 2024

ЛОВБАНК

@cryptota_ua
Número de suscriptores: 1 365
Fotos: 1,070
Videos: 17
Enlaces: 732
Descripción:
Не скучний канал про крипту. Заробіток на крипті, новини, інвестиції, цікаві проекти, стейкінг ... Шлях до 1 000 000$ а може і більше.

👥 Número de suscriptores

1 365
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -29

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

ЛОВБАНК 2024-12-05
КРИПТОТА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 670 25-12-05 09:30
Bank of America попереджає: світ рухається до K-подібної економіки — і це може затягнутися надовго.Що це означає?🔹 Частина секторів і компаній стрімко росте🔹 Інша частина — навпаки падає або стоїть на місціТобто економіка ніби розходиться на дві лінії: одна догори, друга вниз.Чому це важливо для інвесторів: • Загальні показники (ВВП, індекси) можуть виглядати сильними, але всередині — великий дисбаланс. • Ставити все на «ринок в цілому» стає ризикованіше — вузьке коло компаній тягне індекси вгору. • Сектори, які відстають, можуть створювати приховані ризики для портфелів. • Довгостроково це означає: диверсифікація важливіша, ніж будь-коли.Банківські аналітики попереджають: таке розходження може триматися роками.Тобто ми можемо жити в економіці, де одні компанії «летять у космос», а інші — продовжують боротися за виживання.✍️ Думки : зараз всі дивляться на хайпові компанії , коли вони зрозуміють , що очікування занадто далекі від реальності , ліквідність повернеться до звичайних компаній , але AI точно залишиться і буде розвиватися , за цим майбутнє.
👁 488 25-11-29 10:05
Трішки тижневих корисностей для вас 👀Аналіз інвестиційних інструментів Беремо до уваги фонду, консервативні стратегії, мета стабільні накопичення та як аналізувати.Фундаментальний аналіз: Вивчаються фінансові звіти компанії (баланс, прибутки/збитки, звіт про грошові потоки). 📌 Ключові Фінансові Показники та Орієнтири (Норми): P/E (Price to Earnings) – співвідношення ціни акції до прибутку на акцію, показує, наскільки ринок оцінює прибутковість компанії. Норма: 10 до 20 (для зрілих компаній). < 15 може свідчити про недооціненість. Для високотехнологічних компаній зростання P/E може бути вище 30. • P/B (Price to Book) – ціна акції до балансової вартості компанії, допомагає оцінити недооціненість акції. Норма: 1.0 до 3.0. Значення близьке до 1.0 або нижче 1.0 (якщо фінансові звіти надійні) може вказувати на недооціненість. • Дивідендна дохідність – показує, який відсоток від вартості акції компанія виплачує у вигляді дивідендів. Норма: 2% до 5% (для дивідендних інвесторів). Для компаній зростання норма — 0% до 1%. Дохідність вище 6% може бути ризикованою. • Debt/Equity (борг/капітал) – співвідношення боргу компанії до її капіталу; важливо для оцінки фінансової стабільності. Норма: Менше 1.0 (чим нижче, тим краще). У капіталомістких галузях (як-от комунальні послуги) до 2.0 може бути допустимо. • Ріст доходів і прибутку – довгострокова тенденція зростання компанії. Норма: Мінімум 5% річних стабільного зростання протягом 5-10 років. Бажаний показник 8-10% і вище.Обняв🤗
👁 522 25-11-01 08:23
Що ж, пройшов жовтень, підведемо якісь всраті підсумки, щоб щось було)1. Впевнено рухаюсь до своїх фінансових цілей, так так, галєра і всі діла, не те що всі криптани мільйонери і це покривають однією тємкою😁, але в кожного свій шлях, і я радий тому як я муваюсь і росту, в понеділок матиму рев'ю то ж дуже цікаво)2. Що крипта, та висить, просіла так що навіть не дивлюсь, не той пріоритет, на тємки схемки тупо часу немає, зосередженість на основному.3. Щось притух, налізло всяких проблем з здоров'ям, тренування скіпнулись на довший час через це, то ж надіюсь буду фінансово забезпечений але поки стану вільним головне не здохнути нахрен😂4. Бачу як муваються криптанчики за якими слідкував, красавчики, я обрав інший шлях і ще ніразу не пожалів, мені подобається як все йде, стабілізується, відчуваю себе як ніколи живим. То ж респектос всім хто по свому виходить з життєвої петлі.5. Про погане не будемо, про війну, ТЦК і тп, бо тут можна застрягнути надовго, допомагайте і все буде, допомога може бути різною але має бути, де б ви не були чи вдома чи в пошуках кращої долі закордоном. КОжен мувається як вважає за потрібне, нуль питань. А гівноїди вони і так всюди, чи вдома чи десь в європах.6. Аерогриль тємка ппц)Чи щасливіший я стаю - звісно що так, чи жалію я про свої рішення - абсолютно ні. Відчуття фомо взагалі пропало, режим хоч і стресовий але в рамках розумного, то ж так, картинка можливо не така пафосна, але хіба в цьому суть? Не бійтесь щось міняти.А що у вас?
👁 486 25-05-20 06:06
🫡 BTC по $1mln, АЛЬТСЕЗОН, акції, думки по ринку.Йов йов криптанчики, шо ви тамка?Сьогодні побалакаємо про риночок, моє хуйове бачення і план.1. Тємки схемкиЦим треба жити і займатись 24/7, воно окуповується для тих кому такий формат підходить, мені не сильно, тому я прийняв рішення рухатись в сторону свого розвитку, кар'єри. Я не люблю щось впарювати, сидіти і дрочитись постійно в одній кімнаті з дрочерами напівмоскалями які толерують любе за $$$ і туплять цілими днями над іграми, картинками тощо, що відповідає рівню розвитку 5 річки.Мене вабить щось стабільне, це не так профітно в результаті але базово, ось цьому доказ бінанс альфа, фарм і тп.2. BTC по $1mlnЄ купу дрочерів які в то вірять, в ті магічні цифри, і на тому будують своє та життя інших, я в цей булшіт не вірю. Ну по перше, потрібне ютіліті і тп, те що це хедж актив і тп мене не влаштовує, камон, при такій ціні, капіталізаця майже 40% всього SNP 500 які по факту керують світом (технології, виробництво тощо), ну це абсурд, якісь 200к - цілком ймовірно в цьому "циклі" не фист більше. Зніміть рожеві окуляри, включіть критичне мислення.3. АЛЬТСЕЗОНМожна очікувати ближче зими, ну так щоб глобально а не локал наратив, який може рости при такій домінації. <50% домінації і щось тай виросте, фікс і го дальше.4. АКЦІЇОсь це вже тємка цікава, особливо коли це стає доступним просто за USDTДоволі прогнозовано, дивіденди тощо, з цим можна будувати пасив, хоча квартири у Львові та й не тільки завжди в ціні.5. ПЛАНЗавжди має бути, при любих розкладах, чи настав той магічний альсезон, ріст токену чи ще щось, де фіксуєте, що робите і тп. Якщо ж все по пизді не по плану, теж має бути такий сценарій, з розумом, DCA, чи що вам підходить. Сліпо в щось вірити тупо.6. ВИЖИВЕ НАЙСИЛЬНІШИЙБільшість нашого шлаку вимре і ринок очиститься, має бути щось що приносить $$$ а не просто якесь умовне L2 гівно з проторговочкою в 100к за день і заробітком на комсах 1к в день а капа лярд, це вже історія, то ж наратив чи мем цікавіший завжди в рази, там хоч зрозуміла ідея. Шукайте те, що можливо не таке вигідне по % у вашій голові, зате з кешфловом і апсайдом, це завжди цінується, це живе.7. НЕ БІЙТЕСЬРебаланс, закриття в мінус, тощо. Це нормальна практика, ви всього ніколи не знатимете, то ж виправити помилку зайжди норм ідея (якщо це явна помилка)З вами був капітан очевидність, лайк, підписка, послати нах😂
👁 502 25-03-15 21:45
Тут один не останній тіпочок в крипті, висловив цікаву думку про те, чому ETH лайно (його оригінальний твіт)🟧L2s псують UX фрагментованою ліквідністю та поділом.🟧L2s формують ETH із централізованими секвенсорами, скидаючи сотні мільйонів ETH.🟧USDe із буквально мільярдами доларів постійного тиску на короткі позиції.🟧Ланцюжки конкурентів пропонують кращий UX та UI з кращою швидкістю та завершеністю.🟧Ланцюжки конкурентів фактично підтримують свої найбільші програми замість того, щоб намагатися бути нейтральними.🟧Дорожня карта масштабування Ethereum переважно "нічого не робити і подивитися, чи зможуть L2s виправити наші проблеми".🟧Хто взагалі представляє ethereum? Досі найбільшими захисниками були подкастери, а не інженери.🟧Я маю на увазі, що не знаю жодної іншої команди, яка хотіла б розгорнутись на Ethereum, це майже завжди Solana, Avalanche, Base (троянський кінь ETH), (або Sonic - моя думка, звичайно, упереджена до цього).🟧XRP та інші "монети США", Tron, величезна сила волі Джастіна, і на даний момент усі знають, що немає меж злочину, на який він готовий піти, щоб зробити Tron кращим. Чорт, я не інвестую, але якби інвестував, я вибрав Solana, Tron, навіть XRP замість ETH.
👁 431 25-01-27 10:33
Корисна інформація від ЛОВБАНКу🔥Оскільки тема тижня - ФАНДІНГ, і дуже багато запитань, відповідатиму на деякі публікаціями, які допоможуть вам.Отже, сьогодні поговоримо про КОМІСІЮ ФАНДІНГУ❗️🟢Комісія фандінгу (Funding Fee) на криптобіржах зазвичай нараховується в момент оновлення фандінгового періоду, а не під час відкриття позиції. Якщо ви відкриваєте позицію безпосередньо перед завершенням фандінгового інтервалу, то:🟧Якщо позиція відкрита до моменту розрахунку фандінгу – вам буде нараховано або списано комісію фандінгу залежно від того, яка сторона (лонг чи шорт) сплачує або отримує фандінг.🟧Якщо позиція відкрита після моменту розрахунку фандінгу – комісія за цей період не буде нарахована для вашої позиції.🟢З цього випливає наступне:🟧Не обов'язково заходити одразу як таймер оновився🟧Але слід враховувати те, що набір позиції може зайняти певний проміжок часу, щоб не спотикнутись, набирайте не за 2хв до завершення😎🟧Фандінг часто може змінюватись залежно від ринкової ситуації, тому зайшовши одразу на початку, в результаті арбітраж може бути зовсім не таким який ви очікували.🟧На різних біржах може бути різний час нарахування, 8-6-4-2-1 година, слід уважно за цим слідкувати.Всіх обняв🤗Лайк, репост, зірочки😏
👁 306 24-11-24 22:04
🤔Стан потокуХей хей криптанчики, потянуло поділитись з вами трішки планами та чим займався на вихідних.Перш за все, цілий тиждень читав/слухав книжки, це мені дуже допомагає ввійти в ритм, згадати про певні формування речей, почерпнути щось нове і тп.Чому це робив? Я люблю коперсатись в собі, ставати на рейки продуктивності, тай загалом навчатись, не люблю бути тупим😁Я сильно відчував потребу в змінах, і таке дається мені не завжди просто, але здається я таки знайшов те що шукав.Перш за все, виставив пріоритети, що я хочу робити, в якому напрямку рухатись та розвиватись. Дальше опрацював те, що мене постійно збиває в досягенні цілей, мети... і ближче до вихідних почав цього позбуватись. Я людина системна, люблю передбачувані сценарії ну і звісно які можна +- спрогнозувати, і це бігання тудим сюдим (а крипта дуже часто це вимагає) постійно мене збиває + ситуація в країні тощо. І ось до вечора неділі я таки позбувся 90% всіх відволікаючих чинників, просто раз і назавжди попрощався з ними, тепер є шлях, важкий, тернистий але я цьому радий.Я зрозумів точно, що я там де маю бути, мені це подобається, я хочу більше, значно більше.Завтра приступаю до глобального плану не чекаючи цих всяких нових років і тп. Жосткий манімейкінг, тайм/таск менеджмент, короче нова версія, дуже і дуже голодна версія, відчуваю себе ніби перейшов від термінатора Т800 до Т1000😎Буду робити більше контенту, проконсультуюсь з успішними людішками, буду ставати на рейки міні медійності, світити своїм старим писком😙Більше маштабних проєктів.Стаю на рейки потоку🔥Я взагалі подумав, що мене пре ділитись такими простими речима та роздумами, накидайте реакцій, якщо хотіли б бачити в стрічці деколи такі сторіси, аля щоденник чи що.Всіх обняв. ЇБШ ЇБШ🤟