Fuente
ЛОВБАНК | Стан потокуХей хей криптанчики, потянуло поділитись з вами трішки план...
306 Vistas/Alcance
2024-11-24 22:04
Mensaje №1825
🤔Стан потокуХей хей криптанчики, потянуло поділитись з вами трішки планами та чим займався на вихідних.Перш за все, цілий тиждень читав/слухав книжки, це мені дуже допомагає ввійти в ритм, згадати про певні формування речей, почерпнути щось нове і тп.Чому це робив? Я люблю коперсатись в собі, ставати на рейки продуктивності, тай загалом навчатись, не люблю бути тупим😁Я сильно відчував потребу в змінах, і таке дається мені не завжди просто, але здається я таки знайшов те що шукав.Перш за все, виставив пріоритети, що я хочу робити, в якому напрямку рухатись та розвиватись. Дальше опрацював те, що мене постійно збиває в досягенні цілей, мети... і ближче до вихідних почав цього позбуватись. Я людина системна, люблю передбачувані сценарії ну і звісно які можна +- спрогнозувати, і це бігання тудим сюдим (а крипта дуже часто це вимагає) постійно мене збиває + ситуація в країні тощо. І ось до вечора неділі я таки позбувся 90% всіх відволікаючих чинників, просто раз і назавжди попрощався з ними, тепер є шлях, важкий, тернистий але я цьому радий.Я зрозумів точно, що я там де маю бути, мені це подобається, я хочу більше, значно більше.Завтра приступаю до глобального плану не чекаючи цих всяких нових років і тп. Жосткий манімейкінг, тайм/таск менеджмент, короче нова версія, дуже і дуже голодна версія, відчуваю себе ніби перейшов від термінатора Т800 до Т1000😎Буду робити більше контенту, проконсультуюсь з успішними людішками, буду ставати на рейки міні медійності, світити своїм старим писком😙Більше маштабних проєктів.Стаю на рейки потоку🔥Я взагалі подумав, що мене пре ділитись такими простими речима та роздумами, накидайте реакцій, якщо хотіли б бачити в стрічці деколи такі сторіси, аля щоденник чи що.Всіх обняв. ЇБШ ЇБШ🤟