Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛОВБАНК
Añadido 14 jul. 2024

ЛОВБАНК

@cryptota_ua
Número de suscriptores: 1 365
Fotos: 1,070
Videos: 17
Enlaces: 732
Descripción:
Не скучний канал про крипту. Заробіток на крипті, новини, інвестиції, цікаві проекти, стейкінг ... Шлях до 1 000 000$ а може і більше.
Fuente

ЛОВБАНК | BTC по $1mln, АЛЬТСЕЗОН, акції, думки по ринку.Йов йов криптанчики, шо...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛОВБАНК ЛОВБАНК @cryptota_ua
486 Vistas/Alcance 2025-05-20 06:06 Mensaje №2238
🫡 BTC по $1mln, АЛЬТСЕЗОН, акції, думки по ринку.Йов йов криптанчики, шо ви тамка?Сьогодні побалакаємо про риночок, моє хуйове бачення і план.1. Тємки схемкиЦим треба жити і займатись 24/7, воно окуповується для тих кому такий формат підходить, мені не сильно, тому я прийняв рішення рухатись в сторону свого розвитку, кар'єри. Я не люблю щось впарювати, сидіти і дрочитись постійно в одній кімнаті з дрочерами напівмоскалями які толерують любе за $$$ і туплять цілими днями над іграми, картинками тощо, що відповідає рівню розвитку 5 річки.Мене вабить щось стабільне, це не так профітно в результаті але базово, ось цьому доказ бінанс альфа, фарм і тп.2. BTC по $1mlnЄ купу дрочерів які в то вірять, в ті магічні цифри, і на тому будують своє та життя інших, я в цей булшіт не вірю. Ну по перше, потрібне ютіліті і тп, те що це хедж актив і тп мене не влаштовує, камон, при такій ціні, капіталізаця майже 40% всього SNP 500 які по факту керують світом (технології, виробництво тощо), ну це абсурд, якісь 200к - цілком ймовірно в цьому "циклі" не фист більше. Зніміть рожеві окуляри, включіть критичне мислення.3. АЛЬТСЕЗОНМожна очікувати ближче зими, ну так щоб глобально а не локал наратив, який може рости при такій домінації. <50% домінації і щось тай виросте, фікс і го дальше.4. АКЦІЇОсь це вже тємка цікава, особливо коли це стає доступним просто за USDTДоволі прогнозовано, дивіденди тощо, з цим можна будувати пасив, хоча квартири у Львові та й не тільки завжди в ціні.5. ПЛАНЗавжди має бути, при любих розкладах, чи настав той магічний альсезон, ріст токену чи ще щось, де фіксуєте, що робите і тп. Якщо ж все по пизді не по плану, теж має бути такий сценарій, з розумом, DCA, чи що вам підходить. Сліпо в щось вірити тупо.6. ВИЖИВЕ НАЙСИЛЬНІШИЙБільшість нашого шлаку вимре і ринок очиститься, має бути щось що приносить $$$ а не просто якесь умовне L2 гівно з проторговочкою в 100к за день і заробітком на комсах 1к в день а капа лярд, це вже історія, то ж наратив чи мем цікавіший завжди в рази, там хоч зрозуміла ідея. Шукайте те, що можливо не таке вигідне по % у вашій голові, зате з кешфловом і апсайдом, це завжди цінується, це живе.7. НЕ БІЙТЕСЬРебаланс, закриття в мінус, тощо. Це нормальна практика, ви всього ніколи не знатимете, то ж виправити помилку зайжди норм ідея (якщо це явна помилка)З вами був капітан очевидність, лайк, підписка, послати нах😂