Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛОВБАНК
Añadido 14 jul. 2024

ЛОВБАНК

@cryptota_ua
Número de suscriptores: 1 365
Fotos: 1,070
Videos: 17
Enlaces: 732
Descripción:
Не скучний канал про крипту. Заробіток на крипті, новини, інвестиції, цікаві проекти, стейкінг ... Шлях до 1 000 000$ а може і більше.
Fuente

ЛОВБАНК | Що ж, пройшов жовтень, підведемо якісь всраті підсумки, щоб щось було)...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛОВБАНК ЛОВБАНК @cryptota_ua
522 Vistas/Alcance 2025-11-01 08:23 Mensaje №2287
Що ж, пройшов жовтень, підведемо якісь всраті підсумки, щоб щось було)1. Впевнено рухаюсь до своїх фінансових цілей, так так, галєра і всі діла, не те що всі криптани мільйонери і це покривають однією тємкою😁, але в кожного свій шлях, і я радий тому як я муваюсь і росту, в понеділок матиму рев'ю то ж дуже цікаво)2. Що крипта, та висить, просіла так що навіть не дивлюсь, не той пріоритет, на тємки схемки тупо часу немає, зосередженість на основному.3. Щось притух, налізло всяких проблем з здоров'ям, тренування скіпнулись на довший час через це, то ж надіюсь буду фінансово забезпечений але поки стану вільним головне не здохнути нахрен😂4. Бачу як муваються криптанчики за якими слідкував, красавчики, я обрав інший шлях і ще ніразу не пожалів, мені подобається як все йде, стабілізується, відчуваю себе як ніколи живим. То ж респектос всім хто по свому виходить з життєвої петлі.5. Про погане не будемо, про війну, ТЦК і тп, бо тут можна застрягнути надовго, допомагайте і все буде, допомога може бути різною але має бути, де б ви не були чи вдома чи в пошуках кращої долі закордоном. КОжен мувається як вважає за потрібне, нуль питань. А гівноїди вони і так всюди, чи вдома чи десь в європах.6. Аерогриль тємка ппц)Чи щасливіший я стаю - звісно що так, чи жалію я про свої рішення - абсолютно ні. Відчуття фомо взагалі пропало, режим хоч і стресовий але в рамках розумного, то ж так, картинка можливо не така пафосна, але хіба в цьому суть? Не бійтесь щось міняти.А що у вас?