💵 Торгуємо на ORANGEX та забираємо бонуси за торгівлю➡️ Всім привіт друзі, тестуємо нову біржу яка виходить на ринок СНГ. Вийшло домовиться з ORANGEX за невелике промо з ваучерами на ф'ючи без обмеження по плечу та вирахуванням 50%. Але потрібно пройти KYC, щоб отримати реварди.📝 Інструкція:1️⃣ Реєструємо акаунт + проходимо KYC2️⃣Реєструємось в промо та робимо депозит ≥ 50$ на баланс фьючерсів за це отримуємо ваучер на $50, який можна використовувати 50/50 із реальними коштами. По суті – подвоєння вашого плеча за рахунок біржі.🟢 Ексклюзивна рулетка: Битва за реальний USDT!Серед усіх трейдерів, хто залетить по моєму посиланню, буде розіграний призовий фонд в USDT. Чим вищий ваш обсяг, тим жирніші шанси забрати топові місця.🏆 Сітка нагород (Реальний кеш!):
🔺 1 місце — $300 (потрібен об'єм $1М. Зробите в соло - заберете без конкурсу).🔺 2 місце — $150 (об'єм від $300к. Розіграш серед тих хто виконав).🔺 3 місце — $100 (об'єм від $200к. 1 переможець).🔺 4 місце — $70 (об'єм від $140к. 1 переможець).🔺 5 місце — $50 (об'єм від $100к. 1 переможець).🔺 6 місце — $40 (об'єм від $80к. 1 переможець).🔺 7-20 місця — по $20 (об'єм від $40к. Виберемо 14 переможців).
🗓 Дедлайн: 9 квітня в 00:00 по UTC+3🤑 Нагороди за обсяг будуть нараховані протягом 5 робочих днів після кінця промо.❗️ТУТ будуть підсумки рулетки з пулом 1000 USDT 🤔 OrangeX зараз активно заходить на ринок, і такі промо - чудовий спосіб підняти чуть бабок. Ви заходите зі своїми $50, отримуєте ще $50 зверху ваучером та крутите об'єм. Якщо потрапляєте в топ за обсягом серед своїх — забираєте USDT, які можна виводити
💰 Роздали поінти за сьомий тиждень фарму від Genius та НОВИЙ ІВЕНТ на 1.2х📝 Що по статистиці сьомого тижня:✅ За 700к об'єму на споті дали 4298 токенів $GP✅ Витрати: 406$ 🤦♂️На цьому тижні роздали прям дуже хуйово, підросли сильно об'єми🤑 Загалом за 7 тижнів фарму маю 13,893 токенів $GP з витратами 850$(тобто 0.06$ за поінт або 120 млн FDV)📰 Статистика минулого тижня ПОСТ БУВ ТУТ та детально про проект ТУТ і ТУТ1️⃣ Заходите за посиланням(хто по моїй рефці буде крутити, ще додатковий БОНУС в USDT для вас від мене)2️⃣ Підключаємо EVM гаманець - Deposit - поповнюємо рахунок в USDT( можна прям з біржі)3️⃣ Переходимо у вкладку SWAP - SWAP+BRIDGE - далі обираємо USDT BEP-20 і свапаємо на USDC - BEP-20 і таким чином набиваємо об'єм❗️Також запустили новий івент де за свап USDT-BNB (до 10к сайз свапа має бути), ви отримуєте мультиплікатор 1.2х(до цього було 0.5х), та як пишуть в анонсі зменшили комісії на свапи на 70%
🤔 На цьому тижні спробую покрутити саме USDT-BNB має бути вигідно щоб набрати поінти і напевно це буде останній тиждень, тому що бачу що метрики в них ростуть, прибігли люди з опініону і єбошать об'єми, але навіть якщо так отримати 2-3х на витрачені бабки непоганоЗакликаю вас блядь брати і ЄБОШИТИ тому що TGE вже 12 КВІТНЯ! 💰 Найкраща РЕФЕРАЛКА З ПОВЕРНЕННЯМ 20% КОМІСІЇ - ТУТ
⚡ GENIUS – ГЕМ про який мало хто говорить ❗️ Слухайте сюди, бо зараз буде інформація яку ви майже ніде не знайдете:Логан Пол продав свою покемон-картку за ~16.5 лямів баксів → купив її чувак з Solari Capital (150m$ в управлінні) → і виявляється цей чувак + Алекс Клокус (Forbes 30 under 30) → безпосередньо фаундери в Genius TerminalА за всім стоїть наш CZ (так, той самий з Aster, який вміє робити +100500% тим хто встиг)
📝 Що маємо по фактах:1️⃣200 млн поінтів усього2️⃣10 млн на тиждень роздають3️⃣комісія 0.05% на стейблах (0.3% на щитках)4️⃣FDV планують ~500M → будуть на Binance (чутки сильні)5️⃣перший дроп ~8-10% як в Aster6️⃣тоді оцінка поінта на зараз ~0.20–0.25$ (залежно від фарму)➡️ Місяць тому за $100 комісії можна було 8–10к поінтів нафармити легко. Зараз за ті самі $100 — виходить 1.5–2к, тому що народу прийшло більше.💪 Найкращий фарм зараз: стейбли з ×0.5, але комісія в 6 разів менша → 0.05–0.06$ за поінт виходить топ.👨💻 У мене тейки прості:🔝 В СНГ не шилять🔝 CZ на адвайзе. Aster case study🔝 TGE до 12 квітня🔝 Математика зрозуміла💰 Найкраща РЕФЕРАЛКА З ПОВЕРНЕННЯМ 20% КОМІСІЇ - ТУТ
💰 Роздали поінти за четверту неділю фарму від Genius📝 Що по статистиці четвертого тижня:✅ За 200к об'єму на споті дали 2984 токенів $GP✅ Витрати: 116$ На цьому тижні роздали більше чим на минулому, тому воркаємо🤑 Загалом за 4 тижні фарма маю 5557 токенів $GP з витратами 336$📰 Статистика минулого тижня ПОСТ БУВ ТУТ та детально про проект ТУТ1️⃣ Заходите за посиланням(хто по моїй рефці буде крутити, ще додатковий БОНУС в USDT для вас від мене)2️⃣ Підключаємо EVM гаманець - Deposit - поповнюємо рахунок в USDT( можна прям з біржі)3️⃣ Переходимо у вкладку SWAP - SWAP+BRIDGE - далі обираємо USDT BEP-20 і свапаємо на USDC - BEP-20 і таким чином набиваємо об'єм
🤔 Смарт хоча б набити 50к зараз, по математиці ціна 1 токену GP має бути мінімально 0.4$ що на зараз дає вам апсайд в 3-5х, а ще не забуваємо що я вам поверну частину витрат, тому не пропускайте цей ГЕМ ❓ Чому варто бігти і крутити цей проект?➕ Всього роздадуть 200 млн токенів $GP з яких залишилось 105 млн зараз(дають по 10 млн на тиждень)➕ TGE буде в будь-який момент до 12 квітня➕ Є інвест від фондів 6 млн$ та свіжа інкубація Binance➕ І один з важливих фактів Advisor проекту CZ, який пушить їх в твіттері, дуже схоже з Opinion по вайбу➕ А і зараз момент коли воно працює криво, косо, саме в такі моменти треба і їбати проекти поки не прийшло багато гоїв і фарм став не вигідний💰 Найкраща РЕФЕРАЛКА З ПОВЕРНЕННЯМ 20% КОМІСІЇ - ТУТ
💻 Хочу поділитися стисло, що відпрацьовую я на такому ринку?По-перше це Perp-DEX:1️⃣ Variational - код OMNIEK0ZBZI1 кручу по чуть, важкий фарм з утриманням позицій, по 3-4 поінта отримую і нормально🟢Нафармлено: 198 поінтів 🟢Витрати: 600$ 💵ОТС: 5-15$ за поінт🗓 Лістинг: липень - листопад2️⃣ Extended - також вифармив скільки міг, поки це було дешево, зараз виходить як на мене дороге, але якщо у вас гарний банк, то можно домовитися і нафармити по 1$ дохуя поінтів, я дам вам контакт людей які це зроблять для вас під інвест🟢Нафармлено: 776 поінтів🟢Витрати: 650$ 💵ОТС: 2,5-3$ за поінт🗓 Лістинг: квітень-червень3️⃣ Ethereal - кому треба код пишіть в особисті, тут ще можна і зараз фармити, виходить нормально, просто дельта-нейтрально фармите і номально вийде поінтів🟢Нафармлено: 115к поінтів🟢Витрати: 200$ 💵ОТС: невідомо🗓 Лістинг: листопад-грудень4️⃣ GRVT - розповідав вже давно про нього, зараз іде другий сезон, вифармив все в першому сезоні🟢Нафармлено: 4370 токенів🟢Витрати: 200$ 💵ОТС: 10-15$ за поінт другого сезону 🗓 Лістинг: квітень-червень5️⃣ Nado - можливо самий цікавий перп-декс на даний момент, так як, тут буде дроп саме токену INK біржі Кракен, мінімально цілив би в 1 млрд.FDV по виходу токену, поки що розбираюсь з механікой фарму, за перший тиждень фарму вийшло дуже дорого, але кому буде цікаво, буду розписувати як буду фармити далі🟢Нафармлено: 250 поінтів🟢Витрати: 625$ 💵ОТС: невідомо(але буде ДОХУЯ)🗓 Лістинг: листопад-грудень6️⃣ EdgeX - залетів недавно саме в PRE-TGE сезон, тут ахуєнна математика саме на мульти, зараз щоб отримати два ікси на вкладені кошти, хто захоче пофармити, можу в коментарі розписати як нафармити нормально і отримати потенційні 1.5-2х на витрати🟢Нафармлено: 91 XP🟢Витрати: 154$ 💵ОТС: 3.5-4$ за 1 XP очікую🗓 Лістинг: лютий - березень❗️Стратегія фарму в ЧАТІ
🤔 По перпам все що робив і роблю написав, надіюсь вам це було корисно, можливо зараз мій балік зменьшився і я вклав бабки в прокрут цих всіх проектів але потенційно заробити пару іксів на вкладені гроші для мене важливіше, ризк-ревард для мене ТОП
💎 Ну і ГЕМ про який я вам пишу, але ніхто не хоче його робити це Genius, все розписував в минулих постах ТУТ, ТУТ І ТУТ🟢Нафармлено: 2573 токенів $GP🟢Витрати: 220$ 💵ОТС: очікую 0.4$+ за один токен🗓 Лістинг: до 12 квітня🤑 БУДУ ВДЯЧНИЙ ЗА РЕПОСТИ І ВАШІ 🔥РЕАКЦІЇ
💰 Роздали поінти за третю неділю фарму від Genius📝 Що по статистиці третього тижня:✅ За 215к об'єму на споті дали 1823 токенів $GP✅ Витрати: 160$ 🤑 Загалом за два тижні фарма маю 2465 токенів $GP з витратами 220$📰 Статистика минулого тижня ПОСТ БУВ ТУТ та детально про проект ТУТ1️⃣ Заходите за посиланням(хто по моїй рефці буде крутити, ще додатковий БОНУС в USDT для вас від мене)2️⃣ Підключаємо EVM гаманець - Deposit - поповнюємо рахунок в USDT( можна прям з біржі)3️⃣ Переходимо у вкладку SWAP - SWAP+BRIDGE - далі обираємо USDT BEP-20 і свапаємо на USDC - BEP-20 і таким чином набиваємо об'єм
🤔 Смарт хоча б набити 50к зараз, по математиці ціна 1 токену GP має бути мінімально 0.4$ що на зараз дає вам апсайд в 3-5х, а ще не забуваємо що я вам поверну частину витрат, тому не пропускайте цей ГЕМ ❓ Чому варто бігти і крутити цей проект?➕ Всього роздадуть 200 млн токенів $GP з яких залишилось 105 млн зараз(дають по 10 млн на тиждень)➕ TGE буде в будь-який момент до 12 квітня➕ Є інвест від фондів 6 млн$ та свіжа інкубація Binance➕ І один з важливих фактів Advisor проекту CZ, який пушить їх в твіттері, дуже схоже з Opinion по вайбу➕ А і зараз момент коли воно працює криво, косо, саме в такі моменти треба і їбати проекти поки не прийшло багато гоїв і фарм став не вигідний💰 Найкраща РЕФЕРАЛКА З ПОВЕРНЕННЯМ 20% КОМІСІЇ - ТУТ
💰 Новий гем від CZ?Отже, проект є трейдингом термінал/агрегатор, що підтримує на даний момент Solana і BNB Smart Chain мережі. Основна мета: зробити торговий досвід безшовним і спрощеним, проти CEX, але із збереженням повного контролю користувачів над своїми средствами.Я не впевнений, наскільки CZ як адвайзер - вагомий аргумент (власне, ось його думка з приводу Genius). Але останній кейс, коли він теж впливав на бізнес як адвайзер - Астер (власне, ось їх думка з приводу Genius). Якщо коротко про саму платформу, то це агрегатор, через який ми можемо:✅ Торговать на Aster (та фармити поінти астера)✅ Торговать на Hyperliquid ✅ Торговать спот (просто свапи)✅ Депати з різних мереж, не обмежуючись BNB CHAIN💵 Ввели комісію, яка залежить від твоїх обсягів (знижується з 0.3 до 0.1%). Але є варіант просто свапати стейбли по 0.05%➡️ Поінти за рефералку більше не працюють. Тепер вони просто шарять ревенью від рефів, а поінти щоб набити - треба самому робити свапи (вони тепер нараховують тільки за спот). При цьому за свапи в стейблах отримуєш у 2 рази менше поінтів (поки що все одно виглядає як ГЕМ) 📝 Найголовніші деталі:✅ TGE до 12 квітня✅ Роздали 75.000.000 $GP✅ Роздадуть ще 125.000.000 $GP (по 10м кожний тиждень). Рахуватимуть лише обсяги на споті✅ Нехай вийдуть по $500m FDV (з урахуванням адвайзерства Сізого та лістингу на Бінансі - сильно дешевше не чекаю)✅ Нехай на перший дроп 15%✅ Тоді рахуй $GP за $0.4❗️ Кому цікавий проект використовуйте пліз мою РЕФЕРАЛОЧКУ, зараз конкуренції там немає, думаю нам гарно насиплять бабок
🤑 Придивляємось до IMU після TGE➡️ Вчора токен залістили на Bybit, Gate, MEXC, Coinbase та Bitget. На Bitget, до речі, запустили лаунчпул, де можна отримати додаткові IMU — кому цікаво, можете взяти участь.📝 Immunefi — перша Security Operating System – платформа, розроблена для безпеки Web3. Проект допомагає захищати протоколи від різних атак і ставить за мету зробити DeFi безпечнішим, ніж TradFi, вже до 2030 року.💰 Нещодавно проект проводив сейл на CoinList в якому ми приймали участь, а також IEO на Gate, на якому зібрали $71М з перепідпискою 28,4х.❗️Utility токена IMU:🟢Використовується в екосистемі проекту для масштабування, що дозволяє захищати все більше Web3-проектів.🟢За стейкінг власники отримують додаткові бонуси та різні плюшки всередині екосистеми.🟢Знижки на послуги та доступ до преміум-функцій платформи, а також інші можливості.
🤔 Загалом проект з робочим продуктом і будується довкола безпеки у крипті, допомагаючи вирішувати одну з головних проблем індустрії. 😳 Також, судячи з посту від кофаундера WLFI, вони є партнерами WLFI, тому варто додати IMU в watchlist і слідкувати за проектом (усі доступні торгові пари ТУТ). DYOR!
💵 Завтра у нас два лістинга Sentient та Immunefi1️⃣ Старт торгів Sentient ($SENT) на Binance Alpha 🗓 Вже завтра, 22 січня о 12:00 за Києвом стартують торги токеном $SENT.➡️ Для власників Prime Sale Keys: Якщо ви клеймили ключі - перевіряйте свій баланс. Токени будуть доступні для торгівлі одразу після лістингу
🤑 Нагадаю у мене з Binance +230$ вийде чистими з двух акаунтів
2️⃣ Клейм Immunefi, для тих хто приймав участь у сейлі на Coinlist 🗓 Завтра о 16:00 можемо продати наші токени на Bybit, Bitget, Gate, MEXC та Kucoin + маємо $IMU в дорожній карті Coinbase. ‼️ Клейм відкривається завтра з 15:53 на майданчику Magna і щоб не втрачати час рекомендую зареєструватись вже сьогодні. 🌐 Сайт не працює без ВПН, мені підійшов Цей, країна - Румунія;🔗 Переходимо на Magna, Login через пошту, яка зареєстрована на Коінлісті і бачимо нашу алокацію;💰 Клейм на гаманець, який вказували про покупці. Мережа ETH, тому одразу закиньте пару $. Далі з нього відправляємо на біржу;
💸 Нагадую, фінальна ціна за токен склала $0.01177. Дайте 2Х
☕️ Що у нас по PerpDex?1️⃣ Variational Omni — відчуваю гемVariational — це p2p-протокол, де трейдери напряму торгують деривативами, а система сама перевіряє угоди та проводить розрахунки — без бірж і посередників.➡️ Найважливіше:• Нульова комісія• Рефанд збитків: 2–4% шанс повернути мінус при закритті угоди• 489 маркетів, у майбутньому — RWA• Ліквідність агрегується з CEX, DEX, DeFi та OTC → вузькі спреди• Токен $VAR підтверджений• Проєкт залучив $11.8M, ключовий інвестор — Coinbase
Моя стратегія фарму:🟢Відкриваю позиції де малий OI(від 30-100к$) та тримаю весь тиждень, просто робити об'єм тут не вигідно, ви отримаєте поінтів дуже мало🟢Звісно при виборі позиції дивіться на капіталізацію, щоб при хеджуванні вас не винесли🟢Також слідкуємо за фандінгом, іноді вдається хеджити в + фандінг💵 Що по вартості токена та даті виходу?Під постом я прикладу табличку зі всіма розрахунками, але в найгіршому випадку 10$ за поінт буде(я очікую 30$+ за поінт), а це прям ДОХУЯ, при тому що комісії нульові, а проект з нормальними інвестиціями і сильно відрізняється від інших перп-дексів. ФУЛЛ СТАВКА НА Variational ✍️ Що робимо:• Проходимо реєстрацію — СЮДА• Набиваємо обʼєми, торгуємо, хеджуємо позиції💪 LET'S FUCKING GO!!!)2️⃣ ExtendedExtended — це гібридна біржа з лімітними ордерами, де обробка угод відбувається поза блокчейном, що дає високу швидкість і кращу ліквідність.➡️ Найважливіше:• Команда Revolut (великий банк Європи)• Близько $2b щоденного обʼєму• Готується дроп у Q1 2026• Також у проєкту є vault з 18,25% APR за останні 30 днів; більше того, його можна забустити до 30–40% APR, якщо торгувати на платформі та лутати поінти• Проєкт залучив $6.5M
✍️ Що робимо:• Проходимо реєстрацію — СЮДА• Набиваємо обʼєми, торгуємо, хеджуємо позиції3️⃣ Ethereal➡️Найважливіше:• Проєкт усе ще early• Обʼєм — $3B+• Відкритий інтерес — $160M+• USDe TVL — $67M+• З грудня 2025 року обʼєми зросли на 70%• Низька конкуренція
✍️ Що робимо:• Проходимо реєстрацію — ТУТ або ТУТ• Набиваємо обʼєми, торгуємо, хеджуємо позиції
🤔Особисто я роблю основний акцент на Variational, бо в нього хороші метрики, сильний бекграунд, хороша команда й адекватне ставлення до юзерів. Самих юзерів зараз мало — ми на early-стадії. Інші 2 проєкти відпрацьовую в звʼязці, хеджуючи позиції або відкриваючи дельта-нейтральні. Після Lighter ці перпи — одні з найсмартовіших