Fuente
🇺🇦 КриптанUA | ️ Що у нас по PerpDex?1️⃣ Variational Omni — відчуваю гемVariational —...
986 Vistas/Alcance
2026-01-14 13:26
Mensaje №6004
☕️ Що у нас по PerpDex?1️⃣ Variational Omni — відчуваю гемVariational — це p2p-протокол, де трейдери напряму торгують деривативами, а система сама перевіряє угоди та проводить розрахунки — без бірж і посередників.➡️ Найважливіше:• Нульова комісія• Рефанд збитків: 2–4% шанс повернути мінус при закритті угоди• 489 маркетів, у майбутньому — RWA• Ліквідність агрегується з CEX, DEX, DeFi та OTC → вузькі спреди• Токен $VAR підтверджений• Проєкт залучив $11.8M, ключовий інвестор — Coinbase
Моя стратегія фарму:🟢Відкриваю позиції де малий OI(від 30-100к$) та тримаю весь тиждень, просто робити об'єм тут не вигідно, ви отримаєте поінтів дуже мало🟢Звісно при виборі позиції дивіться на капіталізацію, щоб при хеджуванні вас не винесли🟢Також слідкуємо за фандінгом, іноді вдається хеджити в + фандінг💵 Що по вартості токена та даті виходу?Під постом я прикладу табличку зі всіма розрахунками, але в найгіршому випадку 10$ за поінт буде(я очікую 30$+ за поінт), а це прям ДОХУЯ, при тому що комісії нульові, а проект з нормальними інвестиціями і сильно відрізняється від інших перп-дексів. ФУЛЛ СТАВКА НА Variational ✍️ Що робимо:• Проходимо реєстрацію — СЮДА• Набиваємо обʼєми, торгуємо, хеджуємо позиції💪 LET'S FUCKING GO!!!)2️⃣ ExtendedExtended — це гібридна біржа з лімітними ордерами, де обробка угод відбувається поза блокчейном, що дає високу швидкість і кращу ліквідність.➡️ Найважливіше:• Команда Revolut (великий банк Європи)• Близько $2b щоденного обʼєму• Готується дроп у Q1 2026• Також у проєкту є vault з 18,25% APR за останні 30 днів; більше того, його можна забустити до 30–40% APR, якщо торгувати на платформі та лутати поінти• Проєкт залучив $6.5M
✍️ Що робимо:• Проходимо реєстрацію — СЮДА• Набиваємо обʼєми, торгуємо, хеджуємо позиції3️⃣ Ethereal➡️Найважливіше:• Проєкт усе ще early• Обʼєм — $3B+• Відкритий інтерес — $160M+• USDe TVL — $67M+• З грудня 2025 року обʼєми зросли на 70%• Низька конкуренція
✍️ Що робимо:• Проходимо реєстрацію — ТУТ або ТУТ• Набиваємо обʼєми, торгуємо, хеджуємо позиції
🤔Особисто я роблю основний акцент на Variational, бо в нього хороші метрики, сильний бекграунд, хороша команда й адекватне ставлення до юзерів. Самих юзерів зараз мало — ми на early-стадії. Інші 2 проєкти відпрацьовую в звʼязці, хеджуючи позиції або відкриваючи дельта-нейтральні. Після Lighter ці перпи — одні з найсмартовіших