Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 КриптанUA
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 КриптанUA

@cryptanuaa
Número de suscriptores: 5 239
Fotos: 3,460
Videos: 161
Enlaces: 2,860
Descripción:
🔹 Чат: https://t.me/+DAyAzBe3QEFmZTgy 🔹 Адмін: @Follower17 🔹Лайф канал: https://t.me/+XkUL0YG8_1xlYTEy Менеджер по рекламі: @Arch1k3 @pifagor_dao @killhpx @penguin_dao @TonySWork @Sa4iz1k @kassurp @qzxsc13 @ebonnoir @m0nag_manag
Fuente

🇺🇦 КриптанUA | Новий гем від CZ?Отже, проект є трейдингом термінал/агрегатор, що підт...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 КриптанUA 🇺🇦 КриптанUA @cryptanuaa
1 080 Vistas/Alcance 2026-01-25 06:59 Mensaje №6064
💰 Новий гем від CZ?Отже, проект є трейдингом термінал/агрегатор, що підтримує на даний момент Solana і BNB Smart Chain мережі. Основна мета: зробити торговий досвід безшовним і спрощеним, проти CEX, але із збереженням повного контролю користувачів над своїми средствами.Я не впевнений, наскільки CZ як адвайзер - вагомий аргумент (власне, ось його думка з приводу Genius). Але останній кейс, коли він теж впливав на бізнес як адвайзер - Астер (власне, ось їх думка з приводу Genius). Якщо коротко про саму платформу, то це агрегатор, через який ми можемо: Торговать на Aster (та фармити поінти астера) Торговать на Hyperliquid Торговать спот (просто свапи) Депати з різних мереж, не обмежуючись BNB CHAIN💵 Ввели комісію, яка залежить від твоїх обсягів (знижується з 0.3 до 0.1%). Але є варіант просто свапати стейбли по 0.05%➡️ Поінти за рефералку більше не працюють. Тепер вони просто шарять ревенью від рефів, а поінти щоб набити - треба самому робити свапи (вони тепер нараховують тільки за спот). При цьому за свапи в стейблах отримуєш у 2 рази менше поінтів (поки що все одно виглядає як ГЕМ) 📝 Найголовніші деталі: TGE до 12 квітня Роздали 75.000.000 $GP Роздадуть ще 125.000.000 $GP (по 10м кожний тиждень). Рахуватимуть лише обсяги на споті Нехай вийдуть по $500m FDV (з урахуванням адвайзерства Сізого та лістингу на Бінансі - сильно дешевше не чекаю) Нехай на перший дроп 15% Тоді рахуй $GP за $0.4❗️ Кому цікавий проект використовуйте пліз мою РЕФЕРАЛОЧКУ, зараз конкуренції там немає, думаю нам гарно насиплять бабок