Доброго дня. Хочу залишити відгук про службу доставки Сільпо. Я давно є їх клієнтом, дуже часто закривала очі на усілякі їх провтики, а вони були майже з кожним замовленням, особливо останнім часом це відчутно, але ця ситуація обурила найбільше за увесь час.Замовляла доставку. Часовий проміжок був з 19:30 до 21:00. В 21:02 отримала автоматичне повідомлення, що доставка затримується і буде до 21:40. Писати через 2 хвилини після того, як термін доставки вже вийшов - це не ок взагалі. Але ладно, мені не терміново потрібно було те замовлення, думаю ок, почекаю, всяке буває, все розумію. До 21:40 ніхто так нічого і не привіз. У додатку можна відслідковувати, де моє замовлення. В 22:06 я подивилась, де знаходиться водій. Був він біля ЖД вокзалу. Мені стало цікаво, скільки ще його чекати, тому я зателефонувала спитати. Ну бо вже, якби, трохи пізно… Сказав, що 10-15 хвилин буде, моє замовлення має доставити наступним. Ок, чекаю і слідкую далі за ним на мапі. Дивлюсь, а він в 22:20 знову повернувся у Майдан. Стояв там 15 хвилин. Бачу, що тепер моє замовлення стало не наступним в черзі, перед ним зʼявилось ще одне. Яке він після Майдана повіз на Каспрука. А це було вже 22:40. В 22:50 НАРЕШТІ приїхав до мене. І тепер у мене є декілька питань: 1) чому, якщо курʼєр так сильно запізнюється, магазин не вважає за потрібне хоча б попередити клієнта про це?! Хіба нормально доставляти замовлення вночі?! Чи змушувати клієнта стільки чекати? 2) Чому, якщо моє замовлення уже було наступне, курʼєр його не повіз до мене, а замість цього взяв ще одне і витратив 15 хвилин на його очікування, коли за цей час міг привезти його мені, як і обіцяв? 3) Чому у магазину чиїсь замовлення пріоритетні, а чиїсь ні? Склалось враження, що моє залишили на самий кінець, ну так відчувається по тому маршруту курʼєра, який я бачила. 4) Зі службою підтримки я звʼязалась одразу, це була неділя. Обіцяли надати зворотній звʼязок. Ніхто на звʼязок не вийшов до середи, і то поки я сама не нагадала про себе. І ось відповідь підтримки обурила найбільше (останній скрін). Що значить, що магазин не відповідає за це? Логісти - це окрема організація, не дотична до магазину? Ні, це одне ціле, їх робота повʼязана. І таке відношення до клієнта - це елементарна неповага. Так не повинно бути! Бо це не безкоштовна послуга, клієнт за це платить гроші та очікує, що до його замовлення будуть ставитись із повагою. А не забити і чекати, що клієнт схаває і так. Якби мені подзвонили/написали й попередили про це, я б чекала хоч до 12! Тоді б я відчувала, що їм не пофіг. Але ситуація рівно протилежна. Зараз у коментарях почнуть казати, що я дострілалась через дрібниці. Але до поки всі будуть мовчати і закривати очі на таке відношення, до того часу і будуть класти на вашу думку. А всі ми прагнемо високого сервісу і поваги, як до клієнта, який приносить бізнесам гроші.П.с. Поки цей відгук публікували, в суботу замовила ще раз доставку. Подзвонили, що мого хліба із замовлення немає, є інший. Кажу ок, давайте інший. І що? Не поклали навіть інший…Можливо після цього відгуку керівництво нарешті зверне увагу на рівень сервісу?#Сільпо🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгуки
Доброго дня, бажано анонімно. 10.08 мали нагоду відвідати ресторан CLEOREST,що на Ентузіастів . Не знаю, чи то працівників набрали на літо, чи то хлопець просто втомився працювати. Але обслуговування в той вечір було мʼяко кажучи не вау. Наш банкет був один в той вечір, офіціанта треба було чекати постійно, викликати по декілька разів. Пусті тарілки і стакани доводилось самим відставляти окремо, бо офіціант проходив тричі, при тому жодного разу нічого не забравши. На прохання принести льоду для пляшки горілки нам принесли маленькі відерця з льодом для напоїв, і вже після зауваження принесли велике для пляшок. Деякі гості не знайшовши офіціанта приходили на бар самостійно замовляти напої.Можливо, хлопець новачок чи дуже втомився від роботи, але можна працювати трошки веселіше і краще. Сама працюю в сфері обслуговування, розумію, буває всяке. Але з таким бажанням працювати краще вже не обслуговувати банкет. Нічого сверх критичного , але трошки емоції зіпсувало те, що про нас час від часу забували. В загальному: смачно, гарно. Зауваження лише до обслуговування. Дякую❤️#CLEOREST🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгуки
Доброго дня. Була у басейні “Lotus”Максимально не задоволена обслуговуванням, хоч до басейну питань нема. Спершу ми вирішили пообідати із лаундж меню, на що нам відповіли що воно працює з 18:00. А що робити, якщо бажаєш пообідати нормальною їжею до заданого часу?? Прийшлось їсти стріт фуд, відверто- треба працювати над подачею. На даній зоні діє самообслуговування, тобто потрібно робити замовлення та чекати його готовності. Місця не вистачало. Для того щоб взяти щось алкогольне потрібно йти на інший бар і приносити до столика. Дівчата що на подачі фізично не могли запамʼятати, що видавати і кому, адже це не фіксується. Борщ був крижаний і відверто не смачним.І на завершення, в нас залишилося пів піци, щоб не сидіти за столом та дати місце іншим людям - ми забрали до лежака решту страви. Через 5 хв без попередження в нас її в нас забрали, мотивуючи це тим , що не можна їсти на лежаках. І ми не читаємо Instagram, там всі правила. Після сварки з адміністратором нам по хамськи винесли те що забрали. Бажання їсти не було вже ніякого. І в якості вибачення презентували келих ігристого. Але офіціант виніс із фразою «За щот завідєнія» і явно про вибачення тут не йшлося. Хамовито насміхався з нас. І російська мова?? В цей час?? Висновок: їжу брати із собою не - то хоч забезпечити нормальне харчування на території.Роботи не початий край. Йшла з позитивними враженнями, а навпаки- отримала розчарування.#Lotus 🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгуки
Доброго дня .Відвідую неодноразово « Країна мрій». Особисто мені як батьку та мамі дуже не подобається цей заклад . Дитина ігри само собою що подобаються, в такому віці 3 роки дитина не звертає уваги на проблеми, а лише іграшки зони і тд . Перше шо можу сказати про заклад все дуже дорого , за кожну послугу здирають чималу сумму грошей . В заклад не можна навіть зі своєю водичкою заходити. Туалет просто пропустимо цю тему … як коли ,коли так чисто що аж нема ну до чого приколупатись , а іноді просто жах . Моя дитина після кожного візиту туди завжди хворіє , це вже як аксіома чи закономірність . Кафе чи як кажуть піца що в них то теж є про шо поговорити , а саме космо ціни та обслуговування . Звісно хтось скаже не подобаються ціни не ходи . Ок. Але сервіс кафешки просто вражає . Замовивши ту саму піцу і сік дитині 3 рочки приносять Кока колу . У відповідь ви наплутали ми колу не замовляли і не пьємо газовані напої взагалі , офіціант каже ні це дійсно ваше замовлення .. ще раз замовили сік , на який чекали ну дуже довго , вже й офіціанта перепитували чи не забули за сік , відповідь була не забули .. взагалом сік несли орієнтовно 20-25хв …. Рахунок теж чекали 40 хв , вже було ніяково 3 рази просити рахунок .Завжди за гарне обслуговування даю 20-30грн як кажуть на чай . Тут ж такий злий був шо ніяка мова про «чай» не йшла . Питання входу теж актуальне . Я Учасник бойових дій з 2014 року , і наразі діючий військовий .Завжди при собі маю 1 посвідчення інші не потрібні . Для дітей військових завжди в закладі був вхід безкоштовний . Тепер ж все .. війна напевно закінчилась . Забрали пільги ..Я ніколи не економив на своїй дитині і завжди в закладі дозволяв дитині все що вона забажає , це так би мовити розрахунок з дитиною що мало бачить тата . Враження дуже погані. Після останнього візиту , туди більше не підемо це точно . Є багато інших ігрових кімнат куди будемо пробувати відвідувати .Вибачте за великий текст , можливо хтось скаже дурний хоче все безкоштовно, ні , не хочу безкоштовно . В змозі заплатити за все і навіть більше . Але ж чому так ? Чому пільги забрали ?Дякую анонімно .#Країна_мрій🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук
доброго дня.анонімновідгук про магазин #Султан на Головній (зупинка Гоголя, центр)магазин оформлений так, що весь товар викладений для вільного доступу покупців, та при цьому там СУВОРО заборонено набирати самим!при чому, це залежить від конкретного продавця на зміні.часто там бувала і да, коли ти сам береш пакетик і починаєш набирати, одразу підбігає продавчиня і каже, що вона набере.але в січні цього року я була там і вже сама питаю продавця, чи можна самому набирати, мені сказали, ТАК, можна і я набрала сама те, що мені необхідно і саме в тій кількості, все ок.і от я вже думала, що тепер так буде зажди, накінець-то магазин став на бік зручності покупця. але ні, не тут то було, бо от вчора, коли я зайшла в цей магазин, і почала набирати сама, на мене просто налетіла продавець і почала говорити, що в них НЕ можна набирати самим! в доволі грубій та неприємній формі, як в радянські часи, коли покупець ніхто, а продавець командир. для повної картинки - в магазині завжди ОДИН продавець, а клієнтів буває багато, і от коли ти приходиш і хочеш купити товар, то маєш не сам набирати, а чекати, поки продавець звільниться. це ж просто нісенітниця якась.до речі, продавець каже, шо це "начальство не дозволяє"так от питання до власників - чи враховують вони зручність та інтереси покупців?якщо в магазині є такі правила - не набирати самим, то чому тоді у вільному доступі є пакети та лопатки для набирання?нехай тоді вони будуть тільки в продавця. та й взагалі з такими правилами в них весь товар має бути за прилавком з продавцем, а не як в супермаркеті, де все сам набираєш. або чому немає великих написів як на ринках "руками не торкатися, самим не набирати"?#Султан🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук
Доброго дня! Можна Анонімно! Зайшла в групу почитала відгуки про найкращих невропатологів ,натрапила по відгук на лікаря Доцюк Владислав - базис мед,вирішила і я до нього записатися на прийом,раз такі хороші відгуки. Мала результат мрт та очікувала ,що скаже лікар... візитом до нього взагалі не задоволена ,пояснює взагалі недоступно,і діагноз поставив зовсім не той ,що у висновку мрт,диск навіть не глянув ,пояснивши це ,що в них немає дисковода,смішно дуже... У разі погіршення стану дав рекомендацію:викликати швидку допомогу 🤔 За прийом оплатила 800 грн, це жах,адже лікар просто тягнув час запланованого по графіку мого візиту... На наступний день звернулася уже до іншого лікаря в клініку Angelholm До Костенюка Олега,лікар просто від Бога ,пояснив доступно,простими не медичними термінами,виписав лікування,так,так,саме лікування ,а не виклик швидкої..За прийом оплатила 600 грн. Тому Базис мед не рекомендую,там тільки респект дівчаткам на рецепції.Більше туди я звертатися не буду.🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук
Добрий день!Відгук не про заклад харчування, а про мийку самообслуговування WashTec на вул. В.Лесина 11 (навпроти Гостинного двору).Одразу напишу, що користуюсь цією мийкою лише тому, що поруч працюю і зручно помити швиденько машину коли є вільна годинка. З плюсів мийки:- загалом територія мийки досить велика і є куди від'їхати та довитирати машину або попити кави;- є картки, які можна поповнювати і не шукати щоразу готівку чи купюри потрібного номіналу, що також зручно;- є кафе; - магазин де також можна придбати всілякі дрібниці для авто.Але є деякі вагомі мінуси:- звичайна піна на цій мийці не вимиває навіть пил з машини, не говорячи вже про бруд після дощу чи снігу, потрібно або використовувати щітку, або ще раз наносити піну;- відносно недавно з'явилась рожева нано піна, яка працює, але тут є нюанс, коли ви обираєте нано піну, то якщо перед вами хтось мив машину звичайною піною, то з "пістолета" буде розбризкуватись біла піна десь так гривень на 15-16 і ви пів машини обробляєте білою піною, а пів машини рожевою, а платите як за рожеву. Очікування і реальність.Я зверталась до працівників мийки не раз з цим питанням, вони обгрунтовують це технічною причиною, хоча на інших мийках у подібній ситуації заміна звичайної на нано піну відбувається швидко, просила книгу скарг та пропозицій і її там немає, працівник записує щось у зошит, залишила свій номер телефону, може власники і відреагують. Я не скупа, але це обурює, тому що, як на мене це обман клієнтів. Мийка досить дорога у порівнянні з іншими, а якість відчутно нижча, всі знайомі котрі мили там машину хоч раз, більше туди не вертаються. Та й таке😁P.S. Поради мити машину у інших місцях, будь ласка, не давайте, бо це відгук.Можна не анонімно.#WashTec🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук
Хочу написати відгук за роботу в компанії АТБ в Чернівцях і застерегти наших мешканців від помилок. Так сталося що я шукала більш оплачувальну роботу і повелась на оголошення про роботу в АТБ.Але це не робота, а каторга. Майже все керівництво виходці зі сходу, вони взагалі не поважають наших людей, кажуть що ми ледачі і наглі, а це тому, що не хочемо понаднормово працювати і не даємо сісти собі на голову і звісити ноги. Там на сході люди моляться на роботу в АТБ, чекають роками керівні посади і наші «нинішні керівники» вважають що і в Чернівцях так має бути. По- перше, нема чітких графіків роботи, якщо керуюча захотіла вона тобі графік змінила, і не питає твоєї думки. По-друге , в свої вихідні дні, ти маєш вийти понаднормово на підробіток, якщо це треба твоєму керівнику і не факт, що тобі за це оплатять.По-трете, тобі дають і відділ і на касі заставляють сидіти. Якщо не встигла затарити відділ, бо були черги і ти сиділа на касі, то маєш залишитись і зробити порядок, але безкоштовно на благо АТБ. З каси в час пік охорона навіть в туалет не відпускає, самі собі керівництво і охорона каву пʼють і курять скільки хочуть, а «раби» як нас поза очі називають, лиш 2 рази на день і то по графіку.Все наше вище керівництво це переселенці, які зневажливо до нас відносяться, і рахують нас західників «бидлом». Наших нормальних керуючих, заступників і решта допекли що вони по звільнялись, або багато хто пішов захищати Батьківщину, а на їх місця привезли своїх.Постійні перевірки і штрафи то теж окрема історія, може дійти до того що пів зарплати не отримаєш, якщо на відділі знайдуть протермін, бо спишуть за твій рахунок і ще зверху штраф дадуть. Тому людей катастрофічно не вистачає, на кожному магазині 5-7 вакансій, і решта людей мусять працювати за 2 або навіть 3. Зараз навіть надумали зробити сайт, де працівників будуть добровільно - примусово писати відгуки, яка чудова робота в АТБ, а якщо відкриєш рота і скажеш щось погане, то тобі просто так це не минеться. А скільки гідких слів ви почуєте від свого керуючого на пʼятихвилинці зранку одному Богу відомо….Бо завжди, щось не так….Бо всі хренові…. Ледачі….А потім щоб звільнитись ще змусять 2 тижні відпрацювати. А якщо звільнешься в середині місяця, то зарплату отримаєш мізерну, навіть якщо в останній день місяця звільнення, то дадуть голу ставку, а це неповних 5000…..А решта піде керівництву в кишеню.Ось так…. Писати можно ще багато…. Але думаю після цього поста люди почнуть писати коментарі….. і далі буде ще цікавіші факти….Тому закликаю Чернівчян оминати такого роботодавця як АТБ.#АТБ🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу
Хочу залишити відгук про йокі.вчора з подругою після роботи вирішили замовити суші в йокі , замовлення зробили без 15 хвилин десята вечора .перетелефонувала дівчинка і сказала, що замовлення буде орієнтовно за годину часу у нас , ми погодилися , оскільки інші заклади поблизу вже зачинилися) через 15 хвилин дівчина перетелефонувала і ми почули , що доставка скасовується тому що кур'єр працює до 22:00 .це не стало для нас великою проблемою, ми поставилися до цього зрозумінням. коли ми вже вклалися спати , моїй подрузі зателефонував кур'єр і сказав , що привіз наше замовлення, ми були досить здивовані цим , оскільки нас не попередили , що кур'єр приїде . тим не менш подруга спустилася за замовленням і пояснила кур'єру ситуацію на рахунок замовлення. Кур'єр відповів , що вони все зробили і сказали йому відвезти.до кур'єра жодних питань немає, а тот до дівчини яка опрацьовувала наше замовлення і до самих суш є питання. нас не повідомили про те що доставка буде платною , так це всього 50 гривень обійшлося, проте про таке потрібно повідомляти.на смак суші були ніякі , просто без смаку . моя подруга любить імбир і її рятував він і давав якийсь смак , а я його не їм тому мене ніщо не рятувало . суші були не до кінця розрізані і частино розвалювалися . нажаль фото не маємо. ми і раніше відвідували цей заклад , таких проблем не було ні з їжею ні з сервісом. що трапилося цього разу , я не знаю. можливо дівчина забула зателефонувати і попередити 🤷🏼♀️Анонімно , будь ласка.#Yoki🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу
Доброго вечора! Хотіла б залишити відгук про заклад «Пивниця 0,5» та про сьогоднішню кухню. На жаль - негативний Замовили пательню чікен, салат коул слоу, сморреброди та цибулеві кільця До сморребродів питань немає - хліб з оселедцем важко зіпсуватиВсе решту - мала бажання викинути в смітник🫠 Пательня - підігріті недоварені овочі під нерозплавленим сиром. Попросили повторно підігріти, щоб сир хоча б тягнувся Замість курячого стегна (як вказано в меню) - філе. Звичайно, що сухе в порівнянні зі стегном Картопля місцями тверда, недоварена Подача відрізняється від картинки в меню😒Коул слоу взагалі треш🤷🏻♀️ Капуста і морква нарізана просто здоровенними кавалками. Навіть не нашинкована, а тупо нарізана.Як наслідок - тверда та не соковита.В порівнянні з тим, що подають до бургерів та крилець - це небо і земля! (Також на фото видно)Замовили цибулеві кільця, але і тут нас чекала підстава - соус просто ніякий😬 Ніби янтар перемішаний з зеленню, без солі, приправ - одним словом - НІЯКИЙЯ б можливо нічого не писала, якби не куштувала ці ж позиції раніше. Сьогодні було таке враження ніби на кухню вийшов бармен чи кальянщик і він взагалі ніякого стосунку не має до розуміння того, як мають виглядати та смакувати страви. Дуже шкода, насправді, тому що часто ходили в цей заклад. Думаю, що ви розумієте цей стан, коли поїли не смачно та ще й гроші за це заплатили😞Автор: @taniabezverkhnia#Пивниця05🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу