Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці
Añadido 14 jul. 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Número de suscriptores: 10 456
Fotos: 1,940
Videos: 189
Enlaces: 2,810
Descripción:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Fuente

Відгуки про заклади. Чернівці | Добрий ранок рідко пишу відгуки про те сьогодні саме той день !Замовля...

Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 190 Vistas/Alcance 2026-01-28 15:46 Mensaje №4480
Добрий ранок рідко пишу відгуки про те сьогодні саме той день !Замовляла доставку піцу в #Don Gustavo на 18:00 вчора!О 17.53 зайшов в офіс курʼєр , що доставляє піцу і почав звернення на повишиних тонах та крикові, що це просто жах, до нас додзвонитися неможливо він 20 хвилин кружляє в цей час він мав бути зовсім в іншому місці!На те, що в країні воєнний стан вимикають світло і погано працює зв’язок винен в його очах клієнт! Піцу я замовляла на 18:00 і в нас ще 7 хвилин часу до нашої доставки чому нам доставили її на півгодини швидше? Наступне питання вона вже була зовсім холодна, що також неприємно!І остання вишенька - це те що курʼєр сказав, що піцу він приносити не має, я мала б кудись вийти і її забрати, проте щоб так зробити потрібно було поінформувати про це, Ну і звісно дав пораду змінити оператора бо це просто жах!Дуже шкода, що немає клієнту орієнтованості і те що кур’єр хам, Адже це негативно впливає на сервісі закладуАнонімно#Don_Gustavo 🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами