Fuente
Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго дня, бажано анонімно. 10.08 мали нагоду відвідати ресторан CLE...
2 600 Vistas/Alcance
2025-08-17 14:35
Mensaje №3888
Доброго дня, бажано анонімно. 10.08 мали нагоду відвідати ресторан CLEOREST,що на Ентузіастів . Не знаю, чи то працівників набрали на літо, чи то хлопець просто втомився працювати. Але обслуговування в той вечір було мʼяко кажучи не вау. Наш банкет був один в той вечір, офіціанта треба було чекати постійно, викликати по декілька разів. Пусті тарілки і стакани доводилось самим відставляти окремо, бо офіціант проходив тричі, при тому жодного разу нічого не забравши. На прохання принести льоду для пляшки горілки нам принесли маленькі відерця з льодом для напоїв, і вже після зауваження принесли велике для пляшок. Деякі гості не знайшовши офіціанта приходили на бар самостійно замовляти напої.Можливо, хлопець новачок чи дуже втомився від роботи, але можна працювати трошки веселіше і краще. Сама працюю в сфері обслуговування, розумію, буває всяке. Але з таким бажанням працювати краще вже не обслуговувати банкет. Нічого сверх критичного , але трошки емоції зіпсувало те, що про нас час від часу забували. В загальному: смачно, гарно. Зауваження лише до обслуговування. Дякую❤️#CLEOREST🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгуки