Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Патронна коробка🎐🌸
Añadido 06 dic. 2025

Патронна коробка🎐🌸

@cartridgebox
Número de suscriptores: 1 265
Fotos: 605
Videos: 15
Enlaces: 123
Descripción:
Дака | вона/ її UKR/ENG Більше інфо про мене -> @cartridgebelt ★ - Малюю дівчат, поні, адоптів, повноцінки ★ - Комішки відкриті!! Не монетизувати мої арти без дозволу, не репостити в рос простір. ❕ru$sian dni ✖️ оп: @dakaneko

👥 Número de suscriptores

1 265
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: +55

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Патронна коробка🎐🌸 2026-05-01
Посилання 2026-03-26
Патронна коробка🎐💌 2026-01-30
Патронна коробка🎄❄️ 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

➡️ Любі художники!🎨 З цього тижня ми запускаємо нову постійну рубрику “Митці Ivy”, в рамках якої будемо репостити ваші роботи! Відбуватиметься це щосереди, тобто перший пост з цієї рубрики буде вже за тиждень!👀 Як туди потрапити?🏃‍♂️🎮 Все просто! Ви надсилаєте свою завершену роботу у будь-який відповідний канал (2d, 3d, анімація тощо) на сервері у Discord, залишаєте посилання на свої соцмережі, а ми репостимо у наш ТГК!Правила:🟣Репостити будемо тільки повноцінні роботи (не скетчі).🟣В один допис рубрики входитимуть до 10 робіт включно. Якщо за тиждень у каналах назбирається більше 10 повноцінних робіт, то всі, які не увійшли в десятку за один тиждень, перенесуться на наступний. Таким чином ми репостнемо усі роботи, просто можливо доведеться зачекати.🟣Ми залишаємо ваш кредіт і посилання на ваші соцмережі. Проте якщо ви забудете надіслати посилання на свої соцмережі, а ми їх не знайдемо, то підпишемо вас так, як ви підписані у Discord. Якщо ж ви не хочете щоб вас підписували взагалі, а тільки репостнули роботу, уточніть це у підписі до надісланої роботи.🟣Якщо ви хочете поділитися роботою локально, але щоб її не репостили в рамках цієї рубрики, також просто уточніть це у підписі.🟣Ми НЕ будемо репостити роботи по проросійських фандомах, Hoyoverse, а також надто відверте NSFW. 🟣Якщо один митець надішле декілька робіт за тиждень, а сумарна кількість усіх робіт за тиждень 10 або менше, то ми репостнемо декілька робіт одного митця. Проте якщо робіт збереться багато і митців буде більше 10, з декількох робіт одного митця ми оберемо одну на власний розсуд. Таким чином більше людей зможуть потрапити у один допис і нікому не доведеться довше чекати просто так. ❤️ Якщо у вас виникли будь-які питання, дайте нам знати у коментарях!💜 Чекаємо на ваші малюнки у Discord! Нумо поширювати творчість разом!Слідкувати за Ivy
🍊🍊🍊🍊🍊🍊🌸🍊🍊🍊🍊🍊🍊🚌🚌У чому суть🤫 Коктейлі на банері тут не просто так)) 🍊Основна відмінність цього івенту в тому, що вам потрібно створити кастом по моєму меню! Ви обираєте інгредієнти для свого коктейлю і я віддаю їх іншому художнику, щоб той створив вам адопта, а ви в свою чергу отримаєте його інструкції і теж намалюєте адопта уже своєму опоненту. 🍊Всього існуватиме 3 опції форми адопта ( людина, фурі, поні ) якщо ви подаєте заявку, вам потрібно написати форму адопта яку ви б хотіли, і окремо якого могли б намалювати, а також свої малюнки (навички) щоб я могла вас розподілити! Всі інші побажання згодом в пп. Старатимусь розподіляти вас по вашому скілу, але всі ризики, наприклад що вам може не сподобатись стиль опонента, ви повинні розуміти і приймати. Важливо дотримуватися інгредієнтів, які вам випали, щоб вони легко читалися!🍊Скоріш усього заявок буде більше чим я зможу модерувати, тому якщо вас не вибрали, не сумуйте!! Я часто проводжу інші інтерактиви де ви можете показати себе! В кінці івенту я складу дошку з усіма роботами і каналами <3 А також поки йде цей івент ви можете самі собі створити персонажа по меню і відмітити мене, я репостну! 🤫🍊🍊🍊🤫:• підписка на автора • репост на канал ( у разі відсутності групу/2-м друзям )• прикріпити приклади робіт , яку форму хочете отримати та яку б самі малювали, скрін репосту та посилання на канал в коментарі.• не прийматиму рос/пророс, проблем. фх, ШІ.• якщо малюєте традіш, потрібно буде створити дідж палітру. 🍊🤫🍊🍊🤫🍬 до референсу: персонаж в повний зріст • плітра та окремо коктейль з інгредієнтів які вам випали ( форми теж дотримуйтесь )• по бажанню можна доповнити референс будь чим ( хед, лапки, чібі і тд. ) 🚌🚌Набір закритий!! Кількість учасників вирішу по тому, наскільки активно кидатимете анкетки🐠 ( від 20 і до 40 )Дедлайн для учасників 3 тижні! Тобто до 03.07. Мені дуже важливий дедлайн, тому якщо ви не впевнені що встигнете, краще не беріть участь.🚌Посилання на меню🚌А також ті, хто не братиме участь, все одно може отримати кастом по цьому меню, просто замовивши його у мене! Всі деталі в цьому пості
🕺ЛОТЕРЕЯ🕺ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР на 2х EcoFlow для 93омбр Холодний ЯрЧим більше квиточків тим краще. Після кожних 100 квитків ми будемо додавати нові призи. Кількість призів залежить саме від вас!УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків - більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- заряжений потужною енергією шеврон мінометників 93 ОМБр 2 - Великий запаяний блайндбокс 3 - Набір манги4 - Рандомна БЖД лялька5 - книга з підписом авторки6 - Запаяний артбук 7 - Оригінальна фігурка 8 - Прапор9 - Комікс10 - Лімітована футболка MORE11 - ?ЗА КОЖНІ 100 КВИТКІВ ДОДАЄМО НОВИЙ ПРИЗ. Тобто чим більшу суму зберемо тим більше буде призових місць.🎁Переможці обираються рандомно. Кожен переможець може отримати лише 1 приз, щоб подарунки отримало більше учасників. 🩷БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!🐈 ЗВІТИ🐈 офіційне волонтерство#розіграш#лотерея
Пояснення ситуації2 місяці назад я натрапила на дуже гарний дтіус від Сівел і Почі, я була натхненна, дуже хотіла малювати його, місяць я над ним сиділа, ( 20 годин роботи ) паралельно слідкувала за діяльністю тих каналів і всіляко підтримуючи. Потім була ситуація в одному каналі, де злили інфу - що одна з художниць добре ставиться до гойо ( Hoyoverse ) і малювала комішки по ним. Я не встигла побачити цю розмову з пруфами бо коментарі видалили і я спочатку цьому не повірила. Бо як захочеться в це вірити, коли уже зробила таку роботу до їхнього дтіус, я тоді зовсім не знала як себе повести. Я не поважаю діяльність гойо, вони поводять себе аполітично ( ігноруючи війну) та активно (дуже) кооперують з рос ринком. Від мене відмовилось декілька мʼю, бо думали що я це теж підтримую. Як виявилось, просто це залишати - означає що я норм відношусь до гойо, а це не так. Я хочу вибачитись, за те що так могла підтримати ці ігри і їх фанхати, я не знала що до цього відносяться так радикально, і просто хотіла підтримувати укр митців. Було б набагато легше якби я не відносилась так до цього, але я маю мʼякий характер і будь-які срачі сказуються на мені дуже негативно, я стараюсь себе будь-яким чином відгородити від цього і все ж.. не вийшло, мене назвали проблематиком. Я видалила все, бо на банері галереї був арт з персонажем з дтіус та і в мене тоді ресурсу не залишалось допроводити її.І ще вибачте якщо когось налякала, бо це було так різко, зараз зі мною все добре, можливо піду в рест
Арт галерея 💖Від Яношика :3Ця галерея вже має інші нюанси. конкретно у цій іде мною відредагована добірка артерів у конкретних стилях малювання!!! ( На кшталт Семіреалізм, реалізм, аніме/манга, чібі, абстракціонізм, картунізація(мультяшний) сюрреалізм, чи дещо навіть експериментальне.) щоб ви змогли краще знайти собі саме той стиль, який конкретно ви шукаєте)!Перше набиратиметься конкретний стиль, згодом я оголошу який наступний буде добірка, щоб змогла дійти увага до кожного, вашого неповторного стилю!!!! Умови:1. Підписатись на цей канал (мої роботи у навігації)2. Репост цього допису на тгк який будете піарити.3. У вказаний проміжок кидаєте конкретного стилю роботу, і даєте посилання на канал. (NSFW, Гор - під спойлер) (ви можете кидати більше 1)4. Усе рос і повʼязане з роснею категорично заборонене.5. Категорично заборонений ШІ6. Репощу всіх.7. Можете пропонувати мʼю одне одному у коментарях.Закривається набір 20.05. О 19:00Летс гоооо :3Покажімо наскільки ми різносторонні украртери!!!!!
☑️☑️☑️☑️☑️☑️☑️☑️☑️☑️☑️🥇🥇 🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇від Даканеко! (Неактуально)У чому відмінність цієї арт-галереї?Ви надсилаєте одну свою улюблену роботу, де переважає одна кольорова гамма ( більше відтінків одного кольору, приклад зверху ) та юз вашого каналу в коментарі БУДЬТЕ УВАЖНИМИ: скидайте свій арт під колір який я зазначу в коментарях! Інші не прийматиму ( я буду сама контролювати кількість і послідовність артів і їх кольорів, тому слідкуйте, порядок буде такий - 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸)Я викладатиму один пост з 9-ма роботами одного кольору і нижче будуть канали авторів, так більше уваги отримає кожен з артерів. Можете скидати кілька робіт, але під різні кольори Умови участі: 🤩 • підписка на організатора не обовʼязкова, тільки якщо сподобались артики 🦄🤩 • репостик на ваш канал🦄 • нсфв під спойлер 🌊 • не бути рос/ толерувати рос. 🚫🤩 • не приймаю ші/обводки не соромтесь писати мені якщо побачили порушення, сама я можу не завжди побачитиПрийом анкет до 27.04. 18:00Анкети провисять на каналі 24> години👍
🌸: до якого рівня в малюванні хочете дійти?- Звісно я хотіла б високий рівень як у якихось азіатських артістів, чи бути як про концепт артисти з геймдеву це прям мегакруто, якщо точніше, то мені подобається стиль круррі, гери, воші, .і, і ще дуже багато артістів, я хочу відчувати колір як SamDoesArts, дуже подобаються його поєднання останній час.Але взагалі я вважаю що стелі в рівні малювання немає і рано чи пізно я прийду то такого професіоналізму або абстракціонізму, що звичайні люди будуть думать шо то за фігня, а поціновувачі такі о да тут такий сенс да і детальки і ваще да 💗: Що надихнуло вас на ридизайн Даки?- Дівчатка і комішки які я в той час малювала, я зрозуміла що хочу відійти від минулої тематики сони, і перейти в більш милу і легку, тому просто вирішила намалювати нову аватарку, а там як буде, ви і зараз бачите, що вона трошки змінюється з арту до арту, але думаю скоро зроблю повноцінний реф!! 🪷: а який у вас тип особистості? 👉🏻👈🏻- Я адвокат (INFJ-T), ось буквально 2 тижні назад повторно проходила, то бф казав що прям 1 в 1 я 🤩 🌷: Які ваші улюблені кольори ? Та їх поєднання ? - мої улюблені кольори це рожевий, відтінки синього і лаймовий ( такий теплий світлий зелений ) А поєднання то ті, що можна побачити у мене на артиках)) це блакитний + рожевий, помаранчевий + бірюзовий, рожевий + світло зелений :3
#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для взводу зенітних ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня