Fuente
Патронна коробка🎐🌸 | Пояснення ситуації2 місяці назад я натрапила на дуже гарний дтіус від ...
852 Vistas/Alcance
2026-05-30 12:02
Mensaje №3828
Пояснення ситуації2 місяці назад я натрапила на дуже гарний дтіус від Сівел і Почі, я була натхненна, дуже хотіла малювати його, місяць я над ним сиділа, ( 20 годин роботи ) паралельно слідкувала за діяльністю тих каналів і всіляко підтримуючи. Потім була ситуація в одному каналі, де злили інфу - що одна з художниць добре ставиться до гойо ( Hoyoverse ) і малювала комішки по ним. Я не встигла побачити цю розмову з пруфами бо коментарі видалили і я спочатку цьому не повірила. Бо як захочеться в це вірити, коли уже зробила таку роботу до їхнього дтіус, я тоді зовсім не знала як себе повести. Я не поважаю діяльність гойо, вони поводять себе аполітично ( ігноруючи війну) та активно (дуже) кооперують з рос ринком. Від мене відмовилось декілька мʼю, бо думали що я це теж підтримую. Як виявилось, просто це залишати - означає що я норм відношусь до гойо, а це не так. Я хочу вибачитись, за те що так могла підтримати ці ігри і їх фанхати, я не знала що до цього відносяться так радикально, і просто хотіла підтримувати укр митців. Було б набагато легше якби я не відносилась так до цього, але я маю мʼякий характер і будь-які срачі сказуються на мені дуже негативно, я стараюсь себе будь-яким чином відгородити від цього і все ж.. не вийшло, мене назвали проблематиком. Я видалила все, бо на банері галереї був арт з персонажем з дтіус та і в мене тоді ресурсу не залишалось допроводити її.І ще вибачте якщо когось налякала, бо це було так різко, зараз зі мною все добре, можливо піду в рест