Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бізнес у рваних штанях (на всяк)
Añadido 06 ene. 2025

Бізнес у рваних штанях (на всяк)

@bursh_ua
Número de suscriptores: 214
Fotos: 194
Videos: 181
Enlaces: 1,360
Descripción:
На всяк bursh_ua

👥 Número de suscriptores

214
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 808
Promedio/Día:: 9,400
Promedio/Tiempo:: 9,043
ERR: 4115.89%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

Бізнес у рваних штанях (на всяк) 2025-04-15
Бізнес у рваних штанях 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Чесно кажучи, всі ці розмови про Трампа і мита вже трохи набридли, але такий світ — зараз усе крутиться навколо них.Але я останні дні спеціально мало пишу, щоб не нашкодити, як це роблять інші. Інформаційного шуму дуже багато, ніхто не перевіряє факти, всі намагаються наздогнати гучні заголовки і цитування необгрунтованих висновків від якихось взагалі невідомих людей. Тим самим заганяючи натовп у ще більшу невизначеність, яка веде до втрати грошей або взагалі до ліквідації депозиту.Що важливого.Білий дім підтвердив, що з полудня за східним часом набули чинності додаткові 104% мита на імпорт із Китаю. Причина — відмова Пекіна скасувати дзеркальні мита.Я думаю, шо всі розуміють, що вся ця історія робиться тільки для того, щоб змусити Китай почати переговори. І колись вони обов’язково почнуться — питання часу.І ще момент.Вчора ми могли спостерігати цікаву картину, коли з’явилася новина про те, що мита будуть відкладені на 90 днів.Новина, яку ніхто не підтвердив, а закинули в Twitter і, скоріш за все, розігнали особисті боти Ілона Маска. Новина, яка вибивалась із загальної картини і нібито була нелогічною в нинішній ситуації, особливо для Трампа, який всіх лякав дедлайнами. Новина, яка легко дала +3 трильйони доларів до капіталізації фондового ринку.Про що це нам говорить?А говорить це про те, що натовп готовий відкуповувати просадку — дай тільки позитивний сигнал щодо тарифів.Якщо взяти до уваги приказку, що «всі війни закінчуються підписанням мирного договору», то з появою на горизонті фінішної прямої у тарифній війні натовп знову почне заходити в ризикові активи.
Хотів придумати якийсь цікавій заголовок, але не зміг... Дружина каже, що таке іноді буває і щоб я не переймався, але після таких слів я прям напружився, звідки їй про то знати? Хоча, може де прочитала, або подружки розповідали ) Сьогодні дуже довго не міг заснути і намагався відповісти на питання: «Навіщо ця історія?» Хоча формулювання питання було трохи інше, але суть така ж 🙂Скажу одразу: я прихильник того, що іноді потрібно зруйнувати старе, щоб створити нове. Але конкретно у випадку з Трампом виходить якась дурня. Все зводиться до того, що дід і його оточення не очікували таких наслідків, а дати задню вже пізно. Або поки не можна.Якщо дивитись на всю цю історію як бізнесмен, то теж виходить тупняк.США роками вибудовували зв’язки з іншими країнами, витратили сотні мільярдів на все це (а може і більше), мали репутацію надійного торгового й військового партнера, гарантіям якого можна довіряти і працювати на перспективу.А зараз — усе навпаки.Кожен сильний лідер заявляє, що Америка більше не є таким партнером, і починає будувати нові альянси, а Трампу готують дзеркальні заходи у відповідь.Єдині, хто зараз тішиться — Китай, Росія та Швейцарія.Проти Росії тарифи не вводили, навпаки — йдуть розмови про зняття санкцій і нові проєкти, які підуть їй лише на користь. Швейцарський франк став валютою-притулком. А Китай влітає з обох ніг туди, звідки виходять США, набираючи ще більшого впливу в новому світі.І тут питання.Трамп загрався чи це велика гра, яку ми поки що не розуміємо?Ладно, повертаємось до наших баранів — ринків.Писати про ліквідації і що на скільки впало — напевно вже не варто, всі й самі бачать. Хочеться тільки сказати, що Трамп — це не чорний лебідь, адже чорні лебеді приносять на ринки неконтрольований хаос, а його політика (мита та тиск) — навпаки, керовані.Зараз достатньо одного повідомлення від адміністрації США «ми домовились» — і все одразу розвернеться.Тому я поки не панікую, хоча все вийшло за межі моїх очікувань. Купувати теж не можу, бо вже всадив усі гроші, які виділяв на крипту. Але якби тільки заходив на ринок — брав би приклад з Китаю і залітав би з двох ніг.Єдине, що зараз купуватиму — це акції компаній, які падають. Але про фондовий ринок, поговоримо окремо.Мало не забув, найголовніше питання, яке мені зараз задають — чи вірю я ще в розворот у квітні та зниження ставки в травні?Так. Якщо, звісно, не прилетить щось нове 🙃
Somnia TestnetЗа цей проєкт ми писали в наших інших каналах, хочу продублювати ще й на основному, бо тут прям гарантовано насиплють грошей за елементарну активність. Я особисто проходжу квести з всіх своїх гаманців. Somnia — це високошвидкісний та економічно ефективний блокчейн першого рівня, сумісний із Ethereum Virtual Machine (EVM). Він використовує унікальний механізм Multistream Consensus, забезпечуючи понад 1 мільйон транзакцій за секунду (TPS). Немає інформації про інвестиції в цей проект, але він розробляється компанією Improbable , які змогли залучити $822M від a16z, SoftBank, Mirana Ventures, etc. 21 лютого Somnia запустили тестову мережу , в якій кожен може взяти участь. L1-блокчейни часто винагороджують за це, тому беремо на опрацюванняЩо робимо?1. Переходимо на сайт та додаємо тестову мережу; 2. Клеймимо тестові токени;3. Здійснюємо перші транзакції , розсилаючи токени на інші гаманці через платформу;4. Робимо свапи . На цій сторінці можемо створити власний токен;5. У розділі quest очікуємо запровадження нових активностей , за допомогою яких зможемо заробляти поінти;Очікуємо на додавання нових активностей!Там не потрібно вкидувати реальних грошей, тільки виконувати активності.
Як сім’я Трампа захоплює крипторинок. Я вже колись писав, що Трампу дуже сподобалась ідея крипторинку, і зараз у нього є абсолютне розуміння, як вижати з нього все до краплі.У Трампа є компанія World Liberty Financial, яка надає послуги у сфері децентралізованих фінансів за активної участі та контролю з боку його сім’ї.Ключові позиції в компанії займають: Дональд Трамп — на посаді «головного крипто-адвоката», його син Баррон Трамп зазначений як «візіонер DeFi», а Ерік Трамп і Дональд Трамп-молодший носять титул «послів Web3». Співзасновником компанії також є Зак Віткофф, син відомого девелопера Стіва Віткоффа.За повідомленнями Reuters: сім’я президента контролює 60% доходів від операцій World Liberty Financial і 75% від продажу токенів WLFI.І якщо вірити ЗМІ, то угруповання Трампа вже заробила близько 400 млн баксів — і це офіційна цифра. А враховуючи, що понад 50% коштів надійшло з анонімних криптогаманців, кожен з яких інвестував понад $1 000 000, то там цифри можуть бути набагато більшими.Сам токен WLFI компанія обмінює на криптовалюти (ETH, BTC тощо). Тобто — непотрібний актив на справжній і ходовий. Схема — ТОП!Нещодавно компанія офіційно представила стейблкоїн USD1.Він уже доступний у мережах Ethereum та BSC, а його резерви, за заявами команди, забезпечені казначейськими облігаціями США та готівкою. Передбачається, що токеном користуватимуться інституційні інвестори та фонди.Я впевнений, що після цієї новини дуже напружився Паоло Ардоіно, адже USD1 — це стейблкоїн, заснований на тих самих резервах, що й Tether.Володіння власним стейблкоїном — це майже як мати кишенькову ФРС: можна друкувати токени й збирати реальні гроші з ринку, які потім витрачати на особисті потреби - наркотики, падших жінок, або ж на підкуп політиків і фінансування наступних виборів.А ось інша новина:Hut 8 і Ерік Трамп запустили нову майнінгову компанію American Bitcoin — проєкт орієнтований виключно на видобуток BTC та формування криптовалютного резерву.Компанія буде публічною і планує наростити хешрейт до 50 EH/s — а це, на хвилинку, претендент на звання найбільшого майнера!Усе сказане зводиться до того, що Трамп візьме на себе місію просування “безхмарного майбутнього” для криптоіндустрії. Але не заради передвиборчих обіцянок, а щоб вижати максимум з нас усіх. Тому буде і альтсезон і біток по 200$к і все це буде пока Трамп у керма.
Є трохи позитиву в цій безпросвітній Ж.ЄС готовий піти на поступки - аби Трамп пом’якшив мита.Євросоюз склав список поступок у відповідь на нові американські мита, які вже б’ють по експорту, а 2 квітня тарифи зростуть ще більше. Усі чудово розуміють, що повністю уникнути їх вже не вийде - особливо щодо автомобілів. Але переговори про пом’якшення вже йдуть. ЄС готовий поступитися!Що це означає для ринку:Якщо США натиснули й отримали поступки, а Європа майже не чинить опору — це добрий сигнал для фондового ринку. 1. Це знижує ризики зростання інфляції;2. Трамп зможе показати зростання доходів бюджету й знову заговорити про зниження податків. А податкові знижки - це саме те, що ринки люблять.В одному з попередніх постів я попереджав, що затишшя буває перед бурею, а вихідні будуть дуже волатильними, особливо для крипти. Маємо, що маємо. Що ж до історії з митами — вона поступово підходить до фіналу. Маніпулювати цією темою далі вже не вийде: ринок реагує все слабше, а простір для тиску з обох боків звужується. Я все ще вірю, що квітень дасть нам усім можливість видихнути.
На ринку без змін, але хотілося б виділити такі новини: ### Сенаторка Синтія Ламміс поділилася планами щодо стратегічного Bitcoin-резерву: - Купувати по 200 000 BTC на рік протягом 5 років. - Утримувати та не продавати придбані BTC щонайменше 20 років. - Це допоможе скоротити державний борг США вдвічі через 20 років. ### Аризона схвалила законопроєкт про стратегічний резерв BTC Комітет Сенату Аризони з фінансів схвалив законопроєкт SB1025, який дозволяє інвестувати до 10% державних коштів у біткоїн та інші цифрові активи. Ця ініціатива робить Аризону першим штатом, що офіційно просуває ідею стратегічного резерву криптовалют. Законопроєкт також передбачає безпечне зберігання цифрових активів і можливість участі у федеральній програмі стратегічного резерву BTC, якщо така буде створена. __________Насправді позитиву набагато більше. Особливо тішить, що щодня з’являються новини про те, що якась компанія, не пов’язана з криптою, додає BTC на баланс, виділяючи десятки мільйонів на його покупку. І тут питання – коли закінчиться біткоїн?Також є позитив і щодо ефіру.Щодня з'являються нові (щойно створені) адреси, які роблять покупки по 10k ефірів, таких адрес з'являється десятки. Плюс не забуваємо, що ефір активно викуповує Трамп. Накопичення йде по всіх фронтах, потрібно тільки трохи почекати. Все, більше нічого цікавого нема.
З 2025 року американські централізовані біржі, такі як Coinbase і Gemini, почнуть передавати дані про транзакції клієнтів до Податкової служби США. Це тільки початок глобального тренду – уряди прагнуть посилити контроль над криптоактивами.А що це означає для України, або ж Європи?А те, що хочемо ми цього чи ні, до нас також обовʼязково це прийде у найближчому часі. Що тут говорити, якщо у нас хотіли ввести штраф за дрова😂, то що заважає зробити оподаткування з криптою? І хто його знає, можливо біржі та держава вже по трошки збирає інформацію про транзакції, ви ж проходили верифікацію на біржі, і вони про вас все знають)Як себе вберегти? По-перше, якщо ви користуєтесь централізованими біржами, потрібно максимально зменшити там дії, і переходити на Децентралізовані біржі, де ніхто не знає власника, адже ви коритуєтесь гарячим чи холодним гаманцем, де не потрібно проходити верифікації, і всі записи ідуть в блокчейні. А по друге, щоб повністю лишатися анонімним, навіть не потрібно поповнювати кошти з карти, зараз є обмінники, які напряму заведуть вам кошти прямо на гаманець, і ви можете взагалі забути за можливість блокування вашого акаунта на біржі а також контролю з боку держави. Тому не чекайте поки закони та податки введуть, підготуйтесь завчасно та буде вам щастя, і ви ні за що не будете переживати. Подробиці у відео-огляді за посиланням.Ціна: 200$ Якщо у вас залишилися запитання, наш менеджер / @Bursh_mikola вам допоможе.
Legendary battle game from the Bursh team.Я вже писав, що наша команда зараз розробляє продукт, який дуже зацікавив кілька великих компаній, що входять у топ-100 за рейтингом coinmarketcap. Називати їх зараз не хотілося б, але більше ніж впевнений, що вже є ті, хто здогадався )Сьогодні не буду багато розписувати, але обов’язково це зроблю трохи пізніше. Зараз дам найголовніше на цей момент.Трохи про продукт.Ось він: @Legendary_Battle_botПосилання на сайт: https://legendarybattle.xyzЦе гра, в яку можна зануритися прямо в Telegram, не виходячи з додатку. Хтось скаже, що ми створили чергову “тапалку”, яких вже багато, але це зовсім не так.Legendary battle — це повноцінна стратегія з елементами RPG та економіки. Вона включає створення героїв, виконання місій та заробіток внутрішньоігрових ресурсів. Кожен герой у грі має свої унікальні здібності, а також спеціальні предмети й покращення, які впливають на хід боїв і вашу економіку в цілому.Гра має PvP та PvE елементи: від боїв з іншими гравцями на арені до виконання складних місій та битв з босами. Також важливою частиною є гільдії, в яких можна об’єднуватися з іншими гравцями для досягнення спільних цілей.Такого в Telegram ще ніхто не робив. Це новий якісний рівень.Сьогодні ми хочемо провести великий стрес-тест застосунку, тому даємо посилання у відкритому режимі, прошу заходити й пробувати грати. Ваші пропозиції, побажання, а також інформацію про помилки можна писати в коментарях під цим постом.Скажу одразу. Усі гравці, яких система зафіксує з 17 по 21 число, отримають перевагу перед усіма іншими.Якось так )О, ледь не забув, ось посилання на WIKI: https://legendarybattle.xyz/wiki
Завтра стартують продажі на новий потік навчального курсу DeFiлогія. Що взагалі таке DEFI та DEX, і що вони дають?Не буду забивати ваші голови зайвою теорією, а просто скажу, що за допомогою них ви зможете працювати анонімно та безпечно, адже в Світі Децентралізованих фінансів кошти належать тільки вам, і ніхто не знає власника гаманця, і це в свою чергу дає вам незалежність від бірж, таких як Binance або ByBit (в яких по факту кошти не у вас на гаманці а у них, і вони в любий момент можуть заблокувати ваш рахунок, знайшовши "поважну" причину).Або ж державні органи влади можуть щось швидко зробити, наприклад ввести на вас обмеження, або заблокувати всі рахунки. Або ж як, в скорому часі започаткувати податки на крипту, і біржі вас будуть швидко здавати, адже ви пройшли верифікацію і інформація про ваші кошти на біржах вже є) і їм не вигідно сперечатися із державою, а ви для них - ніхто. А в Децентралізованому Світі все інакше- є ви, і є блокчейн, який не підвласний державам, ніяких верифікацій, реєстрацій на біржах, та залежності від бірж, ви та ваші кошти вільні від цих чинників.І це вже не говоримо про те, що в DEFI набагато більше способів заробітку, як активних, так і пасивних, про які ми будемо розповідати на нашому навчанні, а з переліком цих типів заробітку можна детально ознайомитися у програмі курсу. Подробиці по курсу за посиланнями: відео-огляд та програму курсу. Тому якщо ви ще зберігаєте всі кошти на на Біржах, час переосмислити свою стратегію та стати анонімним щоб ніхто не створював вам зайвих проблем. А також не зупинятися на місці та опановувати нові напрямки для заробітку. Чекаємо вас на DEFIлогії. Продажі відкриваємо на 10 днів. Менеджер / @Bursh_mikola.
Невеликі роздуми про ринок та ситуацію загалом.Почну з головного.Ф'ючерсні ринки більше не закладають у повній мірі (100%) зниження ставки ФРС цього року.З одного боку, це негативний сигнал, який ринки сприймають дуже емоційно. Але з іншого боку, вплив і тиск з боку ФРС вже частково враховані (або скоро будуть) в поточних цінах, що може зменшити подальшу напругу. Тобто все лайно, яке могло підкинути нам ФРС, вже враховане в ціні. Далі сильна економіка зробить свою справу. А якщо Трамп виявиться людиною слова і своїх переконань, то з його приходом на пост президента ставку можуть переглянути у бік зниження.А тепер до не менш важливого.Завтра вийдуть дані за індексом цін виробників, але основну увагу буде зосереджено на показниках інфляції (CPI), які опублікують у середу. Прогнозується зростання до 2,9%.Після слабких даних по ринку праці, зростання інфляції може тиснути на політику ФРС, змушуючи її переглянути плани щодо зниження ставки у 2025 році. Нагадаю, що на останньому засіданні ФРС прогнозувалося два зниження на цей рік, але зростання інфляції може скоротити це число до одного або взагалі звести до нуля. Це розчарує ринки і створить негативний фон.Але! Перед тим, як засмучуватися, поверніться до початку цього посту. Ще один негатив - дорога нафта (вже понад $81), яка додає напруги. Останні тижні адміністрації Байдена стають особливо цікавими - росію «мочать як терориста в сортирі». Так, здається, мріяв путін. 🙂Чому це все ж таки негатив? Хоча новини про росію і сортири звучать позитивно, високі ціни на енергоносії - це проінфляційний фактор, який в свою чергою посилює ймовірність жорсткішої політики ФРС.Всі дорогі ведуть до ФРС ) Ще момент.У США стартує сезон звітностей, який традиційно відкривають топ-банки: JPMorgan, Goldman Sachs тощо. Вони звітуватимуть 15 січня. Добре було б отримати якийсь позитив для крипти.В іншому цікавого нічого немає.Bitcoin сьогодні опускався нижче 91$k, але ми вже говорили про це в попередніх постах. Дуже хочу докупити трохи ефіру, стоїть лімітка на 3025$, але поки не дійшло. Думаю зняти і чекати нижче. Якщо проб’ємо 3$k, ціна може бути ще цікавішою, але можемо і не пробити. Сподіваюсь, що з Трампом швидко розвернемося ) Ще раз нагадаю, що я до сіх пір вважаю,, що це бичка і продовжую добирати крипту, бо крипторинок це коли падаємо 2 роки, а потім за кілька місяців робимо 20 іксів. Треба просто дочекатися цих місяців. Ось такі справи. Зате рашку мочать за всіма напрямками 🔥