Fuente
Бізнес у рваних штанях (на всяк) | Хотів придумати якийсь цікавій заголовок, але не зміг... Дружина каже,...
7 100 Vistas/Alcance
2025-04-07 08:49
Mensaje №2336
Хотів придумати якийсь цікавій заголовок, але не зміг... Дружина каже, що таке іноді буває і щоб я не переймався, але після таких слів я прям напружився, звідки їй про то знати? Хоча, може де прочитала, або подружки розповідали ) Сьогодні дуже довго не міг заснути і намагався відповісти на питання: «Навіщо ця історія?» Хоча формулювання питання було трохи інше, але суть така ж 🙂Скажу одразу: я прихильник того, що іноді потрібно зруйнувати старе, щоб створити нове. Але конкретно у випадку з Трампом виходить якась дурня. Все зводиться до того, що дід і його оточення не очікували таких наслідків, а дати задню вже пізно. Або поки не можна.Якщо дивитись на всю цю історію як бізнесмен, то теж виходить тупняк.США роками вибудовували зв’язки з іншими країнами, витратили сотні мільярдів на все це (а може і більше), мали репутацію надійного торгового й військового партнера, гарантіям якого можна довіряти і працювати на перспективу.А зараз — усе навпаки.Кожен сильний лідер заявляє, що Америка більше не є таким партнером, і починає будувати нові альянси, а Трампу готують дзеркальні заходи у відповідь.Єдині, хто зараз тішиться — Китай, Росія та Швейцарія.Проти Росії тарифи не вводили, навпаки — йдуть розмови про зняття санкцій і нові проєкти, які підуть їй лише на користь. Швейцарський франк став валютою-притулком. А Китай влітає з обох ніг туди, звідки виходять США, набираючи ще більшого впливу в новому світі.І тут питання.Трамп загрався чи це велика гра, яку ми поки що не розуміємо?Ладно, повертаємось до наших баранів — ринків.Писати про ліквідації і що на скільки впало — напевно вже не варто, всі й самі бачать. Хочеться тільки сказати, що Трамп — це не чорний лебідь, адже чорні лебеді приносять на ринки неконтрольований хаос, а його політика (мита та тиск) — навпаки, керовані.Зараз достатньо одного повідомлення від адміністрації США «ми домовились» — і все одразу розвернеться.Тому я поки не панікую, хоча все вийшло за межі моїх очікувань. Купувати теж не можу, бо вже всадив усі гроші, які виділяв на крипту. Але якби тільки заходив на ринок — брав би приклад з Китаю і залітав би з двох ніг.Єдине, що зараз купуватиму — це акції компаній, які падають. Але про фондовий ринок, поговоримо окремо.Мало не забув, найголовніше питання, яке мені зараз задають — чи вірю я ще в розворот у квітні та зниження ставки в травні?Так. Якщо, звісно, не прилетить щось нове 🙃