Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бізнес у рваних штанях (на всяк)
Añadido 06 ene. 2025

Бізнес у рваних штанях (на всяк)

@bursh_ua
Número de suscriptores: 214
Fotos: 194
Videos: 181
Enlaces: 1,360
Descripción:
На всяк bursh_ua

👥 Número de suscriptores

214
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 808
Promedio/Día:: 9,400
Promedio/Tiempo:: 9,043
ERR: 4115.89%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

Бізнес у рваних штанях (на всяк) 2025-04-15
Бізнес у рваних штанях 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Важливий пост. Раджу прочитати.Уряд США отримав дозвіл на ліквідацію 69 000 BTC ($6.5 млрд), конфіскованих у межах справи Silk Road (торговельний майданчик даркнету).Давайте обговоримо можливі наслідки, а то інші канали публікують новину, але нічого не пояснюють, давайте їм допоможемо. 30 грудня федеральний суддя надав Міністерству юстиції офіційний дозвіл на продаж цих BTC. Зазвичай такі новини не залишаються без уваги так довго, а це означає, що їх свідомо тримали для слушного моменту. І цей момент настав зараз, коли на ринку відчувається дефіцит ліквідності, макродані викликають побоювання, а на фондовому ринку то свята, то вихідні. Деякі канали пишуть, що продаж уже відбувся. Можливо, але тоді ми б побачили звітність Мін'юсту та транзакції з урядових гаманців, а таких подій, здається, ще не було. Та й усі вже б це обговорювали. Як відреагує ціна BTC на продаж такої кількості монет: 69 тисяч BTC за один раз можуть призвести до зниження ціни на 10%. Якщо врахувати емоційний фон, то й на всі 15%. У цифрах це $85000–80000. Страшно? У моменті так! Але ринок може поглинути таку кількість монет за тиждень. А якщо Трамп хоч якось висловиться щодо цієї ситуації, а краще, якщо він зробить це на захист активу, це може статися ще швидше. Важливо! Я не дуже добре розбираюся в законах США, але знаю, що конфісковані інвестиційні активи мають бути продані на користь постраждалих. Поспілкувавшись із чатом GPT, ми дійшли наступного висновку: Відповідно до законодавства США, конфісковані активи не можуть зберігатися нескінченно, і після завершення всіх юридичних процедур вони зазвичай: - Конвертуються у фіат (якщо це криптовалюти або інші інвестиційні активи). Якщо конфіскація активів пов'язана зі злочином, який завдав збитків постраждалим, закон вимагає: - Прямої виплати компенсацій постраждалим. Підсумок: Завершення всіх юридичних процедур відбулося 30 грудня, коли федеральний суддя надав Міністерству юстиції офіційний дозвіл на продаж цих BTC. І тут постає питання: Коли відбудеться цей продаж? До інавгурації Трампа (20 січня) чи після? І чи зможе Трамп якось заблокувати рішення Мін'юсту? Я знаю, що існує певна процедура продажу таких активів. Якщо знову звернутися до чату GPT, він стверджує, що для криптовалют така процедура зазвичай займає кілька місяців. Але тут я точно стверджувати не буду. Та й Трамп, швидше за все, не зможе заблокувати цей продаж, адже для цього потрібно буде змінити закон, а це потребує часу. До того ж, чи буде йому це потрібно? Якщо ціна впаде, він просто звинуватить Байдена (або когось іншого), а сам і його оточення скуплять біток за знижками, а потім почнуть «всіх рятувати».Чи буду я викупляти просадку? Так, у мене є гроші від продажу бітка, який я почав продавати від $92 000 і вище $100000. Купуватиму ефір та ще кілька сильних активів. Напишу. Якось так. 2025 рік починається дуже непередбачувано.
Трамп розглядає можливість оголошення надзвичайного стану в національній економіці, щоб запровадити нову програму мит на інші країни. Це за заявою CNN.Подивіться як реагує крипта на заяви Трампа. Багато хто зараз в коментарях напише, що це за сильного ринку праці, прибутковості облігацій та малої ліквідності і будуть теж праві, але світ і ринки вже бояться Трампа і Маска, бо не розуміють навіщо робити зараз такі публічні заяви, і готуються до їх приходу фіксацією прибутку. І якщо Трамп не спростує цю новину, це може стати серйозним негативом для фондового ринку США і криптовалют. Нагадаю: що у його перший президентський термін подібні заходи призводили до падіння ринків.Але я ще раз повторюю - ми на бичачому ринку і нам потрібна якась дуже крута новина і трохи ліквідності, щоб летіти далі. Незалежно від того, що каже Трамп. Я зараз нічого з крипти не фіксую, але нічого і не купую. Зараз більше занурився в НФТ. На каналі не публікую, бо бачу, що тема не дуже цікава, та і вхід дуже високий, деякі НФТ коштують по 1-3-7-15 ETH. Ще розбираюся в AI напрямку, скоро видам список активів які буду купувати. Хоча FET вже купив. Ну і лікую шию, виявилося, що не все так просто ) Забув. Ще купував нові стікери і подарунки від телеграм. Коли згадував про стікери, я так зрозумів, що всі думають, що це новий скам, тому теж не згадував в каналі. Наче все, всім гарного дня )