Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БУЛАШЕВ 🇺🇦 КРЕМЕНЧУК
Añadido 14 jul. 2024

БУЛАШЕВ 🇺🇦 КРЕМЕНЧУК

@bulashev_ua
Número de suscriptores: 2 094
Fotos: 1,310
Videos: 109
Enlaces: 250
Descripción:
Це телеграм-канал редактора Кременчуцької газети https://t.me/kgua_news Олега Булашева. Саме у цьому каналі, а не будь-яких інших, які пов’язують зі мною, я буду ділитися ексклюзивною інформацією з життя міста та області. Зв’язок: 0536741511

👥 Número de suscriptores

2 094
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +14
Promedio/Mes:: +24

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 403
Promedio/Día:: 2,600
Promedio/Tiempo:: 2,121
ERR: 114.76%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Депутат Полтавської облради Олег Дядик заявив, що його справа — «зрежисований сценарій СБУ», який розвалюєтьсяСьогодні у Кременчуцькому райсуді продовжили розгляд кримінальної справи щодо Олега Дядика - депутата Полтавської облради, члена фракції партії «За майбутнє (облорганізацією партії керує нардеп Юрій Шаповалов, а у Кременчуці – мер Віталій Малецький) та його спільника Антона Грабового, обвинувачених у замаху на вбивство підприємця Сергія Кузьменка. Після засідання журналісти запитали Олега Дядика чи визнає він свою провину у інкримінованому йому злочині?Він заявив, що це дуже гарно зрежисований службою безпеки сценарій, який вже розвалюється. Наприклад, вже немає у обвинувальному акті статті 258 Кримінального кодексу України «Терористичний акт» і він запитує куди поділися прапори держави – агресора, начебто виявлені під час обшуку? «Починаємо гарно, а далі все це менше-менше-менше і так далі. Тому, як я можу визнавати?Дуже гарно зрежисований службою безпеки сценарій і, молодці, в цьому напрямку вони працюють чудово»,- каже Олег Дядик.«Ви зараз кажете про прапори чи загалом про справу?»,- уточнив я.«Про всю цю справу»,- каже депутат.«Тобто ви впевнені в своїй правоті?»,- уточнив я.«Так, звичайно, як завжди!»,- резюмував Олег Дядик.
Мер Кременчука Віталій Малецький, здається, переживає сюжет, гідний детективного серіалу. Днями мер заявив в поліцію про замах на його життя. Це сталося ще 27 жовтня, але маючи цю інформацію я перевіряв її. Сьогодні трохи світло про ситуацію на справу пролив сам керманич міста. Під час засідання виконкому він заявив: «У мене дома ріжуть шланги на машині».За моєю інформацією, минулої неділі у автівці, якою того дня користувався очільник Кременчука, на табло видало купу помилок. У понеділок машину загнали на яму. Виявилось, що проводка начебто порізана.В цій ситуації виникає більше запитань, ніж відповідей: - якщо поріз відбувся на території домоволодіння Малецького, то де відео, бо у мера там є відеонагляд?- чому «постраждала» автівка — це машина тестя, а не службовий транспорт?- чому цю автівку «загнав на яму» водій мера Олександр, а не він сам, бо мер у той час перебував на роботі в адмінбудівлі – тож чи це не корупція використовувати у власних цілях підлеглих?- якщо це справжній замах на життя, то чому так дріб’язково? Може, просто щур гриз проводку, переплутавши її з політичним рейтингом Малецького?Проте в цій ситуації розберуться правоохоронці, а ми поки маємо два варіанти ситуації:1) або мер дійсно вважає, що його переслідують «темні сили»,2) або це черговий акт у довгій серіальній сазі «Ображених у нас люблять».
Навесні цього року Господарський суд Полтавської області задовольнив позов ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» (яку у 2022 році зруйнували росіяни) до Кременчуцької міської ради про стягнення понад 53 мільйонів гривень. Йдеться про компенсацію різниці в тарифах на теплопостачання та гаряче водопостачання, що накопичилася під час опалювального періоду 2021–2022 років.Як зазначається у матеріалах справи, ТЕЦ вимагала відшкодувати 53 865 917,30 грн заборгованості, а також 646 391,01 грн витрат на сплату судового збору. Тоді суд повністю задовольнив позов.Кременчуцька міська рада з відповідним рішенням суду першої інстанціі не погодилась, звернулась до Східного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права і просила його скасувати та ухвалити нове рішення, яким відмовити у задоволенні позову.В обґрунтуванні апеляційної скарги, скаржник зазначав, що:- судом першої інстанції не встановлено, що між Кременчуцькою міською радою та позивачем відсутні будь-які договірні зобов’язання, отже у Кременчуцької міської ради не виникло жодних зобов’язань по відшкодуванню різниці між тарифами, а тому остання не належним відповідачем у справі;- суд не врахував, що саме Департамент фінансів Кременчуцької міської ради уклав з позивачем договір про відшкодування різниці між тарифами на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води для населення на 2022 рік. У зв’язку з цим, позов пред’явлено не до виконавчого органу міської ради, а безпосередньо до міської ради, на яку Законом України «Про житлово-комунальні послуги» не покладено обов’язку відшкодовувати різницю між затвердженим розміром цін/тарифів на житлово-комунальні послуги та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг;- Кременчуцька міська рада своїм рішенням від 15.03.2022 затвердила Програму відшкодування різниці між тарифами на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, послуг постачання гарячої води для населення на 2022 рік, таку ж програму затверджували у 2023 та 2024 році. З тексту Програми вбачається, що головним розпорядником державних коштів та відповідальним виконавцем Програми є Департамент фінансів Кременчуцької міської ради. Суд не врахував, відповідно до цієї програми, що саме на Департаменті фінансів Кременчуцької міської ради лежить обов’язок з відшкодування різниці між тарифами.Заслухавши справу судді апеляційну скаргу Кременчуцької міської ради залишити без задоволення, а рішення Господарського суду Полтавської області від 28.04.2025 року - без змін. Дана постанова може бути оскаржена, а поки місто має знайти в бюджеті майже 55 млн грн на виплату боргу.Таким чином, попередні твердження міської ради щодо неправомірності та незаконності рішення суду першої інстанції виявилися незмістовними, а аналізом апеляційної скарги та рішень судів обох інстанцій також встановлено, що фактично міська рада визнає наявність зобов'язань, проте намагається з формальних підстав відтермінувати їх сплату, сплачуючи сотні тисяч гривень судових зборів за рахунок бюджетних коштів, тобто з наших з вами, шановні кременчуківці, кишень...
Колишня головна бухгалтерка міськвиконкому Валентина Костюк повністю відшкодувала суму завданих збитків, чим автоматично визнала свою провину у кримінальному правопорушенні, яке передбачено ч.3 ст.191 « Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».Про це сьогодні стало відомо під час засідання Автозаводського райсуду Кременчука. Адвокат пані Костюк Анатолій Кононенко надав суду відповідні фіндокументи, а начальник юрдепартаменту мерії Валерій Мирошниченко підтвердив, що вся сума завданих збитків – 781 тис грн зарахована в бюджет міста.Також під час суду Кононенко надав документи, які характеризують його підзахисну: вона є інвалідом, пенсіонеркою, наглядає за матір’ю, якій днями виповниться 90 років.Враховуючи обставини справи Кононенко попросив відкласти засідання аби мати час та за згодою потерпілих (мерія) укласти угоду про визнання винуватості. Цією угодою пані Костюк буде визнана винною, але може отримати умовний термін.Зазначу, що раніше мер Кременчука Віталій Малецький заявляв про суму ущербу від дій бухгалтерів мерії – понад 3,2 млн грн. І якщо пані Костюк відшкодувала ущерб, то інша обвинувачена бухгалтерка - Анастасія Семеніщева виїхала закордон і знаходиться у міжнародному розшуці. Ущерб нею до бюджету міста не сплачений.
Ще один кременчуцький депутат отримав дозвіл на виїзд за кордон — він може прямувати до Туреччини.Кременчуцький депутат Віталій Котляр отримав від Ради оборони області офіційний дозвіл на виїзд у закордонне відрядження до м. Анкара (Туреччина) у період з 19 по 26 жовтня 2025 року.Мета поїздки — ознайомлення з виробничими потужностями асфальтних заводів та вивчення сучасних технологій у дорожньо-будівельній сфері, які, за словами депутатів, «мають важливе значення для розвитку інфраструктури України».Зазначу, це вже не перший представник кременчуцького депутатського корпусу, який у жовтні вирушає за кордон.Так, мер Кременчука Віталій Малецький теж має відрядження за межі країни з 19 жовтня, а депутат міськради Геннадій Іванян наразі перебуває в Бразилії. Окрім того, депутат міськради Ігор Шварцман готується до візиту на виставку, а депутат облради від Кременчука Сергій Мазур — до поїздки на хокейні змагання збірної України.Вочевидь, жовтень для кременчуцьких обранців став місяцем активних міжнародних поїздок — одні переймають досвід, інші вболівають за спорт чи розширюють світогляд.А кременчужанам залишається стежити, чи повернеться цей «досвід» у вигляді нових доріг, спортивних перемог або просто чергових фото зі світових локацій.
Старовинний будинок, який пережив і революцію, і війну та який був своєрідною візитівкою Кременчука, бо його дуже полюбляли малювати учні місцевої художньої школи - будинок №17 по вулиці Гоголя, зник! Як і планував новий його власник, нещодавно будинок було знесено. «Кременчуцька газета» влітку зафільмувала його для історії, а раніше відомий краєзнавець Євген Бергер розповідав, що ця будівля була збудована у 1860 році, ще до відміни кріпосного права. Це був типовий міщанський будинок. Після революції він став звичайним будинком, де мешкали родини.У Другу світову війну будинок не спалили, як багато інших. Бергер припускав, що коли німці палили місто, у людей, які там мешкали, були золоті монети і вони відкупилися.Наприкінці 90-х років минулого століття там проживали чотири родини, а потім вони продавали майно.Про цю будівлю свій сюжет робив і художник Вадим Каторгін, який свого часу спілкувався з мешканкою цього будинку. Вона зазначала, що сама будівля має 4 кімнати і в кожній жила родина. У будинку не було зручностей – туалет був на вулиці, працювало пічне опалення тощо.Схоже, цю будівлю складно було назвати гарним житловим будинком саме через не дуже зручні умови проживання у ньому.Влітку з дозволу будівельників, які придбали будинок, журналісти потрапили до будівлі, аби подивитися на її стан. Він просто вражаюче жалюгідний — стіни руйнуються, цегла сиплеться, підлогу вже давно спалили як дрова, усе, що можна було здати на метал, давно здано. Реставрувати будинок було б занадто дорого, і ми погоджуємося: тоді його слід було б розібрати й відтворити фасад таким, яким він є зараз. Проте за будівлю заступилися місцеві активісти. Марк Нємчук створив петицію з цілим рядом пропозицій для збереження будинку - історії не тільки нашого міста, а України й української нації. Її підтримала і громадська діячка Валентина Трофименко. Але міська влада Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким, як це часто буває, відреагувала на петицію відпискою, що будівля належить приватній особі і тому нічого зробити вже не може. Тож днями будинок знесено!
Кримінальну справу депутата облради Дядика та його спільника, обвинувачених у замаху на вбивство, передано до суду.Вранці 31 січня 2025 року СБУ затримала депутата Полтавської облради, колегу нардепа Юрія Шаповалова та мера Кременчука Віталія Малецького по партії «За майбутнє» - Олега Дядика.Тоді було повідомлено, що депутат Полтавської облради Олег Дядик підозрюється у замаху на вбивство.У справі депутата від партії "За майбутнє" Дядика під час обшуку виявлено прапор росії та інші прапори, пов'язані з країною-агресоркою.І ось кримінальне провадження Олега Дядика та його подільника дійшло до суду і отримало номер 536/2325/25. Його розглядатиме колегія суддів Кременчуцького райсуду. Головуючий суддя: Колотієвський Олександр Олександрович; судді-учасники колегії: Клименко Світлана Миколаївна та Река Анна Сергіївна.Як сказано на сайті Судової влади України прокурором у справі є прокурор Офісу Генеральної прокуратури України Невірець Петро Іванович, потерпілим: Кузьменко Сергій Петрович.Захисником О.Дядика є Щетніцький Роман Володимирович, а його подільника - Грабового Антона Олександровича - Юрченко Анатолій Федорович.
Ігор Шаденко очолив медцентр «Придніпровський» після реорганізації залізничної лікарні.Колишня лікарня «Придніпровська» (у народі - залізнична лікарня), після реорганізації, стала медичним центром «Придніпровським» КНМП Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т.Богаєвського. Медцентр очолив Шаденко Ігор Григорович. До цього він працював заступником директора з медичних питань лікарні «Придніпровська», яку тоді очолював Віктор Скачко.Ігор Шаденко закінчив у 1998 році Українську медичну стоматологічну академію. У 1998-2000 р.р. проходив навчання в інтернатурі з анестезіології та інтенсивної терапії в обласній клінічній лікарні ім. Скліфосовського в Полтаві.У 2000-2018 р.р. працював лікарем-анестезіологом у Комунальному медичному закладі “Придніпровська лікарня”. За цей час набув великого досвіду в наданні анестезіологічної та реанімаційної допомоги пацієнтам, роблячи свій внесок в загальний успіх лікарні.З 2018 р. – по серпень 2025 р. обіймав посаду заступника директора з лікувальної роботи, де брав активну участь у стратегічному та операційному управлінні медичним закладом і здійснював нагляд за медичними операціями, забезпечував якісний догляд за пацієнтами та співпрацюю з міждисциплінарними командами для покращення загального рівня надання медичної допомоги.Протягом своєї кар’єри він набув досвіду в анестезіології та інтенсивній терапії, зосереджуючись на наданні оптимального догляду за пацієнтами під час критичних медичних процедур та операцій.«Мій професійний шлях відображає мою непохитну відданість вдосконаленню медичної практики, оптимізації догляду за пацієнтами та позитивному внеску в розвиток системи охорони здоров’я. Я уявляю собі майбутнє, в якому інноваційні медичні технології будуть органічно інтегровані в традиційні підходи, що призведе до покращення результатів лікування пацієнтів та підвищення стандартів охорони здоров’я»,- заявляв Ігор Шаденко на сайті медзакладу.
Лікарня з історією прощається з директором: Скачко підбиває підсумки.Сьогодні для медичної громади Кременчука особливий день — останній робочий день Віктора Скачка, директора лікарні «Придніпровська», яку в народі називають залізничною. Багато років він був справжнім лідером і опорою для колективу та пацієнтів, спрямовуючи лікарню на стабільну роботу та розвиток.Причиною відставки стало рішення сесії Кременчуцької міської ради про об’єднання «Придніпровської» з Першою міською лікарнею. Тепер керівництво новоутвореним закладом перейде до директорки Першої міської лікарні Галини Бородянець.«Наразі у нашому колективі 227 працівників. Всім виплачені заробітні плати та необхідні доплати. З людьми розраховано повністю», — повідомив Віктор Скачко, додаючи, що залишає наступникам лікарні надійний фінансовий резерв — депозит у 8 млн 640 тис. грн.Відхід Віктора Скачка — це не лише кадрова зміна. Це завершення епохи, упродовж якої лікарня «Придніпровська» залишалася надійним медичним закладом, де кожен пацієнт і співробітник відчував увагу та підтримку керівника. Колектив та пацієнти з вдячністю згадуватимуть його відданість справі та професіоналізм.
АМКУ викрив змову підрядників на тендерах у Кременчуці.Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України встановило наявність змови між ТОВ «Фортеця-Буд ЛТД» та ТОВ «Оверс» під час їх участі у торгах на закупівлю послуг з комплексного благоустрою територій, які оголошувались у 2020 році КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Очікувана вартість двох закупівель становила 5 497 934 грн.У рамках розгляду справи Відділення встановило, що вказані суб’єкти господарювання під час участі у торгах узгоджували свою поведінку з метою усунення конкуренції між ними.З огляду на сукупність зібраних доказів, 14 серпня 2025 року адміністративна колегія Східного МТВ АМКУ визнала дії ТОВ «Фортеця-Буд ЛТД» та ТОВ «Оверс» порушенням, передбаченим пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів. За змову відповідачів оштрафовано на загальну суму 272 000 грн. Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів тендерів.Слід зазначити, що 24 червня 2025 року керівник будівельної компанії «Фортеця буд ЛТД» із Кременчука Руслан Гриценко помер, знаходячись у лікарні Києва.